• smolis

    Dobry vecer,

    Chtel by se zeptat na Vas nazor. Ted je v sleve za 25.000 Kc tady. Stoi to za to? Nebo doporucite neco jineho za stejnou cenu? Zdravim a dekuju predem.

    https://www.rabe-bike.de/…yellow-2019/

    Rám Aluminium Lite, AMF,ARG, Internal Cable Routing, Easy Mount Kickstand Ready,Tapered Headtube, PressFit BB

    Velikosti 29: 19"

    Vidlice RockShox Judy Silver TK Air, Fastblack, Tapered, 15×110mm, 100mm, PopLock

    Hlavové složení FSA Orbit I-t, Integrated, Top 1 1/8", Bottom 1 1/2"

    Představec CUBE Performance Stem Pro, 31.8mm

    Řidítka CUBE Flat Race Bar, 720mm

    Gripy CUBE Performance Grip

    Přehazovačka Sram GX Eagle, 12-Speed

    Řazení Sram GX Eagle Trigger

    Přesmykač

    Brzdy Shimano Deore BR-M6000, Hydr. Disc Brake (180/160)

    Převodník Sram Stylo Eagle DUB, 32T, Boost, 175mm

    Kazeta Sram XG-1275, 10–5T

    Řetěz Sram GX Eagle

    Ráfky CUBE EX21, 32H, Disc. Tubeless Ready

    Přední náboj CUBE DHF112

    Zadní náboj CUBE MZ6R

    Přední plášť Schwalbe Tough Tom, Active, 2.25

    Zadní plášť Schwalbe Rapid Rob, Active, 2.25

    Pedály CUBE PP MTB

    Sedlo Natural Fit Active

    Sedlovka CUBE Performance Post, 27.2mm

    Váha 12,9 kg

    0 0
    •  

      Tohle jsem málem koupil. Nakonec jsem si po zralé úvaze nechal postavit něco podobného, ale za víc peněz. Nelíbila se mi vidle a kola – vidlice těžká a kola měkký. Záleží na tobě, co od toho čekáš. Ale za ty peníze je tohle super kolo.

      0 0
    • smolis  

      Dekuji, tak to znamena nebute to spatna volba:) zdravim

      0 0
      • Gru  

        Myslim že za ty peníze to neni špatná volba. Jen pozor na velikost!!! Cube to ma posunute M=19 , L=21 , XL=23

        0 0
        • smolis  

          Dekuji, bohuzel jsem uz objednal 19 palcu pro vyzsku 180cm.

          0 0
          • Jáchym 1  

            Bude to na hraně,ale- bude – neboj.

            0 0
            • JMT  

              Na jaký hraně by to mělo bejt ? To jsou zase kecy…jesli nemá tělo totál atyp tak 180 je přesně L, Mko už by bylo asi malý… XL naprosto obří…

              0 0
              • Jáchym 1  

                Dobře,s hranou jsem to trochu vyhrotil.

                Ale kolo už má,tak nějaký,,kecy" s..u.

                0 0
    • Cavendish  

      Napiš uživateli Scalar. Ten ti za 25000 postaví vyváženější stroj. Nebo se podívej na MMR na TSBohemia

      0 0
    • deh  

      Mrkni na bike discount maji tam za stejny penize karbonovy cube . Urcite lepsi volba ;)

      Vybava podobna ale karbon ram

      0 0
    • smolis  

      Zdravim

      Takze kolo dorazilo, je super, velky pozitivni rozdil oproti puvodnemu (Romet, 13 kg vs 15.5 kg, vzduch vs pruzina, m6000 vs m315, sram gx 12 vs acera). Mam VELKOU radost:)

      Jen velikost ramu Gru jste mel pravdu, prijde mne to maly a citim bolest v zadach:( – je mozny ze nejak se zvyknu.

      0 0
      • milan.v  

        Nezvykneš, resp. problémy se pak mohou i prohlubovat a nabalovat.

        0 0
      • Dzany  

        Jinou délkou představce a posunutím sedla to nepoladíš?

        0 0
        • snas89  

          Koukal jsem, ze sedlo uz je docela vzadu?

          Co sirsi riditka? (Plus ten predstavec)

          0 0
      • Pikaču  

        Pokud ve spodních zadech-bedrech tak bych rekl ze nejsi zvyklí na sportovnejsi posed.

        0 0
      • Charlie_R  

        Jestli neklame foto, tak mi to podle sedlovky malý ani nepřijde.

        0 0
        • Gru  

          Kolo važně krásne, takže ať slouží. No ale taky mi nepripada az zas tak male podle fotky. Mam taky Cube ale mam ten posed trošku jiný. Mam vel. 21 a cca 182 cm

          0 0
          • Gru  

            Teď je tam nastavený představec na –6° tak bych ho možná asi na zkoušku otočil na +6° Ale možná říkam blbost, nejsem až tak velký odborník

            0 0
            • Charlie_R  

              Já mám 180cm, stejně jako smolis a 21" by tedy na mě bylo moc. 180cm je tak na rozhraní M/L(17"/19"), samozřejmě roli hrají i jiné proporce a u každé značky je to trochu jinak. Ten představec by asi stál za pokus, možná jsou na něj jen nízko řidítka. Pak si může koupit třeba jen 0° a případně laborovat s délkou.

              0 0
      • GULIN  

        Rozhodně ti to malé není. Je to zřejmě o zvyku. Měřím 183 a mám 19 velikost u Cube Elite kde je podobná geo.

        Rámy Cube jsou sice trochu kratší, ale není to žádná tragédie jak jsem kdysi někde četl.

        0 0
      • acidb  

        Podepisu se pod ostatni, mam stejnou vysku, ram 19 a rozhodne mne neni maly. Kdyz koukam na pozici sedla, zkus popremyslet o nejake s offsetem.

        0 0
      • RapMan  

        Ahoj, já mám Cube 17ku na mých 176cm a je mi akorát. Tzn. přidám se k ostatním co Tě utěšujou, mě to malý taky nepřijde. Zkus poladit posed a uvidíš že to bude dobrý. Mě třeba po prvních dvou jízdách brněla pravá ruka, pak se to srovnalo… Teda že přestala brnět, ne že začala brnět i ta levá…

        0 0
        • deh  

          175 taky M . Měl jsem i L dřív ale na M se citím lepe.

          0 0
    • milan.v  

      Ono je těžké někomu radit, když člověk nezná žádné další údaje, parametry osoby… Snad jen cca stejný člověk, co ho už má… Podle toho, jak má teď sedlovku, nelze usuzovat nic…

      0 0
      • Gru  

        Me informace jsou ze Cube ma posunutou velikost což znamená S=17 , M=19 , L=21 a XL=23 a 21 na mou výšku je jak 19 u jiných značek

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.