• irokman

    Chcem si kupit pedale Author(f-59) – vymenitelne piny a rukavice Author Space. Mate niekto tieto vecicky? Mam to zobrat, alebo kupit nejaku inu znacku? Poradte. Diki

    0 0
    • JohnLee  

      myslim ze ty pedaly jsou v pohode,i kdyz mi doma lezi jeste nerozbaleny,dostal jsem lepsi nabidku a k jinym pedalum jsem dostal cele kolo zdarma…:)) myslim ze v teto cenove hladine jsou ty platformy OK…

      0 0
    • goofy  

      jezdim ty pedaly 3 mesice, a jsou v pohode… akorat by chtelo asi dotahnout nejdrive piny, pac pri prvni jizde sem hned jeden vytrhl. pak sem vshechny piny dotahnul a od te doby v kildu… ty rukavice byly testovany tedka v dirtbikeru a dopadly velmi dobre (prvni), takze asi zas tak nejhorshi nebudou, ale osobne sem je nejezdil…

      0 0
      • irokman  

        Teraz ked si tie piny dotiahol ake su asi vysoke (kolko mm). To recenziu na rukavice som cital aj ja. Ale preco by si ich nejazdil?? cau

        0 0
    • Rozumik  

      Kamos ma aganga am 2003 (myslim) a tusim ze tam sou tydle pedaly.. me teda totalne nevyhovujou, ty piny sou strasne kratky a celkem to klouze. a zanasej se bahnem. ja mam dabomb bomb za cca 590,– a sem maximalne spokojenej. ale chce to chranice holeni, mam z nich mensi jizvu na noze :)

      0 0
    • blue  

      ty pedaly mam asi dva mesice, zadnej pin se mi zatim nepovolil a nevypadnul, ani mi na nich boty neklouzou, za ty penize dobrej pedal

      0 0
    • Manas  

      Asi takhle, za tu cenu dobry, ale nizky piny. Vezmes si jiny botky a stane se ze klouzou, vyska cca. 3–4 mm. Lepsi jsou pedaly od Wellga, vyssi piny a sroubujou se skrz. Jek totiz utrhnes pin z Authora tak ho musis bud odvrtat nebo jezdit bez.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.