• Bulda

    už za měsíc!! :)) marry.ic.cz/no­vinky.html startovné jako vždy není doražte

    Anketa: tak kdo jak?

    3x
    100%
    0x
    0%
    0x
    0%
    0 0
    • jecnak  

      Kdyz nebudou padat trakare, tak dorazim.

      0 0
      • goood  

        Ja myslel ze ty naopak dorazis prave kdyz budou padat trakare ;)

        0 0
    • Medunka  

      Kdyz nebudu lezet u maminky s chripajznou (a to chci a chci a dupnu si a bude to!) tak se stavim,

      0 0
      • Bulda  

        :)) …nebo doma s Gooodem :)) at kouka taky dorazit!!

        0 0
        • goood  

          Co nadelas, uz si naplanovala chripku na 11.11. a s tim proste nehnes :) Kdyz nebude hnusne tak bych se stavil

          0 0
          • Bulda  

            a boleni hlavy si taky planuje takhle predem :))??

            0 0
            • Medunka  

              To si pis, hlava me boli 24/7 Mam tam nador a jmenuje se Protiva

              0 0
              • Bulda  

                …sem se ptal Goooda :))) no nic, se to nejak zvrhlo, kdo teda jeste dorazi??

                0 0
    • Daf  

      Ty jo, to to leti. No abych snad zase zacal jezdit na kole, abych se tam moc neztrapnil. Minule me od toho zachranila znicena prehazka ;)

      0 0
    • smallbrother  

      Pro mě trochu z ruky, ale když bych měl race-absťák…

      0 0
    • Bulda  

      up

      0 0
    • Meesha  

      ja uvidim par dni predem. Bud dorazim se projet, nebo se jen kouknout a nebo taky vubec :-) Kazdopadne loni to bylo fajn (teda krome toho prvniho kopce) :-)

      0 0
    • Ice-goofy  

      Pokud bude priznivej los a my meli volno tak bych se tez zastavil, ale moc tomu neverim… a i bych se tam rad prijel podivat je tam dost znamych ze skoly tak i proc ne…

      0 0
    • McBlacky  

      no v neděli je kunratická … tak uvidim, zatim ale to bivdím na 14 dní klidu, nemůžu se vysekat z chřipky :/

      0 0
      • Bulda  

        ty jedes tu HSH serii? nebo sis misto novejch plastu omylem koupil boty :))??

        0 0
        • McBlacky  

          jj letos poprvé zkoušim to. momentálně bych potřeboval i pláště i boty :/

          0 0
    • Bulda  

      už za tejden …mno to abych šel zkouknout trať, nasypat připínáčky a hlavně!!!! si zapamatovat kam :))))

      0 0
    • Daf  

      No jo uz jen tyden. EKOR Cup je zajimavej zavod. Kazdorocne me zastihne totalne nepripraveneho. Ale docela se tesim. Jestli ale bude prset, tak teda nevim nevim ;)

      0 0
      • McBlacky  

        neměj strach – mapu netřeba :)

        0 0
        • jecnak  

          Pokud dorazim, tak te treba zase presvedcim o opaku O:-)

          0 0
          • Bulda  

            mas je na marryho strankach, tak si to VYTISKNI :)))

            0 0
            • jecnak  

              Ja mam stejne domluveny nejaky pojezdeni s Brnakama, takze spis nedorazim. Jedine, ze by vymekli a kvuli pocasi nikam nejeli. Pak bych dorazil predvest umirajiciho chrta.

              0 0
              • Daf  

                Hele kdyz nedorazis, zhostim se role umirajiciho chrta ja ;)

                0 0
      • Bulda  

        ale ja vim, …budes mejt dva biky, pohar pro zensky sice neni, ale tipnul bych si.....

        0 0
        • McBlacky  

          ja taky tvoje segra :)

          0 0
          • Bulda  

            to by nejdriv musela dorazit a prestat se bat o Gunn-ritku :))

            0 0
        • Daf  

          Discovery, nas cerny kun, mozna dorazi. Jsem na ni zvedavej. Ucast slibila i Evca.

          0 0
          • Bulda  

            super, jestli bude nova trat, tak ani nebude muset chodit, takze by Look nevadil, vyrid to :)))

            0 0
    • frof  

      Kralupy B to maji taky povinne?:-))

      0 0
    • Daf  

      Cau borci, tak jak to s vama vypada? Bracha, Bulda a ja jedeme za kazdeho pocasi. Mame to bohuzel povinne :)

      0 0
      • jecnak  

        Jsem v sobotu na Morave…

        0 0
      • Smazaný účet  

        já na to peču. v pondělí mam jet do ciziny a nechci riskovat že odjedu nakřapanej. :o/

        0 0
      • McBlacky  

        jedu MTBO přeci jen nadávání nad mapou je mi milejší než uhybat chrtům o kolo na XC :)

        0 0
      • goood  

        Nejspis se prijedu podivat, pokud nebude vylozene hnusne, ale spis jen neco vyfotit :-)

        0 0
        • Daf  

          Fotografa uz meme ;) Pojed zavod. I kdyz bude mokro, tak zadne extremni bahno se nekona. Pojede se hodne po spadanym listi.

          0 0
      • Meesha  

        ja sem chtel prijet, ale ted koukam, ze je to v sobotu?! Kdo to vymyslel? Vzdyt je sportlife?!

        0 0
        • Bulda  

          termin jsem dostal z vyssich mist (na plakate pod nadpisem sponzor :))

          0 0
      • Marry  

        bracha jede za kazdyho pocasi jo ?? … moc se mu do blata asi chtit nebude, kdyz si zrovinka umyl Bika !!!

        0 0
        • Bulda  

          bych ti pripomnel tvou vetu z threadu o klice …to nebude az tak hlavni dovod, co :)))) ja sazim pivo, ze pojede(ou)

          0 0
    • Bulda  

      tak prej budou i cisla na riditka, neputovni pohar uz mam doma dlouho …a asi nova trasa, bez toho vyslapu, ale zas s vice moznostma predjizdeni …budu hlasovat za starou, schody, vyslap, to bylo koreni tohohle zavodu

      0 0
      • SELMIRA  

        jo, to se mi taky nejvíc líbilo. Chci výšlap a schody. Je to XC, ne? Ať z toho nemáte trapárnu ve stylu Pražský 50ky. Jako myslim stylem trati. :o))

        0 0
      • Daf  

        Ten usek mezi ploty je sice fajn. Ale asi bych se taky priklonil k predjizdeci variante. Precijen, tam jak nekoho dojedes o kolo tak dost ztratis. Jen aby ta trat zustala pekna.

        0 0
        • SELMIRA  

          Dyť je to jen kousek. Když mě loni Jirka Chyba dojel o kolo, taxem mu pěkně uhnula. A on mi stihl poradit, který jedu kolo, páč jsem nevěděla, jestli eště musim jet nebo co. :o)))

          0 0
      • frof  

        Jsem se tesil na to prodirani trnim.Jsem s tim prvnim fuňňkopcem jiz smireny.Useky nepotrebuji.Ale asi souperi aby mohli predjet me.:-))Koukam ze bude vice fotografu nez zavodniku.Alespon se budu moci na co podepisovat fanynkam. :-))))))

        0 0
        • Bulda  

          ty se podepisujes na fotaky :))??? …tak to nejlip na cocku, abys byl na kazdy fotce :))))

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.