Hai Bikes, Full na XT za 1100EUR??

9 nepřečtených
  • v3d

    Najde se tu někakej dobrodruh, co by někdy zkusil kola Hai? www.yatego.com/…am-three--07?… tady je jednočep na komplet XT za moc pekny penize. Jasně, je tam shitová vidlice a tlumič, ale zas jestli to i s tou XCR váží těch 13,3kg!… Nevíte o nich něco?

    U puvodniho threadu sem zvoral nadpis a nevim jak to smazat, tak je to zatim jen blokly…

    0 0
    • v3d  

      Kdyz tak www.haibike.de

      0 0
    • stan.zak  

      Hai jsem nezkusil, jezdím na www.ghost-bikes.com/2007/bikes.php?… a dal jsem za něj 1.199€

      0 0
      • stan.zak  

        … event pardón, reuguju kvůli porovnatelné ceně

        0 0
        • stan.zak  

          kurňa – reaguju

          0 0
          • stan.zak  

            … a na kole není RS Tora 302, ale Rock Shox Tora 318 U-Turn + PopLoc, 130 mm Lockout + U-Turn + Rebound. Na těch www to mají špatně uvedeno. Znovu se omlouvám, na Hai jsem nejel.

            0 0
    • Blackbiker  

      nevím nevím,ale radši bych něco klasičtějšího:-) na tom Yategu je i Giant Trance 3 2006 za 1000 Eur.A s pěkně neshitovou vidlí:-) Je třeba pouvažovat. Hlavně uvážit na co to kolo budu používat. Základem kola je kvalitní rám a toho bych se držel-komponenty se dají obměnit časem.Takže kompletní rám(i s tlumičem) a vidli bych volil co nejlepší.

      Zatím Blackbiker

      0 0
      • v3d  

        No jo, toho Trance sem si nevšim. U toho Hai mě akorát zarazilo, že v tý výbavě váží 13,3kg. Trance bude těžší, ale zase vyzkoušená kvalitka.

        Fakt se nenajde někdo, kdo se na Hai vezl?

        0 0
    • RADO77  

      Hai prošlo párkrát testama v německém Biku. Pokud vládneš trochu němčinou, tak na www.bike-magazin.de se k výsledkům testů proklikáš. Jinak pokud budu mít čas, tak se podívám do starších čísel, if tam nějaký test není a dám Ti vědět. Podle mě to bude taková standartní německá značka jako Radon, Bull, etc.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.