brzda Formula The One za 1937Kč???

28 nepřečtených
  • kejmi

    zdarec, narazil jsem na tuto brzdu a nějak se mi nezdá ta cenovka… kdyz normálně stojí okolo 4.000Kč… co myslíte, nebude to nějaká šméčka?

    0 0
    • Hnoj  

      Je to nějaký OEM, ale všimni si, že maj jen předky s hadicí 80cm… Ale maj 3KS skladem, takže můžeš z jedný přední udělat zadní, protože páky jsou Flip-Flop.

      0 0
      • kejmi  

        to je dobry, ze lze po vymene hadicky pouzit i jako zadni… Kdyz je to OEM, tak by me zajimalo jak to bude asi brzdit:(

        0 0
        • Hnoj  

          A proč by to jako nemělo brzdit? Je to stejná brzda, jako se kupuje v krabici, jen je v pytlíku.

          Shodou okolností, ten webshop je VO. Kdybys chtěl, můžu tam ty brzdy koupit a rovnou je předělat na P+Z a pak přeposlat tobě :)

          0 0
          • martinpav  

            A mne by si ich neposlal ? Kolesá by som asi v tomto prípade oželel :).

            0 0
            • Hnoj  

              Klidně, stejně čekáme na ráfky pro Brana.

              0 0
              • martinpav  

                Tak ak ich ešte budú mať tak mi zober 2ks a prerob na prednú/zadnú. Ak mi pošleš číslo účtu tak peniaze možem poslať kedykoľvek. Prípadne paypal.

                0 0
                • Hnoj  

                  No, mam dojem, že KEJMI nám to pěkně podělal :-/

                  0 0
                  • kali222  

                    a ten druhej odkaz?

                    0 0
                    • Hnoj  

                      Dovol, abych ti to osvětlil. Bike4U je VO, který to prodá tomu shopu na druhým odkazu :-D

                      0 0
                    • martinpav  

                      Ako dalo by sa to tak že by mi to Hnoj objednal v druhom shope ale:

                      1, príde mi to ako zbytočne komplikované. Nie je to VO, takže by sa buď zvýšila koncová cena alebo by Hnoj znížil maržu. Kedže chcem aj úpravu na zadnú, 2-há možnosť je blbosť. Ak by aj znížil svoju maržu pripadal by som si ako otravný debil čo chce za 5 korún raketoplán.

                      2, mohol by som si to kúpiť sám ale fakt sa mi nechce prerábať brzdu. Zrovna s týmto nemám žiadne skúsenosti a ten čas radšej venujem rodine.

                      Ak nebudú, nič sa nedeje. Sh486 ešte chvíľu vydržia, akurát sú trošku gumové a tažšie :).

                      0 0
                  • martinpav  

                    Vyzerá to tak. Ale ak máš nejakú zaujímavú ponuku na Elixir 5/7 tak to možeme poriešiť aj takto. Tie kolesá až tak nehoria, brzdy potešia viac.

                    0 0
            • kejmi  

              uz maj poslední kousek:)

              0 0
    • M13  

      A já si včera objednal Elixiry… :(

      Nemáte někdo porovnání Elixir R X Formula The One ?

      0 0
    • kejmi  

      tak jsem je nasel jeste levnejsi za 1682Kč:)

      0 0
    • kejmi  

      tak vcera mi konecne volal chlapik z obchod23.cz, ze mu dodavatel jeste nasel posledni dva kousky tech prednich Formulek… tak mi tento tyden dorazi. cena 3400Kč za pár je hoodne solidni. Budu ale potřebovat odvzdusnit (obě jsou přední). Chci se optat, je realne provest odvzdusneni formula the one bez specialniho vercajku? Předem diky za info…

      0 0
      • Bulda  

        jestli torx 10 (aspon myslim, mozna 15) a strikacka s jehlou neni special naradi (coz dle me neni) tak v pohode

        0 0
    • cat  

      Jak to stema brzdama dopadlo, neni vtom nejakej spek?:)

      Moje OEM Elixiry jsou totiz priserny a tedka jsem nasel jedny THE ONE za dobrou cenu.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.