• kolda

    kdo jedete?

    0 0
    • grafik  

      hledam kanoistu a bezce … pokud najdu du do toho :)

      0 0
      • kolda  

        tak se podivej na www stranky a najdi je :) bezcu tam je dost a myslim aj nejaky vodak – ale tech je malo.

        0 0
        • pitelboy  

          B.O.B.R. = BLBE ORGANIZOVANE BESNENI RAPLU

          0 0
          • wroum  

            … tam proste nemuzes chybet :-)

            0 0
          • martt  

            tiez to skor nedoporucujem. Moja dcera tam pred troma rokmi startovala (vtedy mala 14) a potom bola dva tyzdne chora. Bola v zenskom druzstve ako cyklistka a v tej zime brodila nejaky potok po pas vo vode.

            0 0
            • petryk  

              Ale o tom brodě tam přece každej ví, tak kdo tam nechce, a? tam neleze, ne?

              0 0
              • cube  

                Msrt tak když nmáš rozum a pustíš svoji 14 letou dceru do tohodle závodu tak se nemůžeš divit že to odleží !

                0 0
                • martt  

                  ja som presne nevedel na aku akciu vlastne ide. Aj ona si myslela, ze je to normalny maraton. Isli tam s oddielom, takze bol pri tom aj dozor dospelych. A kedze este nemala 15, tak tusim startovala aj pod cudzim menom, vlastne ako pozeram do vysledkov, tak pod vlastnym, akurat skomolenym. Bolo to v 2002, dokonca tusim mala este len 13 :-). Skoncili na desiatom mieste, medzi bikerkami bola dcera deviata, co nie je najhorsie lebo vtedy nebajkovala ale jazdila divu vodu.

                  0 0
            • kolda  

              potok = Morava… jak bylo receno, mel jsi si zjistit, do ceho svoje decko posilas… jestli sis myslel, ze tam je „nejaky potok“..no nic.

              0 0
          • zirecek  

            Běsnění to je určitě, organizované dobře. Kdybych měl vodáka, jdu z fleku taky raplit, :-).

            0 0
    •  

      Kočička! Haf!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.