• maartinn

    Potřeboval bych poradit. Chci si koupit nový horský kolo – investuju +/- 30.000,–, klidně i míň… Nejsem přes kola žádný oborník a proto budu vděčný za každý tip. Vzhledem k bydlišti jezdím spíš pole atd., žádný hory. Zatím jsem vybral tohle, ale nevím přesně, jestli je OK: www.prodejkol.cz/…pert-06.html A taky by mělo být černý, jiná barva se mi na kole moc nelíbí.

    0 0
    • Schmudla  

      A co GT Ava Expert ? je taky černý a dá se sehnat po 24k … a po výměně plášťů je na pole ideální :)) já ho mám a naprostá spokojenost

      0 0
      • marapara  

        Zaskar má závodní ambice má trochu delší, asi o 2 cm, rám a je lehčí, než Avalanche. Avalanche je takový univerzálnější, ale Zaskar je vyšší třída. Dle mě velmi dobrá volba, mám na něj políčeno taky.

        0 0
    • delfyn  

      vybral jsi výborně, ale nevím kolik máš v plánu najet km jestli by nestačilo i něco horšího pár tisíc ušetříš na tomhle a je taky super www.marinbikes.cz/…il_Trail.jpg

      0 0
      • maartinn  

        Díky moc. Tak jsem koukal na toho Marina a na GT Avalanche Expert – obě kola jsou super a je fakt, že pro moje ježdění i dostačující. Je v nich nějaký viditelnější rozdíl (osazení apod.)?

        0 0
      • mosquito  

        ten marin je snad leda stejne drahej … ale vybaveni je horsi (nicmene priznavam ze ta cerna je dooost dobra)

        0 0
    • Rolei  

      Na velohanák ho mají v Lku za 27.

      0 0
      • myki  

        loni jsem přesně tohle koupil za 21 tis., po sezóně v akci, za ty prachy nekup to.

        0 0
    • hannawald  

      ten Zaskar Expert by mel bejt hodne dobrej, mne osobne je sympatickej, vsichni rikaj, ze GT maj dobrou geometrii, co „padne hned do ruky“. Osobni zkusenost nemam, co chci rict je, ze jsem ho urcite uz videl aspon o sest tisic levneji (samo model 06), takze projed internet..

      0 0
      • delfyn  

        marin taky padne do ruky, jezdil jsem oceláče a pomhl mi několikrát od držkopádů

        0 0
    • Pinocio  

      K Meridam nikterak netíhnu, spíš naopak, ale našel jsem tohle: www.cykloexpert.cz/…ts-race-v-06

      0 0
    • mosquito  

      konec p*dele .. chtel sem Avalanche Expert XL a jako uz nejsou :((( .. Lka jeste jo

      0 0
    • Daf  

      Zaskar nikdy nemuze byt spatna volba ;)

      0 0
    • vladah  

      koupil jsem si zaskara 05 přesně před rokem a jsem s ním naprosto spokojenej, je lehký, rychlý, obratný a zatím mě vždy podrželo. Kupoval jsem v ho v srpnu se slevou u Cyklo -Ski Žitník v Lomnici nad Popelkou. Vzhledem k jejich vstřícnému přístupu jsem si pro něj rád dojel.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.