• Peter*s2

    planuju sestaveni nového chrtího HT max do 50000 Kč na maratony. co ríkate tokovéhle kombinaci?

    rám: giant XTC hliník

    vidle: reba RTL 2012 poplock

    zapletená kola: ZTR crest (pláště ROR/RR)

    výbava: XT dynasys 2×10 (kliky 40×28, řazení, přesmykač, hazka, kazeta 11×34, pedály, brzdy 2012)

    představec, řidítka, rohy: ritchey WCS (alu)

    sedlovka: KCNC

    sedla: selle italia SLR

    Anketa: Je to fajn sestaveny kolo?

    0 0
    • jachymk  

      Kola bych nechal zaplést u Hnoje. Nevím co tam ZTR dává za náboje, ale většina lidí má ZTR ráfky zaplétaný. A možná bych dal řazení XTR a přehazku od Sramu (X.9, X.0 9sp).

      0 0
    • jonti  

      Za 50kKč máš kolo na dobrém karbonu s XT. Podívej se třeba na výprodeje v bikestore.cz na Scott nebo na Author Master. Kolo za za 40k a za 10k doladíš.

      Osobně bych ale teď na maratony bral full.

      Co píšeš by bylo dobré před pěti lety, teď je vývoj a ceny jinde.

      0 0
      • Peter*s2  

        vývoj a ceny je možná jinde, ale s karbonem + 2×10 + záplety ZTR, do 50000 Kc nemozny…proto jdu cestou kvalitního hliníky, nez levnejsiho karbonu…a zase mit drahy karb. rám a potom koupit horsí osazení, to se mi moc nezdá…jo a full nepotrebuju na maratony, zbytecne vaha navíc…

        0 0
      • Peter*s2  

        jinak to byt ten Author master musel byt tak 35 000 Kč (oproti 53000 kalalogových) aby se mi oplatilo o tom uvazovat

        0 0
      • Necris  

        To víš že jo, Author Master … zabitá kola jedno jako druhé. Alu Stumpjumper za 42 tisíc je lepší, tužší. Superfly Alu rovněž. Karbon za každou cenu je blbost, nepřinese v této kategorii víc než vezme.

        0 0
    • vanderpoel  

      ja sem po letosni sezone vzhledem k mym cilum a ocekavanim dost spokojenej s tim co mam uvedeny ve svym profilu. pochopitelne ram je uplne jinej apod ale jako inspirace to myslim poslouzit muze. je to krome kol kompletne v xt, zera od fulcrumu, rs sid apod. akorat z tech ruben mam ponekud rozpolcene pocity: skvelej grip, vynikajici hmotnost, ale velmi slaba trvanlivost a mimo suchy a tvrdy povrchy je potreba byt ponekud opatrnejsi.

      0 0
    • pustipav  

      Sice jezdim cim dal tim min, ale z toho co, jsem za poslednich par mesicu/let vyzkousel, bych to co pises zrovna asi nebral…

      Hlinu na XT jsem si poridil taky pred cca 3(?) lety, a dneska bych sel radeji do karbonu se SRAMem… ale kazdymu vyhovuje neco jinyho :)

      0 0
    • swinx  

      Za 50k by se mi líbil třeba tenhle loňský Ghost

      ale zbyly už jen dvě velikosti =o(

      0 0
      • áronek  

        ten se mi taky moc líbil a stál hodně moc pod padesát ale fakt hodě moc, měli ho prostě na prodejně a už bylo třeba se ho zbavit

        0 0
    • lalajda  

      za 50T už by měl být karbon na XTRku… ne?

      0 0
      • Azmir  

        Měl no horší ho sehnat.

        0 0
        • Bysto  

          skôr HT za 50k by už mohlo mať aj slušné kolesá…

          0 0
      • Vilém  

        A jen tak nahodou mu ho muzes nabidnout, jsi zapomnel pripsat.

        0 0
        • lalajda  

          Já ne! Každý musí dospět ke své volbě a výběru kola sám. Kol je plno, jen reaguji na cenový limit a popis představy v záhlaví!

          0 0
    • Peter*s2  

      diky za nazory, popravde jsem zatím na kolo v karbonu na systému 2×10 za rekneme 50 000 Kč nenasel tak abych do neho nemusel dalsích 10000 investovat abych se dostal do pozadované konfigurace (dívam se na renomované značky kol)…a vy mi tvrdíte že je to možné. Když jsem koukal ty odkazy, tak tam sice byly kola v karbonu do 50000 ale v uplne jiné konfiguraci, nez bych chtel…potrebuji rám velikosti na 174 cm výšky

      0 0
      • siafu  

        tak ten Scale by tam v M byl – za cenu rámu dostaneš celé kolo :D

        pokud chceš karbon v plné palbě – XTR, ZTR + DT240 apod. – tak 50 t. je prostě málo, ale stavět HT za 50 t. na alu rámu beru jako krok zpět, protože časem ten rám začneš beztak řešit xD

        za mě koupit karbonový Scale 35 a k němu pořádný záplety z bazaru a třeba ještě nový sedlo a zbytek dořešit časem

        0 0
        • Peter*s2  

          diky za radu, postupne se na to zacínam divat jinak, jak nazory pribývají…jinak k tomu sedlu, to je asi jediná věc (mozná i se sedlovkou), kterou uz resit nemusim, protoze KCNC + sedlo SI SLR jezdím uz ted na superioru, takze to jenom prehodím :D

          0 0
    • Peter*s2  

      jinak ten author master 2012 je hodne podobny te konfig. co bych chtel…tak si asi pockam nez ho zlevní na 35–40 litrů a potom ho koupím :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.