• VLAN

    tak jak to vypadá, podaří se mi Meridu prodat. Z toho co jsme četl, tak je Merida HFS 2000-D Dobrá volba, ale ne moc sportovní oproti Scott Scale. Na alternativu jsem dnes narazil náhodou, GT Zaskar Elite 2010, s cenovkou 19 tis. Co na něj říkáte,, máte někdo zkušenosti s ním?

    A ještě mám dotaz, měřím cca 174 cm, hmotnost kolem 66 Kg, jakou by jste mi doporučili velikost? Merida 20 se mi zdála akorát, ale jak je to u GT to nevím :) Díky za rady a zkušenosti.

    0 0
    • Pumsc  

      jak myslíš slovo sportovní?:),délka posedu?

      0 0
      • VLAN  

        Myslím sportovněji navržený rám. Právě délka posezu mi u té Meridy přišla delší, ale vyhovovalo mi to.

        0 0
        • Pumsc  

          no vidíš tak na co zaskara s torou?:)

          0 0
          • VLAN  

            Tak ona ještě sportovnější geometrie by byla optimální. Merida mi však vyhovovala.

            0 0
    • Kubas.1  

      já mám sice avalancha, ale se 185cm je mi Lko (20") akorát…vzhledem k tomu, že Zaskar bude nejspíš mírně delší (nechce se mi hledat geometrie) tak bych pro tebe bral M. Úplně nejlepší by bylo najít obchod s GTčkama, a vyzkoušet…

      0 0
      • VLAN  

        Mám to v plánu, ale tak ptám se na váš názor, jestli je to dobrá volba, jediné co mi na kole vadí je vidlice, ale tak ta postupem času půjde a bude nahrazena lepší.

        0 0
        • marapara  

          Vem Mko, na Lku budeš moc natažený. Vidlici časem střelíš a koupíš Rebu nebo třeba SIDa.

          0 0
    • marapara  

      Určitě velikost M. Zaskar je totiž delší, než třeba Avalanhce.

      0 0
    • Charlie_R  

      urcite M, jezdil jsem kdysi Avalanche, mam 182cm a L bylo az dost velky

      0 0
    • Vilém  

      Tos jezdil na 20" meride s 174cm vysky? To jestli ti bylo akorat, tak se tesim az se zasmeju nad Zaskarem s 10cm vysunutou sedlovkou v nasich bicich:)

      0 0
      • VLAN  

        Tak bylo to akorát, když bylo níže sedlo, kdybych ho dal výš tak by to bylo horší :) Každopádně půjdu zkusit to Mko v průběhu týdne.

        0 0
    • Zbych  

      určitě M-ko

      0 0
    • Hornet  

      tiez som za M-ko

      0 0
    • rigby  

      Určitě M. Mám 185 a Zaskara L, a je mi akorát.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.