• Preussen

    Nazdar chlapi,

    rád bych koupil tohle kolo GT avalanche 1.0 disc 2009. Chci investovat max. 15 000,– (tolik stojí),budu jezdit denně 3 – 4 hodiny v mírném terénu a silnici. Zajímá mě názor zkušených na toto kolo a jakou velikost pořídit (182 cm)…díky všem za radu…

    0 0
    • Hornet  

      Bike je fajn, do terenu ako stvoreny, az su tam Nevegaly, tak na cestu daj ine plaste-su pomale a tazke.

      Na 182cm velkost „L“

      0 0
    • frederick  

      jezdil jsem stejny rocník, ale 2.0 a perfektni…a jak uz pisou výše, nech si tam dát jiný plášte…ty nevegaly jsou fakt líny…:)

      0 0
    • JackT  

      Mam 08 je dobre, ale pokud chces i nejaky tezsi teren tak je tam potreba vymenit vidle. Ty nevegaly bych tam byt tebou nechal a radsi si k tomu koupil nejake univerzaly, nikdy nevis pro jaky teren se rozhodnes ;-). Jinak mam 184cm a mam velikost L

      0 0
      • quaero  

        Dobrý výběr. Ta vidle náhodou není vůbec špatná. A jinak na 182cm velikost L.

        0 0
    • maajkee  

      jdi do něj, je to dobrý kolo!

      0 0
    • Ossis  

      Super bike, ber ho ;).

      0 0
    • Kubas.1  

      Dobrej výběr, schváleno ;-)

      0 0
    • jackasss1  

      Výběr ti taky schvaluju, budeš hodně spokojený, pořešil bych časem vidlu.

      0 0
    • Schoscha  

      Tohle kolo ti asi nikdo vymlouvat nebude.Je to dobrá volba.

      0 0
    • Charlie_R  

      dobry kolo, jezdil jsem ho 5 let

      0 0
    • Preussen  

      Dík moc kluci,už je objednaný…:-) Byl problém sehnat velikost L ale povedlo se. Jestli máte ještě nějaký rady,tipy,návody k tomuto kolu…rád se přiučím. PS: Co brzdy ? Dobrý,špatný ?

      0 0
      • frederick  

        Pokud nejses extra těžkej, tak ti ta vidla bude stačit…leda by jsi jezdil jak prase nebo extrémni terén.TAm už ta vidle není uplně OK:( Brzdy mi stacily…ale vzdy tam zle dát něco jinýho;)(lepšího)

        0 0
        • Preussen  

          Nevím jestli extra těžkej (85 kg),doufám že to půjde rychle dolů. :-) Co by jste doporučovaly za pláště ? Myslím že budu jezdit 30:70 ve prospěch silnice…

          0 0
          • Charlie_R  

            to je az dost procent pro silnici, nejaky s hladkym stredem

            0 0
          • jackasss1  

            Schwalbe Racing Ralph nebo Continentaly Race Kingy – rychlé a lehké pláště. Ale já bych nezavrhoval ani ty Nevegaly. Přijdou mi jako docela šikovné univerzály.

            0 0
          • zdenal01  

            S Nevagalama se na silnici nadřeš jako kůň, mají hrubej a dost vysokej vzorek a jsou těžký. Manželka jezdí na Maxxis Wormdrive a na silnici mě předjíždí :) Já mám Kenda Karma, jezdím cca 70% terén 30% silnice. Jestli budeš jezdit převážně silnici, tak Wormdrive jsou výborný a v lehkým terénu se taky neztratí. Jsou lehký a rychlý, ale ne tak odolný, takže počítej že můžeš častěji lepit.

            0 0
            • marapara  

              Pocitově mi přijde, že Karmy jedou na silnici lépe, než Wormy.

              0 0
    • nikisek123  

      Jezdil jsem na nem dva roky nez mi jej ukradli,akorat vymen plaste to kolo nema chybu.

      0 0
    • kliste84  

      Zdravím, mám vpodstatě stejné požadavky, akorát měřím 175cm, takže vybírám mezi velikostí M a L. A taky by mne zajímalo zda je to za těch 15 000,– pořád dobrá volba nebo by bylo lepší koupit něco jiného. Dík

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.