• geryslow

    Toto je má velká otázka na rok 2009. Co vy na to?

    http://www.ghost-bikes.com/2009/typ.php?…

    0 0
    • lutte1  

      co ti na to máme říct ?

      0 0
    • mr.antik  

      Fat Albert na XC kola? A 2,25? Dělaj v tom nějakej guláš…

      0 0
      • pitos  

        a proč ne…někde vedle se dočtěš že XC je to samé jako EN:)

        0 0
        • mr.antik  

          ale Fat Alberty byly opravdové Enduro pláště, tak aby to tak zůstalo, protože je mám v zorném poli, až mountainkingy 2.4 sjedu.

          0 0
          • MlokCZ  

            Mně se na nových Fat Albertech (které teď budou v šířce 2,4 a 2,25 a pro obě ty šířky tomu říkají Fat Albert) ten nový vzorek na první pohled líbí, mohly by držet ještě o malinko lépe.

            A k tomu jsou nově také třísměsové, takže i slušně pojedou (dle měření je na ten vzorek valivý odpor parádní). Váhově jsou pořád o malinko těžší než NN, tak snad odolnost bude pořád také solidní.

            0 0
            • MlokCZ  

              A díky tomu, že opět už zase je přední a zadní samostatná verze, tak ten přední by mohl mít i výrazně měkčí směs.

              0 0
          • warzone  

            ake boli tie Mountainkingy?Jaz­dim teraz Maxxis Highroller(ale obe v makkej zmesi) a je to riadne lepidlo,drzi super,ale nejde to pomaly ani dole…normalne rozmyslam nazut nazad Fat Alberta aspon na zadne…

            0 0
            • Lister  

              ne tak široké, jak udává výrobce, ale dost vysoký vzorek, jsou pomalejší než NN 2,25, ale jen o trochu, jinak jsou s nimy srovnatelné – no asi o trochu víc drží, Bohužel nemám srovnání s NN 2,4. Pokud se nasadí na obě kola tak to moc nejede, takže to momentálně kombinuju s racekingem.

              Na sypkém povrchu dost podkluzují, naopak vlhké kameny a šutry pohoda.

              0 0
              • warzone  

                no asi s nimi jazdis xc..?Kazdopadne pojdu asi lepsie ako moje terajsie Highrollery…

                0 0
                • warzone  

                  len sa bojim,ci by drzali dost na endurko…

                  0 0
                • Lister  

                  prostě normální brouzdání krajinou nahoru i dolů vlastní silou – jo někdo tomu říká XC :-)

                  Nasazeno na 120mm trailbiku. Jsem zvyklý kombinovat držák dopředu a rychlý plášť dozadu, protože netrpím nějakým nedostatkem záběru zadního kola – nepočítám samozřejmě extrémní podmínky.

                  0 0
            • mr.antik  

              mountainking vychází z xc pláštu, drží fakt dobře na všem co jezdim, dost rychle se sjíždí. Rychlost neřešim, ale co jsem viděl ty původní Fak Alberty, vzorek mi přišel hrubší a „odolnější“

              0 0
              • MlokCZ  

                Já tu mám dva Fat Alberty (08, tedy ty původní, šířka 2,35) vedle sebe (ty jsem jezdil jen pár set km a pak sundal) a dost dlouho jsem jezdil na předním Alberta (naprosto to samé jako ten Fat Albert, pouze šířka 2,25) a zase až tak mi ten vzorek hrubší a odolnější nepřijde.

                0 0
    • Lister  

      pánský modely moc ne (myslím v porovnání s letošní kolekcí), ale dámské jsou super – brousíme si zuby na Ghost Miss RT 5100

      design super – hezčí než letošní, nově je to na kotoučích – no asi bych dal přednost V kvůli hmotnosti, jen vyměnit tlumič (vyšším model od X-F) a vytunit vidlici a je to ideální XC kolo pro holku.

      Zítra jdeme vyzkoušet velikosti…

      0 0
    • daymaker  

      Paradiso… Mám letošní a spokojenost nejvyšší… =)

      0 0
    • Hejdik  

      Tak jako kolečko je to pěkný,ne že ne.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.