• labtec

    Co na to říkáte?? :)

    0 0
    • Řepík  

      že to vypadá hodně dobře… :-)

      0 0
      • Kublaj  

        až na ty kliky…

        0 0
        • Biker jak Pes  

          Ty kliky jsou právě bomba, a má to i svou funkci. ;-)

          0 0
          • ememem1  

            jaku?

            0 0
            • Biker jak Pes  

              Lepší překonání mrtvého bodu.

              0 0
              • JakeF  

                Nevěřím tomu, že ten rozdíl v tuhosti bude až takovej. Navíc mi to přijde právě spíš udělaný na vyšší tuhost v záběrový části šlápnutí. Ale tak nějak tu inovaci odůvodnit musí :). Hnusný je to fakt extrémně :D.

                0 0
                • jecnak  

                  Vic jak rotory? Podle me je to o zvyku. Na novy hranaty XTRko taky spousta lidi nadavalo a ted se jim libi. Na moderni karbon ram pekny, na neco na titanu/oceli to fakt neni.

                  0 0
                  • JakeF  

                    Ale tak mně se to líbí taky prakticky všechno, i ty kliky… Jen kdyby měly uchycení převodníků jako ty starší. Rotory se mi třeba líbí, pokud myslíš 3D. Nejsou možná tak designově čistý, ale vypadaj tak nějak industriálně :).

                    0 0
                    • jecnak  

                      Ja hlavne doufam, ze dik pridani pastorku, ze spadnou ceny letosni desitkove Dury. Tu stavajici jsem kupoval za krasnych 13500,– :-)

                      0 0
                      • Tina  

                        citát z mtbs.cz ohľadom ceny novej Dury „Shimano uvádí na trh novinku, která nejenom že není dražší, než její předchůdkyně, ale je dokonce o zhruba 15 % levnější“ :)

                        0 0
                        • orm  

                          Chce to lépe chápat text :-). Levnější to bude v jenech, ale zároveň píšou, že je to z důvodu toho, že jen posiluje ⇒ cena v jiné měně bude stejná nebo větší :-(.

                          0 0
                        • jecnak  

                          Aktualni ceny 10 a 11s Dury jsou az nesmyslne blizko. Pro me ale nejspis bude hlavnim tahakem kompatibilita mezi koly a taky se mi extra nelibi nove dualy – dvoubarevne gumove kryty.

                          0 0
              • jama  

                Myslíš něco na způsob Biopace?

                0 0
                • Biker jak Pes  

                  Myslíš asymetrické převodníky? Nejspíš jo, ale nikdy jsem to nejezdil, tak těžko říct, co je na tom pravdy. :-)

                  0 0
                • nooski  

                  To asi těžko :-) Biopace byla hrozná hovadina, jezdil jsem to svůj 1. rok na kole. A ta ramena jsou rozmístěná nesymetricky, aby teoreticky kliky měly největší tuhost v záběru – aspoň to jsem se někde dočetl. Nevím, jak by měly překonávat mrtvý úhel.

                  0 0
              • Bulda  

                to asi tezko, ma to kruhovy prevodniky

                0 0
                • Zdenda CUBE  

                  No tak to teda nemá, viz:http://mtbs.cz/…ike-technika?…

                  0 0
                  • destr  

                    No tak to teda má! :-)

                    0 0
                    • Martin  

                      se zdendou se nehádej, zdenda ví všechno nejlíp (:

                      0 0
                      • Zdenda CUBE  

                        To jsem nikdy netvrdil ;-), ale pochopil jsem ten jejich výkres tak, že to v největším záběru nejen spevňují packy pavouka, ale že vznikl tím umístěním jakoby exentr.

                        0 0
                        • Bulda  

                          tak tos pochopil právě špatně …ten výkres jen ukazuje rozložení napětí v materiálu kliky v různých fázích záběru, je z toho dobře vidět, že ta „chybějící“ packa tam ve skutečnosti vůbec nechybí a proto ji vynechali …převodníky jsou ale kruhové!

                          Myslím, že se kdysi Shimano na Biopacu nachytalo dost na to, aby udělalo stejnou chybu podruhé :)

                          0 0
            • Bulda  

              že to neni s ničim kompatibilní, musíš koupit origo převodníky a japonec vydělá :)

              0 0
              • Tina  

                Pokiaľ tie prevodníky ojazdíš, tak už dávno budú dostupné aj aftermarket verzie :)

                0 0
                • Bulda  

                  to máš asi pravdu, pokud je nezbouráš nějak jinak …Shimana vydržej sakra hodně

                  0 0
        • Kaos  

          To jsou nejhnusnější kliky v cyklo dějinách.

          0 0
    • kubad  

      no design klik mě moc nebere, ale zase úplně špatné to není,

      jen ta nestandardní rozteč šroubů převodníků je peklo :-(

      0 0
      • Tina  

        a vďaka veľkej tuhosti prevodníku je to rozteč iba 110mm u všetkých nových DA kľúk :)

        0 0
    • JMT  

      Krasny, me se to libi moc

      0 0
    • Tina  

      iný pohľad na kľuky. Ten plochý profil sa mi veľmi páči.

      0 0
      • Biker jak Pes  

        Nádhera… :-)

        0 0
      • Martin  

        měním názor. líbí a moc :)

        0 0
      • JMT  

        Asi nejkrásnější kliky vůbec !

        0 0
      • kubad  

        no z tohoto pohledu goood :D

        0 0
      • JakeF  

        Pořád hnusný :D. Ale asi si zvyknu…

        0 0
      • jecnak  

        V realu jsou supr. Myslim, ze by i stalo za to vyzdvihnout kombinaci presmyk a kliky, protoze tak hladke prehazovani s tak nizkou silou na pacce jsem jeste nezazil (sila stejna jako pri razeni na prehazovacce). Velmi se to blizi elektrice.

        0 0
    • maedva  

      Az na ty kliky,mam rad urcitou soumernost… Brzdy maji byt jeste ostrejsi nez ty stavajici – to nechapu, protoze ty brzdi rekl bych nadstandartne.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.