Epicon XC TAD 2009-už jej někdo máte?

20 nepřečtených
  • vlk

    Tak jsem si všim, že už se nějakou malou chvíli prodává v obchodech Epicon TAD 2009.

    Nemáte ji už někdo doma?-případně napište jaká je v originálním stavu bez úpravy.průběh, tlumení apod

    Jen mne zaráží, že Suntour, na stránkách psal, že vnitřní nohy jsou z hliníku, na obrázcích to vypadá, že mají zlatavé eloxování-to drží jen na hliníkových nohách a přitom někteří prodejci v popisu píší vnitřní nohy CRMO a váha 1970g.Tak jaké to má vnitřní nohy.

    Cena do 6 tis se mi zdá lákavá.

     
    0 0
    • tom_777  

      keců o Epiconu není nikdy dost XD

       
      0 0
    • mr.antik  

      To zas budou dohady…

      0 0
      • miki  

        reba

        0 0
        • vlk  

          ubohá provokace.

          Ten první má Duka race a ten druhý něco od Manitou.Nicméně vypovídá to o některých rádoby rádců, co mluví o něčem co nikdy nejeli.

           

          Rebu nechci nemá rychlé snižování zdvihu.A cena je ještě vyšší než u TAD Epiconu.

          0 0
    • vlk  

      Pro upřesnění.Poblo­koval jsem to, aby nedocházelo zase k hádkám.Bohužel obrázky se zobrazí i po blokování.

      0 0
      • kovar  

        Obsah tohoto příspěvku byl blokován zakladatelem vlákna

        0 0
    • K2  

      Jen tak ze zvědavosti, máte někdo tuhle vidli s nastavením zdvihu s řídítek za jízdy? Jak jste spokojeni, šli by jste do ní znova?

      0 0
      • Polo21  

        mam epicon TAD od milana a maximalna spokojnost, pouzivam ho na AM:EN a ziadny problem, dokonca je o nieco pevnejsi ako verzia RLD 08 co som mal pred tym. Zmena zdvihu z riaditok je bezproblemova, pre znizenie staci len zatlacit packu a vidla sa zanori na pozadovnay zdvih, pre zvysenie zdvihu staci odlahcit predne koleso

        0 0
        • blund  

          čau taky jezdim AM/EN a uvažuju o týhle vidlici , opravdu ti stačí na tenhle styl jízdy? původně sem chtěl durolux ale teď po tejdnu v krušnejch horách chci co nejlehčí vidlici, která zároveň vydrží můj styl jízdy… durolux mi připadá až moc robustní a těžkej a ten zdvih je taky přehnanej

          0 0
          • Jenda  

            no zalezi kolik vazis a cemu rikas enduro. Pokud na tom nebudes nejak moc skakat tak ta vidle vydrzi celkem dost. Kazdopadne ale na tvrdsi jezdeni to chce 15 osu. Porad ale musis brat v uvahu ze je to vidle s 32 nohama a tedy vydrz neni nekonecna. Na druhou stranu v nejhorsim si za ne mnoho penez koupis za 2 roky novou nejnizsi verzi epicona a prehazis vnitrnosti z TAD a popravde te to vyjde mozna levneji jak servis na foxe :-)

            0 0
            • blund  

              no vazim 80kg ale neskáču skoro vůbec, jen kdyz chytnu nejaky hezky prevyseni ve sjezdu, jenze prave ty sjezdy si docela užívám a nevyhýbám se skoro ničemu takže ta vidlice dostává docela zabrat, tu verzi s pevnou osou sem nikde v nasich obchodech nevidel… a ani černou variantu sem nenasel

              0 0
              • alex33  

                Posílal jsem ti email s tou pevnou to není tak jednoduché.Já mám vše od Milana.Koupil jsem Tad bez Osy pojezdil dokoupil E LOd s osou nechal jsem si nohy s osou + LOD zamykání,čímž vznikl muj jediný hybrid samozřejmě to navýšilo cenu ,ale i užitnou hodnotu

                0 0
      • alex33  

        Snižování s říditek je naprosto v pohodě,akorát ta páčka je nic moc je celá plastová a při jednom vystupování přes řídítka se mi podařila ukopnout.Nahradil jsem ji zamykací páčkou od RS se kterou funguje naprosto perfektně a je pěkně schovaná narozdíl od originálu.

        S 15mm osou se dá použít na menší skočky v pohodě jako jiné vidlice ve stejné kategorii.

        Můj ojedinělý kousek bude k prodeji za zajímavou cenu,zatoužil jsem po 36mm nohách

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.