• milan.v  

   Podpora Garmin Varia Radaru je samozřejmostí

   https://www.youtube.com/watch?…

   0 0
  • milan.v  

   Navigace

   https://youtu.be/Rvf2BdI_CQE

   0 0
  • milmat  

   Vypadá to dost dobře, takový Wahoo killer – jestli to tedy funguje spolehlivě. Oproti Garminu mi tam chybí ANT+ světla, ale to jsem mimo Garmin ještě neviděl.

   0 0
   • virtualcop  

    Ovládání ANT+ světel je třeba otázka jednoho funkčního firmware – do Karoo 2 světla též dodělali „za pochodu“ asi před rokem.

    Výhodou Garminu je platforma IQ App, kde jim „lidi“ dodělávají funkční doplňky, které jsou pak používanější, než ovládání přímo z kompu, třeba Smart Bike Light.

    1 0
  • milan.v  

   Další z řady menších recenzí.

   https://youtu.be/pm7128Dl6YU

   0 0
   • virtualcop  

    Dovolím si doplnit (kdo nechce/nemůže sledovat)

    Počítač funkčně našlapaný (podpora hlasové navigace, Di2, e-tap, wattmetrů přes ANT+ i BT, výtečný displej 3.4" s nějakou (pokud jsem dobře pochopil) v podstatě transflektivní technologií jako garmin (na světle je výborně vidět), + senzor na automatickou regulaci podsvícení, skvělá „chatovací“ funkce se skupinou (hlasová poznámka se „přeloží“ do textu a pošle skupině či vybraným spárovaným kolegům, pokud mají všichni též S800), výdrž 36h, váha 105g.

    Někomu mohou chybět Strava segmenty a ovládání ANT+ světel (jedno i druhé může být součástí dalších firmware, jsou to softwarové funkce), největším problémem jsou zatím dílčí problémy při synchronizaci, různé chybové hlášky, špatně přeložené a nedotažené některé věci v ovládací telefonní aplikaci.

    Pokud to softwarově relativně brzo a dobře dotáhnou, může z toho být hodně dobrý počítač za celkem rozumnou cenu (v rámci toho, co to umí)

    0 0
  • milan.v  

   Zajímavá srovnávací recenze s Garminy…

   https://youtu.be/fksgbZcHAkA

   0 0
  • skaj  

   Skoro 14 dnu jsem provozoval Bryton 750, tak zkusim doplnit svoji zkusenost. Neco z toho urcite bude prenosne.

   Softwarova vybava na papire vypada dobre, ale jak webova aplikace, tak ios aplikace byla plna chyb. Problemy co jsem pozoroval:

   1. pro me zasadni – na sdileni polohy, obdobu livetrackingu se neda spolehnout. Funguje tak v 50% pripadu. Problem asi neni v komputeru, ale nekde dal po ceste. Vzhledem k tomu, ze chatovaci a socialni funkce 800 na tomhle zavisi, nejasal bych.
   2. sdileni predprivenych tras se stravou je loterie
   3. webova aplikace odmita cca pulku gpx/tcx souboru,jinde funguji v pohode, jsou vytvorene stejnym nastrojem jako ostatni funkcni
   4. tohle muze mit 800 jinak – navigacni pokyny jsou jen pri prepnuti na obrazovku s mapou
   5. bezpecnost – puvodne mel pocitac nekdo jiny, normalne jsem videl na webu jak se jmenoval a kudy jezdil (i po hard resetu zarizeni); to fakt na duveryhodnosti neprida

   Jeste poznamka k display – 750 ma strasne nizkou intenzitu podsviceni, ktera display na primem slunci vyrazne srazi. Citelnost s Garminem (530, Fenix 6×) rozhodne srovnatelna neni. Ale tohle muze 800 jinak.

   Obecne receno )e 750 spolu s ekosystemem velky softwarovy nedodelek. A vzhledem k tomu, ze 750 je venku dlouho a dodelany neni, jsem trochu skeptik vzhledem k s800.

   2 0
   • virtualcop  

    Dobré vědět :)

    Nicméně mi trošku připadá, že spoustu věcí se objevilo v 750 až chvilku před vypuštěním S800 (jako by si na 750 testovali funkčnost některých nových věcí pro S800).

    Že ani S800 není vybavena nějakým extrasilným HW, nebo je zatím hodně špatně optimalizovaná – to je vcelku vidět třeba na těch videích se zoomovaním mapy – že to i na několik vteřin na zoom neraguje atd. Proto asi i s takto velkým displejem a asi ne nějak extrémné velkou baterkou ta slibovaná výdrž.

    Ale předpokládám, že zásadní je software/firmware a funkčnost ovládací aplikace a to je zatím obojí asi přinejlepším nedotažené.

    Pokud není v přístroji zásadní HW problém, stačí „dobrej“ firmware a update aplikace a může vše fungovat takřka ideálně.

    Nicméně sdílím stejnou skepsi, že u Brytonu to bude minimálně chvilku trvat, než to zprovozněj k optimální funkci, otazkou je, zda vůbec – když se to občas dlouho nevede ani Garminu, Wahoo, Sigmě, Karoo…

    0 0
    • skaj  

     No prave, „staci dobrej firmware“, ale tady to ke slovu dobry melo fakt daleko. Az tak moc, ze bych rekl, ze v moci Brytonu to nikdy neni dotahnout. Zvlast pokud jsou ochotni aktualni nedodelek pustit ven… Tam bylo spatne skoro uplne vsechno – UI/UX, funkcnost sama o sobe – v podstate zrale na zahozeni a prepsani. Ja bych se za ios a web aplikaci a/i firmware hodne stydel, a to jsem zrovna priznivce release early:)

     0 0
  • milan.v  

   Closeup: Deep dive on the new Bryton S800 GPS cycling computer

   https://bikerumor.com/…ng-computer/

   0 0
  • milan.v  

   Bryton Rider S800 bike computer review

   https://www.bikeradar.com/…uter-review/

   0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.