• jakup

    Jaký ráfky na freeride ježdění? Vzhledem k cena / výkon mám vyhlídnuto Sun Single Track Disc nebo Mavic XM321…

    0 0
    • visby  

      alex dm24 tiez nie su zle… a hlavne nestoja skoro nic…

      0 0
    • SODOVKA  

      Nebo třeba Remerx Jumbo. Jsem s něma spokojen, vydrží a hlavně ta cena :o))

      0 0
    • wroum  

      osobne sem si vzdycky chtel koupit single tracky. nakonec sem si sel pro single tracky a odnes sem si intens mag 30 DH. 100% spokojenost.

      DM 24 – sou levny ale taky to neni zadnej zazrak Vuelty – relativne levny ale sou dost mekky a moc toho nevydrzej.

      osobne bych vzal sunn, ale s tim mavicem to bude asi nastejno.

      0 0
    • X-biker  

      remerx jumbo a DM24 levny pohodovy rafky. Vuelta exculiber DH o neco drazzsi nez DM24 a dobry rafek. Sun Rimsy sou skvely ale drahy. Ty intensy sou taky super. Ja osobne nez mavica tak sun rims.Vozim sun rimsy a max spokojenost (ale ta cena :-( )

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Intense = Sunrims Double Track Ja bych Jumbo s DM24 vubec nesrovnaval, ale zkusenost s nejnovejsima Jumbama uz nemam, protoze u me pozbyly duvery. Vozim DM24 a za ty prachy super. Vyhlednuto mam Sunrims Double Track, az se budu chtit rozsoupnout.

        0 0
        • visby  

          rafky su spotrebny material… nie je to nic pekne pozerat sa na vajcoidny double track, pripadne otvoreny double wide… na zadne koleso by som nedal rafik drahsi ako 700sk:-)

          0 0
    • kOmE  

      Nevite nekdo kde ty dm24 ve 26" sezenu v praze

      0 0
      • jakup  

        Tak jsem zvolil kvuli cene ty DM24 a doufam ze to byla dobra volba. Maj je napr. v BikeLive na pankraci…

        0 0
    • jakup  

      Nevíte neěkdo šířku těch single tracku?

      0 0
      • X-biker  

        na MTBR.com mozna neco vystouras nebo sunrims.com nebo tak neco zkus hledat

        0 0
        • zac  

          na sunrims.com maj prehled vsech rafku ale ty rozmery, ktery jsou vedle fotky rafku jako jpeg tak nejdou precist ani po zvetseni…

          0 0
      • Mox  

        Single track je fakt spatny, to je lepsi DM24. Jinak nejlepe :) Double track (vozim vzadu na pevnaku a zatim spokojenost a to dostava kotel)

        0 0
        • Franta  

          no vidis a ja singletrack mam a nestezuju si…

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Moc to setris:) Sem te snad nevidel poradne jezdit. Navic mas vzadu o 200mm vetsi zdvih nez Mox.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.