• Jorje

    Ahoj, máte někdo zkušenosti s těmito computery? Zajímá mě jejich spolehlivost,fun­kčnost, jak sedí hrudní pás a výdrž baterií. Díky předem

    0 0
    • BikerM  

      Já mam Dlphi 3.0 a docela toho lituji, už ho mám podruhé na reklamaci a to mi poprvé vrátili novej protože překročili reklamační lhůtu, většinou mi funguje týden. A to se mi s tachometrem nikdy nestalo, lepší asi bude Sigma nebo Catey.

      0 0
      • Forx  

        Uvazujem prave nad tymto tachacom koli kadencii. HR a ALT chcem na hodinkach. Prosim ta o popis reklamacii, co nebolo v poriadku. Na ich stranke som sa docital o doziv. zaruke v zmysle „poslite nam vadny a my vam BEZ OTAZOK posleme novy“, tos som myslel , ze to bude ukrutna kvalita…

        0 0
    • Hurka  

      Místo 6.0 si kup VDO MC 1.0+. má lepší funkčnost výškoměru a hlavně je německy spolehlivý. sice nemá snímač kadence, ale ten já neoceňuji…

      0 0
      • Jorje  

        Díky, projížděl jsem to a asi to tak dopadne. Na Blackburnu mě zaujalo spojení výškoměr, pulzák a computer. Nicméně,asi to opravdu taková bomba nebude.

        0 0
        • Hurka  

          pulzák mám na ruce – můžeš s tím pak i běhat nebo plavat nebo mít jenom sportovní hodiny…

          0 0
          • Vašur  

            Jako dlouholetý vyznavač Sigmy se těším na ten nový BC 2006 MHR. Na sport lifu jsem se dozvěděl, že má stát 2700Kč. To je dost příjemná cena na počítadlo s výškoměrem. Jen doufám, že nebude mít dětské nemoci. Ale dosud mám v rodině 3 sigmy, nejstarší už 13 let a bez jediného problému.

            0 0
      • rass  

        co znamena lepsi funkcnost vyskomeru?

        0 0
        • Hurka  

          např. spočítá nastoupané km (jízda+celkem), to myslím Delphi nedělá… ale to jenom, co si vybavuji matně, srovnával jsem je koncem léta, kdy jsem původně chtěl Delphi 6.0, dlouho v ČR nebyl, tak jsem koupil MC 1.0+ a srovnání ukázalo, že je lepší… stáhni si manuály pro oba a podívej se sám…

          0 0
          • rass  

            aha takze vyskomer funguje stejne (napocita nastoupane metry) a vdo ma navic tu fkci, ze nepocita nastoupane metry za etapu, ale umi i celkem. stahnu a podivam v poho takze podle tebe je lepsi z duvodu, ze ma tuto fkci navic.

            ok

            0 0
            • Hurka  

              tak to možná zkusím detailněji: Blackburn – má osvětlení, jakž-takž funkční pulsmetr (tady bych to nesrovnával s funkcemi samostatného pulsmetru, který k VDO používám já) a snímač kadence. Toď všechny výhody. Nevýhody oproti VDO – nemůžeš ho dát na představec pouze na řídítka, horší výškoměr (již jsem zmiňoval + VDO si navíc ještě pamatuje maximální výšku jízdy+celkově a měří okamžité stoupání/klesání), nemá teploměr (pro mne celkem zajímavá informace) a VDO má z mého pohledu lepší/přehlednější display. Asi nejvýznamnějším faktem je, že pokud chceš pulsmetr, musíš ho v VDO dokoupit, což při stejné ceně Blackburnu a VDO znamená značné navýšení nákladů, máš ovšem další užitečný přístroj. Dneska bych ovšem velmi zvážil již tady zmiňovanou Sigmu, která v době před půl rokem, kdy jsem to kupoval, nebyla na trhu – vypadá velmi dobře… A teď se rozhodni :-)

              0 0
              • rass  

                neresim: kadenci osvetleni pripevneni

                resim: vyskomer pulsmetr a nemuzu samostatne pulsmetr (hendykep)

                je pravda, ze ten vyskomer blackburnu umi fakt jen to nejdulezitejsi, koukal sem do manualu.

                holt tech 9fkci vyskomeru budu muset ozelet) :) zatim semm pro delphi, uvidim co ta sigma

                jinak dik za prispevek

                0 0
              • Naftan  

                cau, ty mas delphi 6??

                0 0
      • Včelda  

        Já bych doporučil taky VDO 1.0+ Mám ho tři roky a funguje bez problémů. Souhlasím s tím, že je německy robustní – neošolichaný, tlačítka funkční.

        0 0
        • rass  

          a myslis, ze delphi 6.0 nebude fungovat bez problemu? pripada ti, ze je osolichany a nefukkcni tlacitka :)) testoval jsi ho? me je uplne jedno kdo to vyrobil, pokadit se ti muze jak nemecko tak cina

          0 0
          • Včelda  

            Pokud ve svém příspěvku dobře čtu, tak Blackburn nikde nehaním. Pouze konstatuji fakta k VDO, který vozím a dovolím si doporučit. Souhlasím, že pojem německy robustní (solidní) může být subjektivní pocit, tzv. obecná pravda :-) Blackburn tady „haní“ jiní, tak se obrať na ně :-)

            0 0
            • rass  

              me to prislo jako haneni, neprimo (hlavne osolichovanost a tlacitka) :))) jako fakt jsem bral, ze jsi s nim nemel 3 roky zadnej problem …

              hele nemam s tim zadnej problem a slovickarit nebudem, tot vse

              0 0
    • Naftan  

      mam Delphi 6 necelej mesic, tak pozdeji napisu, jak to vidim ja.

      0 0
      • chodec  

        OŽIVUJI – Prosím už jsou nějaké zkušenosti – s Delphi 4.0 a výš (bezdráty)?

        Spolehlivost přenosu, funkčnost Autostartu (píšou v manuálu o nějaké 2 min prodlevě).

        Jo a jak je to s kadencí – je drátová to vím, ale dá se nedestruktivně odpojit ? – tj. dá se namontovat tak, že se smířím s použitím bez kadence, ale nebude mi tam zavázet ten kábl (P.S. nechci jako první věc co udělám s novým tacháčem ničit výrobek odstřihávání byť pro mě nepotřebného kablíku)

        0 0
        • McEAGLE  

          mám nově deplhi 6, budu ho testovat – co Ti můžu říct k tomu snímači kadence, tak máš možnost nasadit držák buď s drátem na kadenci nebo jen samostatný držák na přístroj – oba jsou součástí balení.

          0 0
    • die.catana  

      Máte už někdo Sigmu BC 2006 MHR? www.sigmasport.com/…/bc2006_mhr/?…

      Zatim se mi jevý jako cenově nejlepší tacháč.

      0 0
      • RomanH  

        Tak ta vypada dobre.

        0 0
      • die.catana  

        Už asi 2týdny na netu vybírám tacháča, ale fakt nevim co koupit. Nevíte o nějaké super mašině tak za 3000kč. Aby měla výškoměr a jednoduchej pulzák?

        Díval sem se i na dražší, ale vypadají nějak divně a propojení s PC snad nějak oželím :(

        Co byste doporučili??????

        0 0
        • RomanH  

          Ja pujdu asi do te Sigmy, jen si jeste pockam na par recenzi. Spojeni s PC bych i ozelel, ale vadi me tam dve veci :

          1. Mohli tam dat ukazatel aktualniho sklonu
          2. Tepak nema moznost nastavit zony a sledovat doby v ni stravene

          A jeste si nejsem moc jisty, jak funguje to oziveni po delsi pause (na pive) – autostart – pohybove cidlo. Na predchozich bezdratovych Sigmach jsi musel znovu mackat tlacitko, jinak se to samo nezaplo.

          Na druhou stranu vypada mnohem lepe nez Delphi a ta cena 2400Kc je paradni.

          Nejsem zase takovej zavodnik, abych musel mit Polar 725. V nejhorsim mam jeste SUUNTO ADVIZOR s mericem tepu, kde si mohu zony definovat.

          Jeste si ale myslim, ze pristi rok bude tytez funkce (a mozna jeste neco navic) nabizet vice vyrobcu.

          0 0
          • Pebe  

            Navíc Sigma ani nepípne :-( Asi bych si počkal na nový Ciclosport 8.3A ať už s USB nebo bez, cena kolem 5000(USB werze), výškoměr, tepák se zónama… www.pells.cz/default.asp?…

            0 0
            • RomanH  

              Tak ten vypada jeste lepe nez ta Sigma pcshop.pells.cz/shop/de­fault.asp?cls=sto­item&stiid=12978

              A navic, pokud se jednou rozhodnu, ze to chci prenaset do PC, staci mi dokoupit kabel.

              0 0
              • Pebe  

                no kabel s kolíbkou a asi SW, ale nezkoumal jsem to podrobně..... rozhodně ho mám taky v hledáčku… :-)

                0 0
                • RomanH  

                  Soft uz by se nekde stahl… :-)

                  Ale zatim to fakt vypada jako nej volba v dane kategorii

                  0 0
                • RomanH  

                  Soft uz by se nekde stahl… :-)

                  Ale zatim to fakt vypada jako nej volba v dane kategorii

                  0 0
            • Mamutko  

              Bol som rozhodnutý po dlhom premýšľaní o Blackburne 6, ale teraz asi počkám asi na ten ciclosport. Dík za typ.

              0 0
              • Mamutko  

                Takže čakanie na Ciclosport bolo nekonečné a tak som kúpil Blackburn 6. Skúsenosti po 2 jazdách. Manželka má Sigmu 2006 MHR a tak sa dá aj porovnať. Oproti Sigme mi chýba myslím že trošku logickejšie ovládanie, celkové výškové metre, max. výšku jazdy, možno teplomer, väčší displej, jednoduchšia montáž, kódovaný prenos. Blackburn má oproti Sigme 10 úsekový časovač(čas, prevýšenie, priemerný tep), možnosť zvoliť 3 zóny s uložením času v jednotlivých zónach, stúpanie a klesanie v %, kadencia, pevnejšie upevnenie senzoru rýchlosti. Pri Sigme sa po vybratí z držiaka na biku meranie tepu zruší, pri blackburne to stále meria. Čiže si dáte pauzu a Váš priemerný tep pôjde krásne dole, alebo ho dáte tak na 1 m od hrudného pásu. To je tak narýchlo čo som si spomenul. Spokojnosť je však s oboma :-)

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.