• Stroy

    Mate nekdo zkusenosti s nasledujicima pedalama:

    DMR V8 Point Alien I Sun ringle zuzu Da Bomb

    ??

    popripade jaky by jste doporucili na freeride? Chci to hodit na Spesl enduro, bez slapek ma 11,5Kg tak tu vahu nechci tema slapama moc zkazit..Da bomb s 850g uz se mi zdaj dost tezky ;(Jak jsou na tom s vahou ty ostatni nevim..

    0 0
    •  

      hm musis si ujasnit priority, hlavně jak si představuješ fr, a spesl enduro zrovna fr neni spis bych si dovolil rict ze na maratony, tim to kolo nechci nejak zatracovat, to ne, ale kdyz ses rozhodl pro fr, tak bych resil vahu az jako posledni, ja mam zkusenost pouze s odyssey twisted pro, a daj se, ale co do držení nohy sou asi lepší ohrádkový, aspoň mě to připadá

      0 0
      • wraftler  

        ak mas pod ‚ohrazkovymi‘ na mysli to ze pedal pozostava z kostri na ktorej je prisrobovany kolom dokola taky ‚plech‘ tak to je podla mna uuuuuplna blbost pretoze sa ti tie sroby skor ci neskor povolia alebo ten plech pokrutis.. podla mna vyzeraju dobre tie high-end od authora, ja do nich idem…

        0 0
        •  

          hm z u pinovejch zase urveš piny, mužeš strhnout závit, v tomhle problém nevidim, každej má výhody/nevýhody

          0 0
      • Manas  

        Na to mam trochu jinej nazor, ohradkovy jsou dobry ale velmi rychle se da ten plech zprohybat ci urvat. Staci parkrat tecnout kamen. U pinovejch je vyhoda vetsi plocha, pokud dotahnes po koupi piny tak jen tak zadnej neztratis/nevylomis … vozim uz treti pinovy pedaly ( vymena kol ) a ztratil jsem piny diky sve blbosti. Jeste bonus … kamos si tema Alienama nasekl vaz po kolenem :-)

        0 0
        •  

          ok to beru, maš 1000% víc zkušeností, ja sem teda jen zkoušel ty autoracky za 500 a noha na tom držela dobře, fakt je že ty moje sem už parkrát o šutr vzal a sou ok. k tomu vazu auuuuuuuuuuuu, když se podivam na sovje chraniče, asi bych měl zajimavy ornamenty na nohou

          0 0
          • Zil  

            Ja mam tyhle authory Pedál APD-F59-Alu a jsem maximalne spokojenej kdyz ztratim pin koupim novy,kdyz urvu pin odvrtam a vyrezu novy zavit a vrazim tam sroubek :) jinak kamarad ma alineny ´a pri posledni vyjizdce mu dvakrat sjela noha a vypada jak kdyby ho poskrabala kocka:)

            0 0
          • blue  

            taky mam ty authory, nemam s nima problem a za 360,– vubec nic neresim… kamarad, co vozi ty dmr dokonce tvrdi, ze ty athoracky maji vetsi plochu

            0 0
            • Manas  

              Jj, tyhle mam taky, jen bych ocenil kdyby se tolik neohejbaly … uz mam z nich zabaky :-)

              0 0
            • Pá-dlista1  

              Ja mam ten vyssi model frezovanej, konkavni, na prumyslech, nizsi s vetsi plochou. Ale kupovat normalne novy, tak bych bral ty levny authory. Asi nejlepsi pedaly cena/vykon na trhu.

              0 0
    • wroum  

      ja mam PRIMO Supertenderizer. Krasne na nich drzi bota a zatim jsou bez problemu. Jsou udelany ze slitiny horciku a sou tedy dost lehky.

      check it: http://www.primo-usa.com/enter.html

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.