CUBE LTD SL 29 2014 nebo nechat postavit?

17 nepřečtených
  • abado

    Zdravím chci si pořídit nové kolo a mám dvě možnosti. Bu¡si nechat postavit a nebo tohle CUBE LTD SL 29 2014 http://www.jizdnikola.net/…-2014-p35299?…

    Chci se zaptat zda ten CUBE je za cenu 22tis. při najetých cca 500km a byl koupen v srpnu je dobrá volba?

    Díky moc.

    0 0
    • abado  

      .

      0 0
    • Ondratr  

      Mám Cube LTD SL 2012 a mám na něm najeto 10000 a nemůžu si ho vynachválit. Víc ti k tomu neřeknu.

      0 0
      • abado  

        Díky. Každá pozitivní či negativní informace je pro mě přínosná. Jen se práve nemůžu rozhodnout mezi tím a tím.. a bojím se velikosti 17. dnes sem si zkousel Cuba 19ctku a to bylo v rozkroku na hrane.. ta 17ctka me prijde takový prcek.. ale to je můj nazor na vzled.. jelikoz mam 174cm tak i tak budu muset vzít nejspíš 17

        0 0
        • Marek K1  

          Na 174 cm jednoznačne 17".

          0 0
          • abado  

            Díky díky.. asi teda vemu tu 17" ale kdyz ono to s tema 29 kolama vypada tak divne me prijde..:D

            0 0
    • pegas  

      Cube

      0 0
    • AussigBiker  

      S partou co jezdim, tak koupili 3 kusy Cube, 29er, podobna cenvoa a jezdej je jednu nebo dve sezony, dva z nich i v zimne, tuhle „zimu“ urcite a zadnej problem.

      0 0
    • l.bily  

      Ja mam cube silnicku aj fulla, mal som aj ine znacky kde som musel stale riesit vselijake poazvuky atd. U cube je tichucko, len si uzivam jazdu, tiez si neviem vynachvalit

      0 0
    • l.bily  

      Oni to skratka naozaj aj testuju http://m.youtube.com/watch…

      0 0
    • Smazaný účet  

      Ahoj, CUBE nemám ale slyšel jsem na ně jen samou chválu. Kolega ma něm jezdí a pořídila si je celá jeho rodina.

      0 0
    • abado  

      Díky za postřehy a reakce.. ;)

      0 0
    • Erknold  

      Pokud sis jistý, ze to kolo má jen 500 km a nic nezlobi, tak to není špatná cena. Navíc je to fešák :-) pokud to má matný lak, tak o to více. Ten znám naživo od segry.

      Na Cubu ti asi nikdo kolo nepostaví, byl by to asi jiný rám, ale vcelku srovnatelná výbava.

      Pokud je v cajku, sedí ti geometrie, nebo jí moc nevnímáš jako já, klidně bych ho bral.

      0 0
    • raw 4  

      Mam Cuba za sezonu najeto lehce pres 4,5 tis. a teď po roční celkovy prohlidce (vse plus rozborka vidlice) je všechno v pořádku..v sezóně jsem menil jen řetězy a kazetu,tohle beru jak

      spotřebák…dle mého značka s jedním z nejlepším poměrů ceny a to co za to dostaneš. A jestli 19 byla tip top tak vem 17 a dořeš to sedlovkou

      0 0
    • ondys82  

      Zdarec,já kupoval SL LTD v září 2014 a jsem s nim naprosto spokojenej.Merim 182 cm a mam velikost 19,takze tobe ta 17 bude akorat.Mám na něm cca 1200 km a vše v poho.Vidlice FOX slape naprosto perfektne,ale musis se ji venovat.Chce to radnou udrzbu.Sedlo Selle italia je pohodlne i na dlouhe vyjizdky.Super kolo za super peníze.Je to kvalitní značka a tady kde bydlim, není tak znama;-)jediné,co jsem u kola měnil,byly gripy.Ty originální mi nesedly,bolely me z nich ruce po delší vyjížďce.Koupil jsem si pěnové za 150 Kč a je po bolestech;-)az budes projizdet to kolo,tak poradne vyzkousej vsechny 3 mody na vidlici.Kdybys mel dotazy,klidně nápis mail.Měj se a at slouží;-)

      0 0
      • raw 4  

        Gripy jsem menil taky, byly opravdu tvrdy a na dlouhy štreky nic moc

        0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce