Giant Trance X2/X3 nebo Trek 8000 ?????

42 nepřečtených
  • Jyanek

    Cagos,

    mam dilema :-), ktere kolo by jste volili ??

    o to horsi, ze kazde kolo je o necem jinem :-)

    Giant Trance X2/X3 :

    http://www.giant-bicycles.com/…/9581/50431/

    Trek 8000 :

    http://www.trek-bikes.cz/…rek8000–2012

    70 procent litam po lese, stredne tezky useky, obcas naky horsi downhill, vymoly, sotolina, jezdim rychleji!, kolo ale chci i castecne tahat na

    byt kratsi, ale presto na asfaltove useky – prejezdy .. obcas si chci strihnout ale nakej narocnejsi single track, nebudu tam ale kazdej vikend, 3–4×

    do roka

    Do ceho by jste sli v mym pripade Vy? dikez .. Jyanek

    0 0
    • Vilém  

      V prvni rade si ujasni, zda HT nebo FS.

      0 0
    • maajkee  

      To je fakt hodně ulítlej výběr. Neřeknu kdybys chtěl rozhodnou mezi HT a chrtím fullem, ale tohle? :)

      V tvém případě bych volil nejspíš střední cestu a to anthema, pofrčí to a i nějakej ten singlík si na tom užiješ.

      0 0
      • lukan  

        taky se přikláním k Anthemovi (jinak já mám Trance X4 a nemůžu si ho vynachválit)

        0 0
      • Roman11  

        Taktéž se přikláním k fullu. Já mám Trance X2 2009 a jsem hodně spokojenej. K HT už bych se nevrátil ani za nic.

        0 0
        • Ivan  

          Nedá mi to, abych nereagoval. Mám Trance X1 2009, fakt prima stroj na hraní si na trailech. Jenže letos jsem pořídil karbonového Gianta XTC 29 a od té doby jsem na fulla nevlez.

          0 0
          • nox159  

            protoze nejezdis v terenu a jak vidim si prazak a uz jsme tady videli jak vypadaji brutalni cyklostrasy v praze :D

            0 0
            • Ivan  

              Ne, jsem Zbraslavák :-). A je fakt, že terény okolo stojí za prd. Např. zvolská Homole, Hradiště, traily kolem Karlíku… Je jasný, že na rozbitej trail je Trance ta správná volba, ale když si chci užít efektivní XC švih, lepší kolo než je ta karbonová devětadváca už nehledám.

              0 0
              • nox159  

                samozrejme ti to vyvracet nebudu a taky nevim jak vypada tvuj XC svih ono hodne lidi jezdi polnacky a cyklostezky a rika tomu XC svih ze :)

                ja bych treba i na cyklostezku bral radeji fula :)

                0 0
                • jIrI___  

                  Moje řeč. By člověk nevěřil, jak otravné je jezdit po Ostravě na silničce – furt dávat na kanály, koleje, obrubníky, výtluky… Zlatý full v tomhle ohledu, jedeš a neřešíš. Takže full vždy a všude :D

                  0 0
          • scret  

            zkus vlizt na 26ku a uvidis, ze full bude dobrej:))

            Kazdy kolo je o necem jinym, castecne souhlasim s noxem, na fullu jedes jinak, jinudy a jinak rychle…

            0 0
    • Člověk a jeho svět  

      Se divím, žes nepřihodil do výběru ještě nějakou silničku :)

      Když už výběr mezi tím, co udáváš, a podle toho, jak a co jezdíš, tak za mě Treka.

      0 0
      • Jyanek  

        .. vim vim, cilem pouziti je sirokej zaber, .. chci sjezdy extremem, naopak chci jezdit i rychle a nejem sjezdove useky, ale i mirnejsi az stredni lesni rychlejsi useky, kvalitavitne na me pusobi lip Trek, .. ale ta X2 bude taky hooodne dobra ..

        0 0
        • RADY  

          To by sis asi měl koupit 2 kola…

          Mám Giant ANTHEM jezdím taky občas nějakej rozbitej sjezd, lesní cesty a asfalt. Jsem s ním naprosto spokojenej a až si budu zase příště kupovat tak zase Anthem, ale xtremni sjezd bych teda nadoporučoval to by anthem trpěl:-)) ale je taky třeba vysvětlit co myslíš tím extrémním sjezdem.

          0 0
        • scret  

          tak to doporucuji koupit i Treka a i TranceXe:)

          0 0
      • Jyanek  

        … tak je vybrano, TREK 8500 2012 na kompletnim XT s Fox EVO, jsem max spokojen a doufam, ze budu :-) o X2 jsem hodne premyslel, kvalitativne je Trek vybaven lip nez X2, cili vzdal jsem se zadniho pera s vedomim naklepanych vajec na HT v horsim terenu, ale celkova funkcnost XT, podvozku – vc. vyborneho ramu a komponent vyssi rady – predstavec, carbon riditka a sedlovka, zapletana kola … byla pro me volbou, uzijte si zbytek hezkejch dnu v terenu, H.

        0 0
        • Sidewinder  

          Komu neni rady, …

          No tak at Ti to jezdi a spokojenost vydrzi!

          p.s.: Fulla uz radeji ani nezkousej..

          0 0
          • Jyanek  

            fulla jsme zkousel, vim o cem to je .. je to pohodlnejsi, kvalitativne je X2 slabsi, tak samo s sebou, nema cenu se dal rozepisovat, kdyz tenhle HT a X2 je za stejnou cenu .. drahej ram X2 a fox podvozek predek zadek .. zbytek musis u X2 nekde ocesat .. coz jsem nechtel .. tim X2 neschazuju a vim, ze je to kvalitni kousek .. navic to sede provedeni .. , dost jsem s tim bojoval, tolik se me nelibi, X4 v modro bily vypada oproti te sede hodobozove :-)

            0 0
            • Sidewinder  

              Je fakt ze X2 je z letosni rady ten zdaleka nejosklivejsi. Na stranu druhou, rozdil v osazeni nebude zdaleka tolik znat, jako rozdil v absenci zadniho odpruzeni.

              Preji, at jsi s touto volbou dlouhodobe spokojeny, ale stejne mi prijde volba HT kvuli „lepsi prehazovacce“ proste jako blbost.. nic ve zlym..

              0 0
              • firegon  

                videl jsi tu X2 vubec realne ? Asi ne co… :)

                0 0
                • Sidewinder  

                  Prave ze videl .. ale jooo mas to hezky, vo tom zadna – to jen ja mam radeji tmave barvy :-)

                  0 0
              • Draw in soul  

                Každej podle svýho gusta :) Ale raděj bych měl taky pod zadkem kvalitní odpružení,než o stupeň-dva vyšší řadu komponentů a k tomu HT rám na tenhle typ ježdění.Pokud nejde o závodění,ale o ježdění ve volným čase,tak je HT pasé :) Ale stejně se kolo musí líbit dotyčnýmu,to je důležitý,né že ne .) Spotřebáky/kom­ponenty se dají postupně dokupovat/obměňovat jakmile doslouží nebo se už nelíbí/nezamlou­vaj,ale jen tak z ****** rám nevyměníš :)

                0 0
            • firegon  

              s timhle si moc nezaradis :) myslim zabavu,samozrejme ze, pokud drtis km tak je to ok :-)

              0 0
        • Vilém  

          Skoda slov. Pokud preferujes osazeni pred vyuzitelnosti a pohodlim, tak tvoje volba.

          0 0
          • jIrI___  

            Nevidím nic špatného na tom, když někomu vyhovuje víc HT než full. Navíc jak Jyanek psal, že na fullu už jel a ví, o čem to je. To lepší osazení u HT je už v podstatě jen takový bonus :)

            0 0
        • Člověk a jeho svět  

          A já myslím, žes zvolil dobře :).

          0 0
        • Roman11  

          Ta logika a Tvoje zdůvodnění proč HT ano a FULL ne je opravdu velmi úsměvná.

          0 0
    • Smazaný účet  

      hlavně si ověř dostupnost obou kol, touhle dobou to už bývá dost probraný :-)

      0 0
    • Sidewinder  

      Rozhodne ber Trance :-) (X2 umoznuje vypinat PP na tlumici, takze radeji tu) .. je to univerzal, dokonale pouzitelny na vse, co jsi popsal.

      0 0
    • firegon  

      X2 :) Naprostá spokojenos, mam ten co odkazujes :-P A da se rict ze jezdim vse co popisujes,jen jsem si ho ted upravil na 150 zdvih :)

      0 0
      • Aspean  

        Muzes to prosimte rozvest? Prospela tomu hodne ta 150 vidle?

        0 0
        • firegon  

          Rozhodne neuskodila, mam tam talas 110,130,150 :) Letosni X1 se prodava s talasem az 140 zdvih,takze geometrie sedi i na 150. Vsechno je pohodlnejsi a mam v planu i vyssi tlumic :)

          0 0
          • Tehu  

            ze jsi nekoupil rovnou Reigna, kdyz uz se k nemu snazis priblizit ???

            0 0
            • scret  

              zrejme kvuli jine geo?

              0 0
            • firegon  

              byl to muj prvni full a ja nevedel co me potahne :) jestli honeni se za kilometrama nebo enduro zabava,tak jsem sel do zlate stredni tridy trance :) Kolega se kterym jezdim na reigna,takze pak uz to bylo jasny..

              0 0
    • jirkact  

      Rozhodně X2

      0 0
    • -buri-1  

      Všichni co mají FS tě poženou do fulla.

      Vědí proč a ja taky jsem pro X2.

      Bohužel se ti bude hodně špatně shánět 2012.

      Ja ho mam a je to fakt super univerzál bike.

      0 0
    • Tehu  

      tady bych nemel o cem premyslet a tak doporucuji uvazovat i tobe :-D

      Jednoznacnej vitez Trance X2 nemusis mito obavy ze by te nejak brzdil pri vyjezdech nebo na asfalte. Vse je o vhodne volbe plastu !!!

      0 0
    • Tehu  

      jinak jestli jeste stihnes jeden z poslednich terminu predobednavek tak toho vyuzij vzhledem k tomu ze je konec sezony, s cenou pujdes o 15–20procent coz je hodne znat ;-)

      0 0
    • 159753  

      trance X2 velikosti „S“ „L“ a „XL“ nabízím za 39 peněz..

      jinak na tvou jízdu bych bral Anténu:)

      0 0
    • BB  

      podle toho co jezdíš, tak Trance. Je to výborný universál.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.