• Cykl

    Jedete do Č.Budějovic na maraton?

    0 0
    • Meesha  

      este nevim, ale chtel bych

      0 0
    • pegal  

      Tak ja asi taky .. puvodne jsem chtel jet do Chorvatska, ale sef mi nechce dat dovcu, tak pojedu akorat tak do .......

      0 0
    • Orbis  

      pojedu:-)

      jo hele pokud o tom nevíte, tak se 10.9. jede soběslavský maraton, který by měl pro sezonu 2006 měl být zařazen do Anlen Galaxy serie.) více zde: http://cyklo.interier.com/…5/zprava.asp?…

      nebo tady: http://www.cykloteam.cz/

      0 0
      • Meesha  

        Jedes i pak v nedeli Ravo? Nebo ted v nedeli do Jistebnice na MJČ?

        0 0
        • Orbis  

          asi ne hele tuhle nedeli jsem po Chýnově a pak uvidim.) a ty?

          0 0
          • Meesha  

            Jestli nepojedu Sudety, jako ze asi ne, tak pojedu urcite maraton a XC este uvidim. A ted v nedeli bohuzel nejedu. Co je Chynov?

            0 0
            • Orbis  

              takovej verejnej závod v Chýnově u Tábora v sobotu…:-)

              0 0
              • Meesha  

                Chtel sem jet v sobotu na Malikov co poradaj kluci z Vela, ale nejak mi do toho vlezlo neco lepsiho, takze vikend bez biku. :-)

                0 0
            • Marry  

              Pojed na Sudety…to je aspon poradnej zazite…a jestli bude chcat…tak se z toho vsichni pos***m :-)

              0 0
              • Meesha  

                Uz sem se rozhod. Sudety pockaj na pristi rok:-) Kdyby chcalo, tak me tam ven nikdo nedostane! :-))

                0 0
    • pegal  

      Takze do Budejic jedu urcite, do Chorvatska jedem az 9., ale zase mi unikne MCR v Jedovnici .. :(

      0 0
    • pegal  

      Na stopro do Budejic jedu, kdo dal? ..

      0 0
      • Beeda  

        ja 100ku, sfinga 50, savah 50, lempl 50. Beru pevnou vidli, pry povrch v pohode?? B.

        0 0
        • Meesha  

          jj, polnacky nic drsnyho. Klet konkretne nevim, ale vetsina cest sou asfaltky – jedine ze by to strelili kolmo nahoru lesem.

          0 0
          • frof  

            Okoli Kluka to je lesni cesta.Hreben Blanskeho lesa a Klet to je prevazne sotolina a starsi asfalt.Nevim presne jak vas pusti z Klete dolu,ale jede to fajn.

            0 0
        • Daf  

          Jojo na Sudetech se ti SID bude jeste hodit. Skoda ho rozlamat na Becovym zavode :))) Drzim vam palce a doufam ze se uvidime na Sudetech.

          0 0
        • pegal  

          ja taky jedu 50ku, pac me tam sef nominoval .. chtel bych se vejit do 20. mista, tak uvidime .. a pevnou vidli si taky beru (SR Suntour) :)

          0 0
          • Beeda  

            chtel nebo musis?, vyjadril se sefik dost jasne:-))? B.

            0 0
            • pegal  

              musim, ale asi aji chci .. :)

              0 0
              • Meesha  

                20.celkove nebo v kategorii? Jestli celkove, tak to si maknes! Na ty kratky bych rek, ze bude dost natresk.

                0 0
                • pegal  

                  Jasne ze celkove .. a maknout umim, kdyz zrovna nemam sindrom vyhoreni, jakozto letos uz docela dostkrat .. :)

                  0 0
                  • Meesha  

                    No, preju ti to, ale sem zvedavej. Na kratky bude hodne prechrcino… Lempl, Sfinga, Budvaraci atd… Good luck! :-)

                    0 0
                    • lempl  

                      tak pegal do 20. fleeku klidne mohl bejt… ja byl az 33. … salo me ze bylo nadherne, dojedem na prezencku a zaclo chcat… takze dalsi zavod na blate, ktery absolutne bytostne nesnasim!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!§§ je to pekne na ****, ale jja a mi fredove to nak prekousali… jinak co se tyce tempa a toho vykonu jako vykonu(ne techniky) tak sem byl spokojen..... docela by me zajimalo, jestli, kdyby bylo sucho bych byl do 20. a nebo ne…

                      0 0
    • Vrci  

      Budu se motat nahoře na Kleti.

      0 0
    • pegal  

      Tak ja jsem byl nucen odstoupit. Postupúne jsem se propracovaval startovnim polem kupredu, dostal jsem se na nejake 25. misto a sel bych jeste dal, jenze jaksi se mi zvedl teren a docela dost mi nafackoval. Nastesti to odnesla jenom ruka a zrovna prava, takze mam k dispozici jenom levou. To by clovek nerek jak tu levou ma chromou .. :)

      a to se mi jelo tak krasne ...... do haj*lu ..

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.