American Classic RACE 29 nebo DT Swiss XR 1501 SPLINE ONE 29 ??

10 nepřečtených
  • Trampi

    American Classic RACE Tubeless 2016 29 nebo DT Swiss XR 1501 SPLINE ONE 29 ??

    Kdo poradí která kola jsou lepší a proč – při stejné ceně, vážím 75kg. Díky za Vaše případné zkušenosti

    0 0
    • Macháně  

      tezko rict, vem ty ktery se ti vic libej :)

      0 0
    • tomxxx  

      AC Race sem měl dokonce v 26 a jsou to děsný žvejkačky, nemluvě o tom, že náboje od DT jsou na světelné roky kvalitou jinde – lepší. DT mám teď na 29 a dva roky bez problému.

      0 0
      • Trampi  

        Díky za tip asi zvolím ty DT ještě jsem uvažoval o Crossmaxech, ale ty DT vycházejí trochu líp cenově.

        0 0
    • Macháně  

      Ja mam ty DTcka asi rok 8000km a jedina znamka opotrebeni sou silene oprejskany draty od sutru, parkrat sem sel na rafek a nic. Vakl zatim nehazej, draty nepraskaj, jenom krasne jedou a delaj radost. Nicmene hnoj rikal ze za ty prachy umi lepsi. Sirsi rafky, plochy draty, lepsi naby, zkratka tuzsi a lehci.

      0 0
      • Trampi  

        Díky za příspěvek, mám dosud zkušenost jen s 26 a tam jsem měl xt s mavicama za celý roky žádnej problém ale 29 budu mít teď úplně 1 tak jsem rád za každou radu jak jsem před chvilkou napsal ještě jsem zvažoval Crossmaxy ale zatím mám víc kladných reakcí na ty DT . Tak uvidím asi do nich půjdu. :-)

        0 0
      • Rubi  

        To nych chtel teda videt :-) hlavne ty lepsi naby a tuzsi a lehci

        0 0
        • tomxxx  

          Pozor na pusu, nebo tě tu ukamenujou, ruční záplety jsou přeci top. S nějakejma továrníma shitama od DT se to nemůže rovnat.

          0 0
    • hannawald  

      DT jsou takova sazka na jistotu. Myslim, ze naboje od AC nejsou vubec spatne, alespon co jsem cetl testy..se 75kg by si s AC mohl byt v pohode. Maji hodne lehky rafek, ale taky nachylnejsi na ruzne promackliny apod., da se s tim ale dal fungovat..

      Rekl bych tedy podle terenu, stylu jizdy, vzhledu. DT jsou pracant, AC zas lehci, ale ne tak bytelne.

      0 0
      • tomxxx  

        AC náby jsou prostě obyčejná klasika jako jsou novatec, jen zadní má lepší ořech.

        0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce