GALAXY SOBĚSLAVSKÝ MARATON 29.9.2007

9 nepřečtených
  • Cykl

    Jedete na poslední závod Galaxy série 2007 do Soběslavi? www.galaxy-bike.cz/serie.. Letos se jede i jako mistrovství ČR MTB IT www.itchallenge.cz..

    0 0
    • Milenius  

      Jedu jedu… doufam, ze nebude pocasi jako je ted

      0 0
    • favorit.  

      jaka je trasa? je technicka anebo skoro silnice?

      0 0
      • xentar  

        to by mě taky zajímalo, jeslti je jetelná na trekingovym kole, budeme na prodlouženej víkend v třeboni, to nei tak daleko..

        0 0
        • Meesha  

          z Trebone to budes mit tak 40 kilaku (kazdorocne jezdim do Sobeslavi prave od Trebone). Trasa narocna neni. Je to naopak hodne rychly. Zezacatku dost polni cesty, kousek takova jakobysilnice a pak lesni cesty s korenama a tak. Proste vsechny druhy terenu. Na trekingu se to samo da, ale ten jeden dva lesni sjezdy asi nepojedes tak rychle no. Ty jsou spis az ke konci.

          0 0
          • xentar  

            já nejezdim rychle ani normálně :-) Ale uvidím, navrhnu to naší skupině, která má v sobě tři skutečně náruživý a jednoho závodivého cyklistu

            0 0
        • Milenius  

          No nevim nevim, sice je to az na dva useky po sirokych cestach, ale nektere jsou dost kamenite a rozbite, ne ze by se to na treku nedalo, ale moc vhodny to neni, rozhodne to nepujde jen naplno

          Ja teda na treku resp. crossu jezdim, ale mam tam 1.9" pneu a mam z toho udelany 29er bike a jsem an to zvykly, ale pokud jezdis na biku a prejdes na trek s 35mm pneu, tak se budes trapit

          Jinak muj pocit je, ze je to spis jeden z tech narocnejsich zavodu, ten najezd je vesmes v pohode po rovine, ale pak to kolecko pres nedvedice, zelec a radimov zadna litacka neni

          Uz jsem si to asi trikrat sjel mimo zavod, ale bohuzel zaznam z GPSky jsem ztratil, takze sice bez profilu, ale jen nastrel trasy muzes videt zde: www.gps-routes.info/ (po zavode to sem asi dam, zrejme si GPSku vezmu sebou)

          0 0
    • Meesha  

      letos asi vynechavam :-( chjo, tenhle mam snad nejradsi :-(

      0 0
    • pegal  

      ja taky vynecham .. sice uz mam povoleni jezdit na kole po tom zraneni, ale zkusil jsem takovej mensi zavod v Knezicich a vubec mi to nedelalo dobre, proto uz letos asi nepojedu zadnej zavod .. :-(

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.