• mil

    Ahoj, zvažuji o koupi fulla.Doposud jezdím na HT a jezdím spíše lehčí terén a asfaltové silnice. Jezdím na kole Author Instnikt osazení LX/XT. Full mě láká kvůli většímu konfortu. Našel jsem na internetu zajímavou nabídku na fulla Meridu viz odkaz. www.merida-bike.cz/…al-edition-d Prosím o zkušenosti s tímto kolem a o radu zda fulla koupit nebo zůstat u HT. Budu vděčný za každou radu a zkoušenost. Dík

    0 0
    • enjoy  

      osazenim si od instincta nepolepsis a das za to o dvacku vic.. za dalsi,pro to jak jezdis muze byt full snad jenom modni zalezitost.

      0 0
      • enjoy  

        ps:pak je tu samozrejme jeste kategorie cabbage.

        0 0
    • Jane  

      Jestli jezdíš lehčí terén a asfalt, tak bych zůstala u HT… A chtělo by to něco na slevu, takže třeba ještě model 2005 nebo letošní… Z letošní Meridy bych vybrala třeba Matts Pro D: cykloexpert.cz/hor­ska-kola/merida-matts-pro-d-06 vybavení je myslím dost dobré..:-) test – www.sterba-kola.cz/…da280206.php?… A nebo jestli by ti stačil Giant XTC Composite 2 ve vel. 19 palců, tak pak: progresscycle­.cz/firma.asp?ID=5&ob­sah_ID=2&rok=2005 původně 70000 Kč, na bikestore za 50000 Kč…

      0 0
    • filipes  

      kup si fulla a zjistis ze teren je vpodstate taky takova silnice, akorat bez aut ;-)

      0 0
      • enjoy  

        jj,tak jsem si vzdycky chtelv terenu pripadat,jako na silnici:-))

        0 0
        • Manas  

          Zcela spravne. Prilbu bez stitku, bidony, a prumerna 40 :-)

          0 0
          • Mamut  

            Prilbu bez stitku a bidony nosim po lesoch uz teraz. Este tak aj tu 3. charakteristiku…

            0 0
    • filipes  

      Nektere firmy (tusim ze GT a Spesl, ale mozna i dalsi) organizuji testovaci jizdy. Takze bych zkousel co to da, uvidis jak te to oslovi, hlavne v terenu. Slev bude letos jeste hromada, tahle merida te muze nechat v klidu. A kdyz te teren na fullu neoslovi, tak to stary obuj nejaky ukrutny balony rozmeru 2.2 – 2.4 a na rozbitych asfaltkach to bude drncat min nez full.

      0 0
    • MlokCZ  

      Fuj, takový prachy za divnej jednočep.

      Pokud opravdu chceš fulla, tak těch threadů je tu o výběru fullu teď mraky, takže si je pročti.

      0 0
      • kafac  

        Vzdycky me hrozne rozesmeje kdyz tady ctu ty nazvy „jednocep“ „ctyrcep“ a nejvetsi mazec je „virtualni cep“ – to uz fakt praskam smichy jak sou lidi blby, a nechaj si do hlavy vtloukat tyhle marketingovy nesmysly ;-)

        0 0
        • Manas  

          To je sice hezky, ale vem si ze kazdej ten „marketingovej nesmysl“ se chova uplne jinak a kazdemu muze vyhovovat neco uplne jineho.

          0 0
        • MlokCZ  

          Jednak jsem to myslel trošku s nadsázkou a hlavně jsem na Meridě Mission jel.

          0 0
          • MlokCZ  

            Kolo je ta samozřejmě použitelný, ale já bych si to za ty prachy nikdy nekoupil.

            0 0
          • MlokCZ  

            A ještě dodám, že než jsem si vyzkoušel různý systémy, tak jsem při výběru kola o Meridě silně uvažoval, protože se mi na ní hrozně líbilo, že v předním rámovém trojúhelníku není žádné narušení tlumičem a daj se tam dát 2 košíky na láhev (ale od té doby už jsem taky zjistil, že je lepší jezdit s Camelem, kterého jsem se na zádech nejdřív děsně bál, že mi bude vadit).

            0 0
    • Andrysska  

      Já bych jí koupila-včera jsem se dívala na Meridu Mission Lite a ta je bomba!
      cykloshop.cz/ni­kita2/karta.php3?ID=4608

      0 0
    • zirecek  

      Při popisu tvého stylu jízdy bych zůstal u HT a peníze vrazil do pěkné bikové dovolené… .

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce