• Marlon brando

    Bude canyon starší modely 2014 zlevňovat? Některé kola sou sice už zlevněna, ale bude nějaký větší výprodej? Má s tím někdo zkušenost z minulého roku?

    0 0
    • jonti  

      Vetsinou zadny velky vyprodej nebyl, co si pamatuji tak asi 10–15%.

      0 0
    • BlackRaven1  

      Byvaji ve vyprodejich i nizsi modelove rady? Cekam na novyho Grand Canyona,ale pokud se mi nebude barevne libit,jestli bude jeste mozne sehnat soucasny model,kdyz jeste neni vyprodany

      0 0
      • criss23  

        Máš objednaný karbon nebo hliník?

        0 0
        • BlackRaven1  

          Kdo? Ja? Ja zatim nic,kazdopadne pujdu do toho Grand Canyona,at uz do novyho,ci letosniho modelu. Nebo je ve stejne cenove relaci i jina znacka s lepsi vybavou? Chci ho hlavne proto,ze jsem ho jeste u nikoho tady u nas na prerovsku nevidel

          0 0
          • Breakpain  

            To je taky důvod koupě … a až ho lidi kolem tebe najednou budou mít, tak to hodíš z okna? … jéžiš …

            0 0
            • blaf  

              mit jako jedno z kriterii, ze to musi byt neokoukana, ne uplne bezna znacka je naprosto ok, co ti na tom vadi? ne kazdej chce jezdit na necem co potka na kazdym kilometru, ja to naprosto chapu

              0 0
              • jecnak  

                To jsem rad, ze to chapes :-D

                0 0
                • blaf  

                  ja jsem rad, ze ty jsi rad ;)

                  ale vazne, co je na tom spatneho, kdyz ma clovek jako jedno z kriterii (nerikam jedine) neobvyklost znacky?

                  0 0
                  • wilda81  

                    … což už ale Canyon nesplňuje. Začínám ho potkávat čím dál častěji.

                    0 0
                    • tomxxx  

                      To sice jo, ale stále jich neni tolik. Amatérský závodiště zaplavily socialized.

                      0 0
            • criss23  

              Naopak já v tom vidím velké +

              0 0
          • criss23  

            Ano ty, Já silně uvažuji o GC CF SL 7,9SE.

            Líbí se mi i full Nerve, ale nejspíš bych ho tak nevyužil.

            Ten karbon GCanyon jsem měl pujčený, a je super.

            Kdyby si se rozhodl mohli by jsme do Německa skočit, budu brát ještě GC alu SL pro ženu.

            0 0
            • BlackRaven1  

              A odkud jsi? Proc nezajedes radeji do tech Koberic,nez az do Nemecka?

              0 0
              • criss23  

                Co je v Kobeřicích??

                Ty kola se v Čechách neprodávají, nebo se pletu?

                0 0
                • BlackRaven1  

                  Jedinna pobocka je v Kobericich. Psal jsem tak pred mesicem mejla a pry neni problem tam prijet a dany model si vyzkouset.

                  0 0
                  • criss23  

                    No nevím :

                    Naše modely je možné otestovat pouze v rámci výstavních a testovacich akcí. Po zbytek roku tady v ČR žádná testovací kola nemáme.

                    0 0
            • BlackRaven1  

              Tak se omlouvam,popletl jsem to,musis do Nemecka… A kdy se tam chystas? Ze bych se s Tebou svezl

              0 0
              • criss23  

                Mno, počítám tak začátek října. Kdyby se někdo přidal klidně počkám i na příští sezonu.

                Rozhodnutý jsem, to kolo chci.

                0 0
          • Marlon brando  

            Jakou mas v planu barvu? A jaky model? A vis kdy budou ty nove 2015, sem zvedav na barevne provedení..

            0 0
            • Mysee  

              Některé 2015 tam už jsou :) Zatím se jim barvy vyvedli.

              0 0
              • Marlon brando  

                jo některé jsou hezké.. asi to máme stejně počkám až budou nové a uvidím. jen váhám s velikostí. Mám 177, vychazí mi M, ale mám obavy. Nevíš jak je to v těch Kobericich? Mají tam všechny modely na zkoušku?

                0 0
                • criss23  

                  Dnes ráno mi psali, nemají tam ani jeden model na vyzkoušení.

                  Od toho jsou prý předváděcí akce a bikefesty

                  0 0
                • Mysee  

                  O Kobeřicích jsem nikdy neslyšel, pochybuju, že tam něco bude. Nejlépe se asi zeptat přímo Tomáše. Jinak na 177 M asi akorát, L by bylo moc vysoký pokud nemáš extra dlouhé nohy.

                  0 0
    • tomxxx  

      Tak slevy jsou už teď, ale neni to ani 10%, víc nečekej. Ani u doprodejů starejch modelů nemaj slevy moc výrazný.

      0 0
      • Yura  

        No hlavne ty vyprodeje to jsou velikosti tech ramu leda tak na Kyklopa nebo nejakeho hobita.. :D Leda ze by někdo ještě to kolo vratil, ze mu třeba nesedi velikost atd.. Tak se tam muze z niceho nic ukazat nabídka na model 2014. Minule jsem tam tusim videl par kusu, nektery i třeba s nejakym skrabancem atd.. Tam pak je nejaka sleva..

        0 0
    • RoDoR  

      Měl jste někdo možnost svézt se na Grand Canyonu CF SL i CF SLX? Je svezení na SL výrazně horší než na SLX? Je mi jasný, že SLX je lehčí a do kopce pojede líp, ale jde mi o další subjektivní pocity (tuhost, pohodlí), popř. životnost. Geometrie je úplně stejná, rozdíl bude asi v materiálu a možná technologii výroby, nevím, ale zajímá mě subjektivní porovnání pocitu z jízdy na těchto kolech. Díky.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.