• Jan5

    Jedete někdo na tento maraton? Je tra? náročná?

    0 0
    • Orbis  

      ja jedu na 100%, ale jedu ho poprvé ale neměl by byt moc náročný tady je popis trati http://www.interier.com/…05/zavod.asp?…

      jedu krátkou, protože dlouhou nemůžu…:o)

      0 0
    • Kuky  

      Jasně, že jedu. Koukni na video a uvidíš, že je to v pohodě.

      0 0
    • Meesha  

      Ja jedu – kratkou

      0 0
    • Milenius  

      Ja jedu taky, dlouhou a je to muj prvni zavod, tak sjem na to zvedavej, jestli nebudu posledni :))

      0 0
      • Milenius  

        aaa chyba, poplet jsem to, cyklo svec jeste nivim, jedu na tri vrchy vysociny, sorry :)

        0 0
        • Meesha  

          Taky sem tam jel svuj prvni zavod. Malem sem tam chcipnul! :-))

          0 0
          • hydrant  

            takže Milenius s sebou místo podsedlové brašny podsedlovou rakev !

            0 0
    • pegal  

      Sef staje me tam nominoval, takze tam jedu :)

      0 0
    • Wiktor  

      Je to peknej zavod… Prvni rocnik byl super, bylo sucho, teplo, presto se tam jela pasaz nahore v lese dobre 2–3km bahynkem… Druhej rocnik (loni) uz to bylo slabsi, tejden pred tim prselo, v den zavodu kupodivu jen mrholilo, bahno bylo ponekud castejsi a dost to klouzalo… I presto to ale byla bezpecna trat… Doufejme, ze letos to bude zase na suchu…

      0 0
    • ivanivan  

      Osobně doporučuji dlouhou /jel jsem 2×/, protože až po rozdvojení tratí začíná ten správný biking-pěšiny,sjezdy, výjezdy.Ale žádné extrémy, tra? je jezdivá. Krátká vede většinou po širokých lesních cestách a štěrkových silničkách.80% času na dlouhé strávíš v lese. Pokaždé jsem to jel na semislickách a docela to šlo.

      0 0
      • Orbis  

        njn taky jsem slyšel, že po rozdvojení je dlouhá super, ale holt si budu muset ještě dva roky počkat:o))

        0 0
        • Cykl  

          Pěkný maraton, v cíli byly výborné meruňkové knedlíky

          0 0
          • pegal  

            Ja si dal gulas :-) .. na knedliky se mi nechtelo cekat .. :)

            Jinak jsem dojel na 13. miste celkove a 5. ve svy kategorii .. jak jste dopadli vy co jste jeli? .. :)

            0 0
            • Orbis  

              super bahínko:-) ja jsem dojel na 53. místě a v kategorii na 12. měl jsem jeden defekt, a trvalo to dlouho, protože jsem nesehnal bombičky (se závitem), takže pupovat…:D

              0 0
              • pegal  

                Jo to bahinko bylo luxusni .. :) v jednom miste jedu jedu a najednou letim vzduchem pred kolem .. :)

                0 0
                • Orbis  

                  to me se skoro to samy stalo, tam, jak se tam sjizdelo a byla tam rygol a poradatele, kteri tam jen stali, a nic nerikaly…, takovejch pripadu, kdy sem zjistil, az na posledni cvhili,kam mam jet bylo dost… njn:)

                  0 0
            • Meesha  

              Ja 38. a 19.v kat. Jel sem v prvni 20 a pak sem v lese v tom bahne spadnul a skupinku uz sem nedobeh. Kilak pred cilem sem jel ve skupince a vsichni odbocili doleva, tak sem jel taky… (ale bylo mi to divny! :-)) Takze sme si asi 2km zajeli…

              Zejisteni se mi moc nelibilo. Pripadalo mi, ze bylo malo poradatelu na trati, jidlo hned doslo, takze na me zbyly taky jen ty knedliky :-/

              0 0
              • Orbis  

                to ja mel gulasek:-)

                ale na ty trati jsem di taky parkrat myslel, ze jedu jinam… a ty poradatele ani neukazovaly (teda nektery…) kam mam vlastne jet no a v rychlosti…:-)

                0 0
                • Meesha  

                  Ja jel v pohode, znaceni bylo Ok, ikdyz jen tmavsima cedulkama. Bylo mi divny, proc kdyz mel bejt prijezd do cile po trase startu jeli ty typci na druhou stranu…

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.