• kolda

    kdo si prijedete 4.10 na zaver sezony zazavodit, okoupat se a umyt kolo?

     

    http://www.freelitovelsport.cz/bobrcup/

    0 0
    • smallbrother  

      …vypadl nám běžec (běží půlmaratón v Bruselu), tak sháníme adekvátní náhradu. BobrCup je nejlepší tečka za sezónou. :)

      0 0
      • kolda  

        mate nekoho nebo se mam poptat? jak dobrej byl vas bezec?

        0 0
        • smallbrother  

          Díky, on snad za sebe někoho sežene. Běžec běžel dobře, cca 10. nebo tak nějak. Letos bysme mířili zase o něco výš. :)

          0 0
          • kolda  

            jo, s tak dobryma borcama se nekamaradim:) my tak kolem 30–40 fleku. takze letos bedna?

            0 0
            • smallbrother  

              to asi ne, biker i vodák mají svoje limity. :)

              0 0
              • vlasof  

                už sem přihlášenej…  ale na dobrý umístění to moc nevidim. mám strach z trati, brodů a z toho že jsem nachcípanej. ale závodu si zajedu rád.

                0 0
            • smallbrother  

              Tak Bobr pro mě letos definitivně padnul. Minulej tejden se vodák zranil. Já sezonu ukončil v sobotu. Jsem nastydlej, tak mi ta koupel nebude chybět. :)

              0 0
    • petryk  

      Ja bych to fakt nekdy chtel jet:) Ale kdyz tech bikeru je vzdycky dost… Tak at je mameni opravdu sladke:)

      0 0
      • kolda  

        dik. prijedes aspon fandit?

        0 0
        • petryk  

          uvidime podle pocasi, rozhoduju mezi sklipkem, rodinnou oslavou a bobrem.

          0 0
          • kolda  

            tezke rozhodovani – pri pohledu z okna vede sklipek:)

            0 0
            • Zerocool  

              vypadá to, že to tam znáš, mám takový dotaz: stihnu se přesunout od předávky v cílovém prostoru mezi během a MTB na ty 2 brody a potom zpět být c cílovém prostoru mezi předávkou MTB kajak?? samozřejmě autem

              0 0
              • kolda  

                jsem tam uz asi po 8, ale presnou cestu na Templ – brody – ti neporadim. z predavky beh – kolo to stihnes urcite, to mas cca 40 min, ale zpet by to bylo tak tak. mrkni na mapu,cesta tam vede, ale autem jsem tam byl jednou v zivote pred 15 lety…

                0 0
                • Zerocool  

                  jo na mapu mrknu:) šlo fakt o to, jestli to stihnu. ten jez je na té straně dálnice jako Litovel na úrovni té vesnice Řimice?? http://www.bobrcup.cz/…cup_kolo.pdf 

                  0 0
                  • kolda  

                    jo, nejlip se tam dostanes,kdyz sjedes z dalnice  u Mladce a dojedes k templu. pocitej ale, ze se nebude dat parkovat primo v arealu,dost se zdrzis presuny k autu.

                    0 0
    • Medvjedok  

      len taka technicka otazka: to sa BOBR cap vola podla ceho? :D

      0 0
      • Buf  

        Bobr je zvíře co tam nahlodává ty stromy co se musí přeskakovat… to je snad jasné.

        0 0
      • kolda  

        ne ne, je to jinak.

        Blbe Organizovane Besneni Raplu :) k vysvetleni nazvu je treba znat historii prvnich rocniku,kdy to byla komorni akcicka pro par lidi na litovelske lodenici.

        0 0
    • Zerocool  

      jedeme, dělám jenom support, takže myju kolo:) (po plavecké vložce se ještě určitě zašpiní)

      0 0
    • testarossa  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • Lucke  

      no joo.venku chčije a chčije…a bobr cup za dveřmi…to bude zitra masakr..:)

      0 0
    • Lucke  

      zdarec…mno jak jste dopadli? trasa byla krasna bahnita jak svina…fotky budou zajimave…muj bezec dobehl 11. ja jsme se ztratil s jednim slovakem a nasledne jsem si zaslouzil lehky otres mozku…pres vse me kolabsy to nas tym dotahl na 60. misto..mohlo to byt lepsi:) ale jsme radi ze jsme radi:)

      0 0
      • vlasof  

        běžel doběhl 137. já jsem 117. celkově jsem byly 136. nic moc no.

        0 0
    • kolda  

      vzhledem k tomu, ze jsem vyjizdel z 127.pozice,tak jsem jel celou dobu prakticky sam:)

      spatny to bylo hlavne na rovinach,kde foukalo. takze nakonec 60.misto v bajkach a 93.celkove.

      trosku propad ale pristi rok,az bude tym kompletni to bude lepsi:) letos jsem zbyl z puvodni sestavy jen ja..

      0 0
      • vlasof  

        rovinky se daly urvat… co se nedalo bylo to kukuřičný pole. měl sem sílu finišovat a stejně sem musel tlačit protože se v tom sádle vůbec nedalo jet

        0 0
        • kolda  

          no tak jasne,ale kdyz jedes ve skupine,tak jsi daleko rychlejsi. kukuricny pole bylo dobry,par lidi jsem tam predjel. jet se tam dalo:)

           
          0 0
          • vlasof  

            no… záleží jaký si měl pláště a kolik vážíš. měl jsem schwalby se souvislym středem a to se nedalo. ale nebejt bahna tak trať luxusní. a ty brody se mi líbily … celkem dobrý osvěžení

            0 0
            • kolda  

              Schwalbe NN+RR. 70kg.. trasa je moc pekna, skoda jen, ze se ty prudky stojky musely vybihat. jinak trosku bahna k BC patri:) .

              0 0
              • vlasof  

                koukal jsem na výsledky… asi o 10 minut sis mě dal. ale příde mi že hezký úspěch byl už jenom ten závod dokončit :D takže congrat

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.