• Lada,s

  Jel někdo tento maraton? Mám to „za humny“ tak přemýšlím že bych jel, tak by mě zajímaly nějaké reference a postřehy :-)

  LINK http://www.cezmtbmaraton.cz/

  0 0
  •  
   Obsah tohoto příspěvku je blokován.
   0 0
  • fabio  

   Jel jsem ho loni poprvé a co k němu říci. Vzhledem k tomu že je na začátku sezony a člověk nemá ještě moc najeto tak jsem ho pojal jako dobrej trénink.

   Jel jsem delší trasu 60 km s časem 2:32 hod … a to jsem „hobýk“.

   Z toho plyne že jde spíš o rychlejší trať. Vítěz jel za 1:50 hod.

   První část vede po polních cestách, potom následuje trasa kolem řeky Oslavy, dále asfaltový výjezd z Vanče do Pyšela a Studenec a potom zpět po polních rovinatějších cestách zpět do Třebíče.

   Tak si takhle.

   0 0
  • miche  

   Jel jsem oba dosavadní ročníky a postřeh … nemá to cenu (kdybych nebyl třebíčák tak to nejedu), startovný letos už je fakt prdel … Trať je o ničem, je to jen sprint na krev (full HT nejvhodnější kolo :-) Doprovodný program nula nic prd, na jídlo se člověk musí přesunout, takže dojíždějící remcaj, nevědí kam s kolem apod. … Abych jen nehanil, sprchy jsou dobrý :-)))) Takže letos jsem řekl dost a nejedu :-) Není to maraton, tečka.

   0 0
   • fabio  

    Co se týká toho zázemí tak přesně jak říkáš.

    Na jídlo se musíš dopravit asi 2 km jinam do restaurace a doprovodnej program spíš –1. A to startovné na místě 500,– tak to je mazec.

    0 0
    • miche  

     A proto je lepší, když člověk trvá na „závodění“, jet na Šelu, nebo jako my tady, naplánovat pořádnou celodenní štreku s pivkem po cestě (skoro zadara :-)))))))

     0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.