• pavlos12

    Uvažuji o koupi novího bajku na 29,jenže nevím co si pořídit

    Co mě doporučíte do těch 40000?

    Zatím jsem se díval na tyto kola:

    http://www.mojekolo.cz/…exxis-1–2013

    http://www.canyon.com/…es/bike.html?…

    Díky všem za návrhy

    0 0
    • Mysee  

      A máme tu další vlákno! Blokovat IP takovým.

      0 0
      • plastic boy  

        Spis tomu tady chybi kategorie.

        0 0
      • pavlos12  

        Blokoval bych IP adresu,těm co píšou off-toppic jako ty!!!!

        0 0
        • nitraq  

          Kdybys napsal konstruktivnější dotaz a neptal se znova na totéž a znova stejně blbě, tak bys možná dostal i neofftopicový odpovědi.

          0 0
          • pavlos12  

            Tak mě porad,jak se mám zeptat :D jen pro upřesnění,to vlákno jsem založil z důvodu toho,že do ostatních,se psaly nesmysli

            0 0
            • Mysee  

              Psaly se tam nesmyslY. Mohlo tě napadnout proč asi, a že v novém vlákně se to nezmění. Zítra očekávám další, třeba už bez chyb, ovšem na stejné téma.

              Lidi ti už ve všech radili, teď si to kolo už jen koupit.

              0 0
              • pavlos12  

                Jo,a co mě poradily?,jen psaly blbosti,myslel jsem si,že jsou tu ochotní a pohodoví lidi,ale zmýlil jsem se :(

                0 0
                • Mysee  

                  Každý ti poradil, že ten Canyon je dobrá koupě. Někdo ti nabídl dokonce konkrétní kolo na prodej. Jelikož ti na značce nezáleží tak ber Canyon nebo běž do jakéhokoliv obchodu a vyber co se ti líbí.

                  0 0
        • Mysee  

          Pořiď si Canyona a bude klid! Rok na vybírání kola se mi zdá jako dost dlouhá doba, abych věděl co chci.

          0 0
          • MirosPikos  

            Ty hele, já vybíral full 3 roky :) Mnozí jistě potvrdí. Ale jak jsem měl ještě slušný HT k tomu, tak mě to tak netlačilo. Nakonec jsem vybral Canyon. Ale stejně jsem musel vyměnit kola za pořádný (přijdou v úterý snad) a ošizenou kazetu za pološizenou s ALU unašečem.

            Výhledově určitě ještě něco poladím, ale takhle už by mohlo minimálně sezonu dobře posloužit.

            Jinak abych se vyjádřil k tématu, vybral bych taky Canyon, ať je klid.

            0 0
            • Mysee  

              To já vybíral nakonec asi měsíc no. Spíš mi jde o to, že po roce by člověk měl vědět, co na kole chce nebo na co se má zaměřit, ne klást otázky na fórum pořád dokola.

              Hlavně ať ti to už jezdí. Já doufám, že mi to na rok vydrží minimálně, navíc po TestFestu jsem se utvrdil, že jsem nemohl vybrat lépe.

              0 0
            • hctr  

              Slusny, 3roky vybirat kolo je ulet :)

              0 0
      • MirosPikos  

        Blokovat za tu gramatiku nebo za lenost využít funkci hledat? :)

        0 0
        • Mysee  

          Za zakládání stále stejných topiců dokola. Na gramatiku si musí člověk na netu zvyknout asi :D

          0 0
    • Cavendish  

      Canyon

      0 0
    • Smazaný účet  

      Za ten rok uz jsi to mohl rozseknout…ne­poradim bo to stejne nema smysl.

      0 0
    • Kysky  

      nauč se ´´česki´´ :D :D

      0 0
      • pavlos12  

        A kde ste byli na tom,že vybÍrám rok kolo,vybírám kolo první den :D

        0 0
        • Kalic  

          Řadit příspěvky ses ještě nenaučil, tak zítra zkus znovu.

          0 0
          • pavlos12  

            Prosím naučíš mě to?

            0 0
            • Kysky  

              Řekni někomu kdo je na blízku, ať ti hodí šutr na kedlubnu a třeba se ti rozsvítí

              0 0
              • pavlos12  

                Je vidět,že ty tam máš pěknou tmu,ne já :D měl by sis odkrýt tu čepici co máš v profilu,zapařuje se ti hlava chlapče,potom meleš blbosti

                0 0
            • Kalic  

              Tak jo. Je to sice krapet složitý, ale při troše soustředění bys to mohl zvládnout: vyber si příspěvek, na který chceš reagovat, klikni u něj na odkaz … ehm… jak to jen bylo… jo: „Reagovat“ to je. Pak to budeš mít dobře zařazený.

              0 0
        • Mysee  

          Když si vypíšu tvoje vlákna, tak jedno je z prosince 2012, kde sháníš 29" kolo do 30. Další dvě z této středy a čtvrtka. Tak neříkej první den.

          0 0
          • pavlos12  

            Ano o tom vlákně vím,a to si vybirál kolo tatik,a ne já,jen pro pořádek

            0 0
    • Sugar67  

      Chtělo by to asi napsat o něco více informací o tom, na jaké ježdění to chceš, kolik najezdíš … Čím víc informací dáš, tím lepší odpověď dostaneš.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.