Garmin Edge 520 / 810 / 1000 na MTB

12 nepřečtených
  • osadilek

    Dilema, rozhoduju se pro koupi nové navigace zejména pro GPX soubory. Mezi užší výběr se dostaly tyhle modely Garminu, Edge 520 / 810 / 1000. Jezdím výhradně na MTB. Jaké jsou vaše doporučení a zkušenosti?

    0 0
    • blaf  

      o tisicovku bych se na mtb bal, na predstavec se nevejde a vystrcit pred riditka, nevim nevim, nevim jak je na tom s odolnosti, ale pusobila na me vic krehce nez e800, ale videl jsem ji jen zbezne, na silnici bych si ji dokazal predstavit

      0 0
    • koko0925  

      Na MTB ji mám (1000) normálně na představci. Jen jsem pod držák dal kousek duše. Drží to spolehlivě a nic se jí nemůže stát ani při pádu.

      0 0
      • osadilek  

        zeptám se možná hloupě, ale jak se ovládá během jízdy? prý je displej „přecitlivělý“ na dotek

        0 0
    • Johnnyxjr  

      Dva roky jsem vozil 810 pak chvilku 1000 nakonec jsem zvolil GPSMAP 64 váhově sice nic moc ale je to univerzální gps

      0 0
      • osadilek  

        jestli můžu, 810 je alternativa. Sice výrazně horší displej, ale na kole toho asi moc neuvidím. Jakou máš zkušenost ty? Pro podrobné mapy mám v kapse iPhone s nahranýma off-line mapama CZ.

        0 0
        • Johnnyxjr  

          Lítal jsem s tou 810 celoročně největší + dávám za výdrž baterky vždy kolem 15 hodin jak léto tak v zimě další dorbou věcí bylo naklikat si trasu na garminconect a pak pomocí iphonu odeslat do zařízení letos najaře jsem si pořídil garminy F3 a k nim 1000 u té 1000 byla výdrž max 10 ale zase jako vélké plus jsem viděl to že když přijedeš domů tak se ti to automaticky nahrálo přes wifi na gc ted používám jako deníček na všechny sporty jenom ty F3 a pořídil jsem si tu 64 mapy a trasy si stejně klikám přes mapy.cz a pak to v macu přetáhnu do 64 vozím jí na kole jen když jedu nějakou novou trasu a o víkendech zas s klukem chodíme po lesích a hledáme kešky.

          0 0
    • jannk  

      Kdyz se bavite o Garminech na MTB (mam 510 na predstavci a pohoda) – obcas si rikam, jak dlouho ta elektronika muze vydrzet vsechny ty otresy a narazy, prece jenom to je peknych par tisic kilometru v terenu … mate s tim nekdo zkusenosti?

      0 0
      • jecnak  

        Donedavna jsme doma meli i 705ku – celou dobu bez problemu a i s puvodni baterkou.

        0 0
        • Pebe  

          já jí pořád mám, funguje bez problémů, s původní baterií

          0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce