merida Ninety-Six Carbon 2000-D

9 nepřečtených
  • milanfiala

    ahoj chtel bych jse zeptat copak rikate na todle kolo stoji zaty prachy ? a krom vydlice reby tak tam bude sid xx world cup prosim o radu predem dekuju

    0 0
    • adýrk  

      Ahoj, můžu ti zdělit své dojmy z loňské sezony, kdy jsem jezdil na ninety six 1000D, takže akorát můžu mluvit o pocitu z jízdy jako takovém,protože výbavou i materiálem rámu je to jiný.Myslím,že děláš dobře,mě vadila akorát ta váha a ty už ji máš o kilo a půl lehčí,což už jistě bude příjemný.Cross country,tam je přesně doma.Na rovinatý tratě zbytečný,přeci jen na hardtailu je cítit větší pevnost.

      0 0
    • Smazaný účet  

      nechceš radši zkusit novou 99? vypada dobře, ale samozřejmě jsme ji nejel… jinak 96 je dobrá, pokud nemáš rám pod 18 palců, pak je prý necitlivá, ale s téměř 190cm jsem neměl možnost to zkusit… nebo jde o vyprodej? tam pak neni co resit asi, ale treba giant anthem muzu jenom doporucit!

      0 0
      • milanfiala  

        ja jsi porizju 18 cku ram :) a ja bych sel do 99 ale tudle 96 mam prave za dobrou cenu docela tak oni uvazuju :)

        0 0
        • Smazaný účet  

          tak si to rozhodně předem pořádně otestuj, protože to je jeden z hlavních důvodů, proč Merida končí s koncepcí 96 a přechází na 99. ne jen ty 3mm zdvihu a marketing…

          0 0
          • McBlacky  

            mě přijde i v 18" ok projevem. Pozorováno u hlíny s X fusion.

            A je jasný, že to je marketing, musí u 99 něco vychválit. Jinak by to přece nemělo smysl kupovat a vyrábět ne? Asi už lidi zapomněli jak bombasticky se uváděla na trh 96…

            co si osobně myslím jen podle pohledu na systém 99, že bude lepší v možnosti nižší váhy, díky napojení tlumiče a nižším těžišti. Co se týče chodu a odolnosti proti houpání od šlapání, kdo ví

            0 0
        • adýrk  

          je to dilema,jestli za stejný peníze novinku v hydroformingu ,nebo ve svěťáku odzkoušený carbon,pokud jezdíš závody ber to lehčí,pokud tě nic nehoní tak pak je to na tobě.

          0 0
          • milanfiala  

            NO ZATIM JSEM JEZDIL HOOBY ale od pristiho roku chcu skusit zavody :)

            0 0
            • adýrk  

              ..mít správně seřizený na svou váhu tlumič a vidlici u tohoto celoperka je samozřejmostí a pak ti už nic nebrání vyrazit se prát o pozice.69 ti ostudu neudělá a s 99 budeš in.Já měl na něm za šest měsíců najeto 4500km,dvakrát do měsíce XCM nebo cross country, dokonce jednou cyklokros kde bylo povoleno i MTB a na konci sezony kolo nemělo vůbec žádné vůle v čepech,fakt povedený,jen kdyby to bylo o dvě kila lehčí,pak by to byla raketa(a s jinýma nohama:-)).

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.