• mfabi

    Máte někdo nějaké zkušenosti? Případně pro jaký a proč by jste se rozhodli? Díky za tipy.

    Garmin Edge 25 – http://www.garmin.cz/…edge-25.html

    Polar m450 – https://www.alza.cz/…d2695200.htm?o=1

    0 0
    • Josef Panek  

      I přes zlomený voko, které jsem si zlomil uprostřed té druhé věty, jsem to dočetl.

      Vědět bys to měl ty, ne? Každej od toho čeká něco jinýho. Pokud se např. chceš hrabat v datech, začni asi tím, že si osaháš GC a PPT.

      0 0
    • Miramar  

      Ahoj,

      mám Garmin Edge 25 a chci se zeptat,jestli jde nějak přerušit jízda,třeba na hodinu a potom v tom stejném záznamu pokračovat v jízdě?A jestli ano,tak jak?Příklad. pojedu dvě hodiny na kole,pak se na hodinu zastavím třeba v hospodě a pak budu pokračovat v jízdě.

      0 0
      • jannk  

        G25 presne nemam, ale to bude vsude stejne: pokud mas zapnutou autopauzu, tak proste zastavis, pokud ji zapnutou nemas, tak zmacknes start/pauza vpravo nahore pri zastaveni i rozjezdu (na coz obvykle zapomenes :)

        0 0
      • ˘Ö˘ Krab  

        AUTOPAUSE nebo normálně zastavit stopky a pak znovu spustit? Baterie se každopádně bude vybíjet dál.

        0 0
        • Miramar  

          Autopause mám zaplé,ale myslel jsem,že to jde udělat nějak,aby nebyl celou dobu zaplý a nevybíjel se,škoda,ale i tak díky.

          0 0
          • jannk  

            to obvykle nema cenu, ale pokud bys fakt potreboval setrit baterku, tak ukoncit aktivitu. vypnout, zacit novou – a potom spojit 2 fit soubory treba pomoci https://www.fitfiletools.com/

            a myslim, ze pri pauze se baterka moc nespotrebovava, protoze nezaznamenava po­lohu

            0 0
            • ˘Ö˘ Krab  

              Polohu sice nezaznamenává, ale GPS i nadále běží.

              0 0
              • h4nz3k  

                Nevím jak u EDGE 25 ale u Fenix 3 je funkce Resume Later, ta uloží současnou aktivitu a poté v ní můžeš pokračovat. U Fenixe je však nějaký problém a tahle funkce strašně žere baterku.. :)

                0 0
        • jonti  

          garmin 810 jde behem pauzy i vypnout a pokracuje se normalne dal.

          0 0
          • jannk  

            fakt, ze me nikdy nenapadlo G510 behem pauzy vypnout a potom zase zapnout :) Mozna to funguje

            0 0
            • BB  

              Na 520 funguje, před hospodou vypnout, pak zapnout a nezapomenout pustit stopky a pokračuje v záznamu do stejné stopy.

              0 0
          • ˘Ö˘ Krab  

            FR910XT to umožňuje také, stopnout a natvrdo celý stroj vypnout, po zapnutí zase spustit a pokračuje se vesele dál.

            0 0
          • Miramar  

            Tak,když jsem byl se psem,tak jsem ho zkoušel během pauzy vypnout,ale u toho Edge 25,to nejde.Trasa se uloží a po zapnutí to naběhne do hlavního menu a jde jedině začít novou jízdu.

            0 0
            • ˘Ö˘ Krab  

              Toho jsem se obával. Pak by jedině mohlo jít slepit ty dva soubory dohromady, ale je to práce navíc.

              0 0
    • ˘Ö˘ Krab  

      Porovnání DCRainmaker

      Záleží, jestli už máš nějaké snímače (HR, S&C, PWR) a k čemu vlastně novou hračku chceš.

      Proti Garminu jsou hlavně malá výdrž baterie a variabilní interval ukládání dat, proti Polaru jsou (za mě) BT čidla.

      0 0
    • Miramar  

      Aha,tak jestli se nespotřebovává baterka stejně jako při jízdě tak je to v pohodě :-)

      0 0
      • Miramar  

        špatně zařazeno

        0 0
      • ˘Ö˘ Krab  

        Musel by ses podívat, jestli jde v menu vypnout GPS, pak bys opravdu baterii pošetřil.

        0 0
        • jannk  

          Tohle asi vyresi jenom expriment – mam sice 510, ale to je jedno.

          Behem 10h jizdy spotrebuji asi polovinu baterie. Kdyz vypnu GPS a necham ho 10h zapnuty, tak spotrebuji urcite mene (nevim kolik) a kdyz zapnu GPS, spustim jizdu, ktera se mi hned pauzne (necham G nekde na okne) tak bude zajimave kolik baterie sebere.

          Pokud se do toho nekdo pustite, tak dejte prosim vedet – ja to jinak zkusim pres Vanoce.

          (jinak na 510 GPS behem jizdy vypnout jde, stejne jako udelat skoro cokoliv)

          0 0
    • JirkA  

      Za mě Polar, kvůli barometrickému výškoměru, která Garmin nemá.

      0 0
      • bett  

        Jestli jsem dobře četl specifikaci, tak k m450 nepřipojíš kadenci :(

        0 0
        • michalsouky  

          M450 má podporu pro bluetooth snímače kadence..

          0 0
          • bett  

            Jdeš si jistý? Jsem ve specifikaci četl (už si nevzpomínám u kterého prodejce), že propojení s "nožním snímačem – ne. Tak jsem myslel, že je tím myšlena kadence.

            0 0
            • michalsouky  

              Jsem si jistý, nožní snímač je něco jiného, používá se při běhu.

              Pro jistotu citace ze shopu:

              Kadence, frekvence šlapání; okamžitá, průměrná, maximální. K této funkci je nutné dokoupit snímač kadence typu BlueTooth SMART

              0 0
      • bett  

        Ještě jedna otázka … je možné do m450 nahrát trasu bez mapového podkladu jako u garmin 520?

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.