• CzechJoker

  Zdravím vespolek. Chci se zeptat uživatelů, je-li eTrex 32× použitelný nejen pro navigaci na kole (to je), ale hlavně je-li integrovatelný do Garmin Connect, tzn. je-li možné do něj posílat trasy a zpět nahrávat aktivity (fit). Na webu jsem žádnou rozumnou odpověď nenašel.

  0 0
  • koko0925  

   Obecně to u outdoor modelů garmin není tak jednoduché s přenosem aktivity, ale jde to celkem taky snadno, jen musíš vždy použít kabel a vybrat co chceš přenášet. Samotná aktivita se musí správně odstartovat a ukončit. Před startem musíš např. vše vymazat, ale až poté co chytíš družice, jinak ti tam skočí jako úvodní bod místo kde jsi naposled Garmina vypínal, což ti může aktivitu pěkně rozhodit. Tolik alespoň zušenosti s Oregonem..

   0 0
   • CzechJoker  

    Jo, to vím. Je to standardní vlastnost všech turistických navigací Garmin už od druhé poloviny devatenáctého století. Jen mě zajímalo, jestli existuje jiná varianta, než prasení se stažením GPX skrze Base Camp a následný import do Connectu.

    0 0
    • koko0925  

     Asi to víš, ale pro pořádek. Aktivitu z e trexe stáhneš do Connectu rovnou. K tomu Base camp nepotřebuješ.

     0 0
     • CzechJoker  

      To jsem nevěděl a přesně to mě zajímalo. Mám starý GPSmap a pak samé moderní mašinky, ale eTrex ne a ani v návodu, ani nikde jinde to uvedeno není. Díky

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce