Apache A1+ nebo Ghost AMR 5700 rychlá rada

18 nepřečtených
  • MartinSem

    Čauec,

    prosím o radu, rozhoduji se mezi dvěma koly Apache A1+ a nebo Ghost AMR 5700

    Chystám se jezdit předevšim po Jizerských horách, tzn jak polní cesty tak i lesní, občas ale taky nějáký singletrack..

    Které kolo myslíte, že bude lepší..

    Díky za radu

    0 0
    • Lister  

      Rychle radil, blbě radil.

      Ale když se ptáš, tak AMR.

      0 0
    • Bafoon  

      ten amr se mi líbí teda daleko víc :-)

      jinak o A1 se tu psalo, že je těžký,vidli má radši 120mm a je hodně krátký

      0 0
      • MartinSem  

        v prodejně mi říkali, že seten tlumič se dá předělat na 120 no problem.. Asi pujdu teda do toho Ghosta..díky za radu

        0 0
        • Bafoon  

          jj, tahle reba jde vnitřně přenastavit 80/100/120 vyndáním/insta­lováním spacerů – takový plast.váleček 20mm

          0 0
    • kubad  

      Ghost

      0 0
    • butch.8  

      Já jsem pro Apache,osobně jsem s ním max spokojenej.

      0 0
    • gargamel  

      Šel bych do Ghosta

      0 0
    • Prasopes  

      U toho Ghosta si dej pozor geometrii, sedlová trubka se zvedá pod strmějším úhlem než je obvyklé a rám je docela hodně krátký – koupil jsem si takhle AMR 5900 PLUS, tu délku jsem trochu podcenil (co jsou nějaký 2–3 cm, že) a tak po hodině ježdění s tím mám docela problém:-( Dokonce uvažuju, jestli ho neprodat. Takže jestli ti vyloženě nevyhovují krátká kola, tak na Ghosta pozor, je to asi jedno z nejkratších kol na trhu

      0 0
      • TeryPV  

        No nevím, sám mám AMR plus 5900 model 2010 a že by bylo kolo krátké…to se mi nezdá vůbec:) dokonce jsem uvažoval, že koupím kratší představec…A to mám 20,5 rám na 190 cm postavu:)

        0 0
        • Prasopes  

          Já měl předtím Canyon XC a ten Ghost je při stejné velikosti rámu kratší o 3,5 cm, bohužel jsem to trochu podcenil a nejde to slušně poladit ani představcem:-( No a připadá mi, že ty 2 kola co sem kolega dal se od pohledu geometrií celkem liší (ten Apache mi připadá že má sedlo víc vzadu, ale beru to jen od pohledu), takže jen doporučuji se při rozhodování nedívat pouze na komponenty – ty jsou celkem na prd, když se na kole špatně sedí.

          0 0
    • m33kitch  

      scalp je uplne ok

      0 0
    • madman83  

      tak nakonec jsem pořídil amr 5700, jsem spokojený, akorát teda po prvních dvouch projížďkách jsem si všiml, že vzadu je málá osma, dovez jsem to zpět k prodejci, nechal vycentrovat a žádná změna, dál taky předním tácu mírná osma, prodejce říkal, že je to normální, ukazoval mi i na dalších nových kolech na prodejně, že to nikdy není úplně v rovině..Mě se to ale nezdá..

      0 0
      • maajkee  

        To je blbost, prodejce bych pěkně vycepoval. Zadní kolo a pěkně vycentruje a pokud chodí převodník šejdrem, tak je něco špatně.

        Hlavně si nenech ***** na hlavu, máš právo dostat 100% funkční kolo.

        Jinak za mě dobrá volba, určitě mnohem lepší než ten Apache.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.