Kolik za Meridu Mission Elite 2003?

38 nepřečtených
  • Frankie

    Omlouvam se za trosku bazarove tema…

    Kolega premysli, ze by prodal tento bajk – viz foto. Na kolik byste ho otipovali?

    Muj nazor je tak 35–40.000 max… Je to sice Top model 2003, ale preci jen… Puvodni MOC byla asi 90.000,–… Kolo ma prd najeto, je spis silnicar…

    FV

    0 0
    • McBlacky  

      velká chyba je že už není v záruce a že zadní stavby do 04 praskaly. To tu cenu hodně shodí, protože potenciální kupec bude vědět že pokud to přerazí tak je v prdeli. A zlomit meridu je snadný, navíc scareb na fullu :(

      jinak vybavený moc hezky, ale stejně myslím že 30tisíc je tak akorát pokud má k tomu všechny papíry

      0 0
      • Frankie  

        No to je hodne kriticky :)

        Je to komplet na XTR s dualama, rafky jsou tam ted myslim trosku lepsi nez origos… A je to 03, ne 04

        Jinak se nebudu poustet do dalsi dlouhe debaty o Meridach a Skarebech :) Myslim, ze foto v mem profilu mluvi samo za sebe … che che che :)

        Ale diky za nazor… kolegu jsi moc nepotesil :)

        FV

        0 0
        • Frankie  

          Jo, sorry… koukam, ze pises do 04, ne pouze 04…

          FV

          0 0
        • McBlacky  

          ale k čemu je full se scarebem a véčkama kterej praská? k ničemu to si radši koupím za 35000 nejnižího Trance a to myslím smrtelně vážně s torou a juicy 3, nebude to taková raketa ale je to full

          0 0
          • Frankie  

            Jo, jasny, ja se o cene nehadam, ceny kol sly od te doby hodne dolu a dneska za 40–50.000 koupis slusnyho fulla a jeste na carbonu.

            FV

            0 0
    • kovar  

      15000,–

      0 0
    • Excel  

      vidím to na 30

      0 0
      • kolda  

        tento rám hrozně praskal, měl jsem ho.

        takže nebrat – resp. až pozdější model

        0 0
    • McBlacky  

      jen tak jedna čerstvá zkušenost. Prodával jsem kolo HT složeninu, který před 2 lety stálo v nákupce eshopů cca 40tisíc a nakonec jsem ho prodal za 13tkč. Ale najeto mělo.

      0 0
      • Frankie  

        No jo, ale po tobe a tvych nalitanych cca 50.000km bych za to taky vic nedal :)… Kola a auta nejsou dobra investice :)

        Ja mel kliku se silnickou, na ty jsem behem dvou let provaril jen 2.000,– + neco malo dily … ufff :)

        FV

        0 0
    • MlokCZ  

      Já se přikláním k ještě o něco málo méně než 30tis. Spíš tak 25tis.

      0 0
    • TinkTink  

      Stary, praskajici, nastesti dobra sada celkem, ale vecka

      20KKc max, vic se stestim.

      0 0
    • Gorgov  

      řek bych 20–25, ale to když budeš mít kliku

      0 0
    • karliner  

      Hele, nic ve zlým, ale je to klasickej bazarovej inzerát – vždycky, když se prodává top vybavený, ale starší kolo, tak na něm není nic najeto (zřejmě majitel koupil kolo za 90.000 jen proto, aby mu stálo v garáži) , případně na něm jezdila holka a to ještě tak maximálně na koupaliště nebo pro rohlíky. Dle mého to kolo je prodejné za cenu cca kolem 20.000, protože jak psal myslímže McBlacky – za ty prachy, co chceš je možný koupit fungl nový a kvalitní kolo se zárukou.

      0 0
      • Lance  

        presne tak, treba zrovna ja kdyz to trochu prezenu, tak nez bych mel dat 20 za to jete(na xtr apod sracky seru) tak si radeji koupim fungl noveho kinetika od authora

        0 0
      • Frankie  

        Ok, taky nazor :)

        Nepsal jsem, ze ho koupil za 90.000,– a ani kolik za nej chci nebo on chce :)

        Obcas narazis i na takovy kolo, ktery je opravdu skoro nejety a neni to smecko, coz je tenhle pripad… Taky nic ve zlym :)

        FV

        0 0
        • kovar  

          tlumič na tej meridě je šméčko.

          0 0
        • karliner  

          Psals: Muj nazor je tak 35–40.000 max… Je to sice Top model 2003, ale preci jen… Puvodni MOC byla asi 90.000,–… Kolo ma prd najeto, je spis silnicar…

          Ale je to fuk, každý zboží má svýho kupce a třeba ho bude mít i tato Merida.

          0 0
    • Phoebe  

      Hoď jsem současné foto, katalogové umí dát každý.

      0 0
      • Frankie  

        OK, takhle to ted vypada…

        Uz kolegu lamu, at si necha komponenty a koupi si k nim novej ram, ze to bude mit nejlepsi :)

        FV

        0 0
        • karliner  

          Podle té fotky takhle vypadalo před 3 lety :-))))))))))))

          0 0
        • Gorgov  

          je zlý, na tom kole je dobrá přehazka, smyk, sedlo a kliky, jinak asi nic. Těžko říct jestli si nechat komponenty nebo to zkusit prodat celý. Na fula z těch koponentů využiješ právě jen to co jsem vypsal výše. Jinak ten tlumič co tam je je fakt nanic a celý to kolo je na houby…Taky bych si vzal radši novýho fula za 30 než tohle

          0 0
          • McBlacky  

            to samé tady píšu… je to smutný ale dualy na véčka na fula nepatřej…

            0 0
        • McBlacky  

          pořád mu zbyde za drápem scareb a véčka takže jedině HT, pak to je rozumná volba. Prodá rám přihodí pár tisíc a koupí HT superiora :)

          0 0
          • Frankie  

            To Gorgov, Blacky: Jo, to je ten plan – prodat a koupit HT.

            Za tyhle ceny by to nemelo asi cenu jako celek, spis koupit ram a prehazet na nej co pujde.

            FV

            0 0
            • McBlacky  

              tak to je fakt lepší to přeházet. Samotnej tenhle rám nakonec prodá, přeci jen Merida je známá značka a full je žádanej. Cenu bych nastřelil 10000 a snižoval do tý doby než se někdo ozve. Jestli to chce prodat rychle tak at dá 4000kč

              0 0
            • Gorgov  

              jo tak pokud z toho chces udelat HT, pak noproblemo, určitě koupit jen rám. Tady neni co řešit

              0 0
        • smallbrother  

          za třicet na cyklobazaru, a někdo se určitě ozve. S tím rámem to není špatnej nápad, samotnej ale asi už těžko prodá.

          0 0
        • karliner  

          To mi nějak není jasné, proč by člověk, který je silničář, na MTB skoro nejezdí, měl ze staršího (a v prý vůbec nejetého), leč špičkového modelu zahodit rám a nový rám osadit původními komponenty. Teda, ledaže by s rámem nebylo tak úplně všechno v pořádku?

          0 0
          • McBlacky  

            to ale nebylo už z výroby…já bych až tak nespekuloval

            0 0
            • karliner  

              Jen šťourám a zbytečně někomu (asi neoprávněně) kazím kšeft. Tak pardon.

              0 0
          • Frankie  

            Hele, ja se sem nechodim hadat ani placat nesmysly (alespon se o to snazim)… A to bude asi to posledni, co ti napisu.. Ahoj.

            FV

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.