Canyon Nerve 2015 nebo novější alternativa?

14 nepřečtených
  • Vojtassanc

    Zdravím. Mohl by mi prosim někdo poradit s mým dotazem? Chci si koupit svoje první celopéro (cesty lesem, občas po silnici a nějaký trail, mám 180cm a cca 85kg) a mám nabídku na Nerve al 7.0 2015 na uplně novem nejetém rámu (vyměněn při reklamaci) za 28 tisíc (viz. https://www.cyklobazar.cz/…y-nejety-ram?… ) nebo byste radši pořídili něco nového? Popřípadně co? Rád bych nějaký Canyon. Max do 40–45 tisíc. Děkuji za odpověď.

    0 0
    • Gwaihir  

      Tady je to lepší…

      Jako je to lákavá nabídka, ale chce to zvážit. To chce projet – klidně něco podobného (giant anthem/trance), zjistit jestli nechceš 29" kola a pak zkusit i toho nerva. Do 40–45 tisíc stejně nového nic rozumného nepořídíš. Kousek výš už jo.

      https://www.endorphinrepublic.cz/…t-contrail-7

      http://giantbrno.cz/…ce-29–3–2020

      (ale kvůli ceně musíš zajít do prodejny, třeba sleví).

      Nejlevnější canyon neuron je už přes 50k:

      https://www.canyon.com/….0/2467.html?…

      Cena stále roste :D

      0 0
      • Vojtassanc  

        Na Neurona sem právě koukal a 52 bych ještě asi i dal (holt debilní koruna, která slábne a cena letí nahoru). Mám teď HT na 29, takže by to neměl být problém. Ten Nerve za 28k je 27, takže by mi teoreticky mělo sedět co do ovládání, hravosti atd. A ta cena mi příjde taky super, když to bude na uplně novem nejetém rámu, ale nejsem zas takový znalec, tak prosim o radu, zda-li by to byla dobrá koupě. Jediný co mě štve jsou bowdeny vedený na rámu a né vevnitř, ale to je detail :D

        0 0
        • Gwaihir  

          Zkus to. Musí ti to sedět.

          0 0
          • Vojtassanc  

            Hlavně mi jde o to, abych za rok či dva nemusel měnit kolo. Chápu nějaký update třeba bude potřeba, ale zase nechci dávat 60 za nový :) Tak mě zajímá jestli je to dobrý rám na popřípadný update nebo je lepší jít už rovnou do nového..

            0 0
            • Jirik1893  

              Mám bazarového Nerva 7.0, rok 2016 a naprostá spokojenost, je to super kolo. Geometrie na traily za mě ideální.

              0 0
            • Jirik1893  

              Mám bazarového Nerva 7.0, rok 2016 a naprostá spokojenost, je to super kolo. Geometrie na traily za mě ideální.

              0 0
        • filipino_23  

          jedine skusit se svezt a uvidis jak ti sedne. Podla Canyon rozkresu by to malo pevne osy. Ale predna je rychloupinak a myslim ze zadek bude tiez. Mal som Nerve 7.0 2016 a bol na rychloupinakoch (zelenoseda barva). Kola Mavic. No poviem ti uzil som si s nimi po roku trapenie. Nastastie sme to s klukama z Canyonu vyriesili a Mavic s rychloupinakem uz nechcem ani vidiet

          0 0
          • Vojtassanc  

            Takže si spíše názoru koupit něco novějšího? Díky

            0 0
            • filipino_23  

              tak ono to vesmes zalezi na tebe. V cenovke ktoru mas hore 45–50 mas „zakladneho“ noveho Neurona. Ten myslim ze je postaveny na horsich komponentoch jak ten bazarovy.

              Ja osobne by som sa bal len tych kol (hlavne zadneho). Ale nemusim to byt zrovna pripad toho bazaroveho. Mozno som mal len „stastie“ na zly kus

              0 0
              • Vojtassanc  

                Jasný rozumim. Každopádně zkusim a uvidim. Díkyy

                0 0
              • Vojtassanc  

                Ikdyž co vidim, tak bych hned chtěl upgrade na aspoň 1×11 a teleskopickou sedlovku. A ve výsledku už budu blízko těm 45–50k za co by bylo uplně nový..

                0 0
                • filipino_23  

                  Ano to je hodne pravdepodobne

                  Vsetko je o penezich. Myslim ze u noveho Neurona 6.0 budes asi musiet vymenit brzdy. Tie MT200 su taky holy zaklad by som povedal. Potom zalezi na jednoplacke, ci ti bude stacit 30t. Ale placka je za pakatel. Hlavne tie brzdy povysit na vyssiu uroven.

                  Zalezi na tebe, a tvojich financnych moznostiach.

                  Manzelke som kupoval 7.0 a brzdy sli hned prec. Ale sehnali sme este „staru“ geometriu

                  0 0
          • Vojtassanc  
            Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.