Výběr hydry-Juicy 7, XTR, mono M4

20 nepřečtených
  • senožrout

    Prosím o vaše názory, podložené znalostí a zkušenostmi. Přemýšlím, který vybrat. Dík.

    0 0
    • Tomcat  

      Pokud máš peníze na Hope tak nad čím váháš? Jediné mínus Hope je cena.

      0 0
    • Lister  

      Ve všech testech vycházela Juicy velmi dobře. Hlavně si pochvalovali ergonomii ovládání.

      0 0
    • hanz  

      Jsem pro hope-mam skušenosti s M4 a M4 mono obojí bezproblemové brzdy.

      XTR-prej se občas nevracej prasatka-ale nevím jestli to už náhodou neodstranili

      AVID-krátká zkušenost s výrobou hyder, jejich první pokus byl fakt propadák, možná že jsou už super ale já počkám ještě nějakej rok než je zařadím mezi dobré.

      nevýhoda M4 je ale asi proti konkurenci váha…a nato já se.ru.

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Na „nejdrazsim kole sveta“ jsou dokonce Mono M6 a nevazi zrovna tunu. Setrit gramy ano, ale s rozvahou :)

        0 0
    • tutite  

      to senožrout. 2000 km sem jezdil MONO M4 vpředu 180, vzadu 160 mm. Dávkování, účinek, design, štelování páky, žádné přehřívání – nic dalšího mě nenapadá. Jinak je komplet prodávám, viz E-shop inzeráty.

      0 0
      • senožrout  

        Dík za nabídku! Já se rozhoduju, rozhoduju. Zatím jsou mým favoritem Juicy seven.

        0 0
        • enjoy  

          nemohl bych se divat na tak hnusny paky:-)

          0 0
          • Lister  

            A mě se zrovna ty páky líbí ze všeho nejvíc. Klidně bych se na ně koukal jen mít těch 15tis :-(

            0 0
            • enjoy  

              a uz jsi videl ty u hope?jsou krasny.ale to bude asi otazka vkusu.a ja prej vkus mam.ale to mi urcite jenom holka maze med kolem huby:-))

              0 0
    • r  

      SHIMANO JE SHIMANO nic nebrzdí líp

      0 0
      • hanz  

        hmm…pět minut starej nick? to tato odpověd........no at si to každej přebere sám.

        0 0
        • McBlacky  

          to jsou dvě tvrzení

          1. Shi je Shi
          2. nic nebrzdí líp (vztaženo k prvnímu bodu)

          v tomto případě má autor logicky pravdu a nelze mu nic vytknout :-)

          0 0
          • Pá-dlista1  

            :))))

            0 0
          • enjoy  

            ale vis co,vim o tom ze dost bikeru srdcem i dusi,co se dost vyznaj nedaj na shimano dopustit a dost sebejiste tvrdi ze shimano je proste kvalita.ja osobne to co na kole od shimana mam,tak to funguje celkem spolehlive a nemam problem,natoz abych si mel proc stezovat.

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Ale ty mas Hopy… :)

              0 0
            • hanz  

              no to já taky, ale používám jen FR páčky a šaltry a jeden přesmyk.....tím moje zásoby funkčního shimana končí. Neříkám že dělaj šmejdy.....jen musíš vědět co ano a co ne.

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.