• senožrout

    Pojede se letos znovu? Jel bych opět :-).

    0 0
    • Ondra Marin  

      Čau, ja Ti do toho nechci kecat, ale myslim, ze se to jelo tak pred 14 dnema, nebo mozna jeste driv. Bohuzel sem to taky nestihnul, takze kdyby ste neco domluvili, tak by sme to mohli zvopakovat…

      0 0
      • biker007  

        jo muzeme se domluvit a nekdy o weekendu si to dat znova. tad mam na kole uz pevnou vidli a chci najizdet hlavne po asfaltu ale pocitam ze me to zacne zase za chvili tahnout do terenu.. jen s tou pevnou vidli je to mistama trochu HC :)) jinac kdyby se chtel nekdo svezt na silnici tak dnes 14:00 na kruhaci u Kauflandu. zejtra pravdepodobne to same misto a 10:00. tempo volne (stejne se to zase zvrhne:) )

        0 0
        • Ondra Marin  

          Proc nejezdite v 10 z konecny 4.??? Ale v tu sobotu ve 14hod. bych nekdy jel. To je takhle kazdou sobotu??? Bohuzel makam v sobotu do 12hod., takze nestiham v 10 konecnou:(((

          0 0
          • biker007  

            ta banda z konecny je moc nadupana:) to by me tepak nepochvalil:) jezdime z kruhace u kauflandu, planujeme to to na sobotu a nedeli na 10:00. Dneska a vcera byla mlha tak sme jeli az od 14:00 ze stejneho mista.. kdyz tak se mi ozvi den predem na ICQ a povim te kdy jedeme. Dalsi spolujezdce jen vitame:)

            0 0
            • Ondra Marin  

              Jasne, tak ja kdyztak nekdy napisu. Ale ta banda z konecny je celkem v pohode!!! Je tam ta vyhoda, ze na spici jede skoro celou dobu Kozy:))) Vcara sme dali 92km prumernou 32,7 a bylo to celkem v pohode.

              0 0
        • jimmy63  

          hele,jr-ty tem blaznum na karbonovech pellsech stihas i na biku:)??co tam mas za plaste??mozna bych se pripojil..

          0 0
          • biker007  

            dneska i vcera sem vakcninovi stihal, vcera naopak nestihal lukash co ma silnicku:). ale zatimco JV hlasil ze ma na konci svihu (70km, prumer 27–28kmh) prumernou tepovku 140, tak ja odhaduju moji tak o 15 vejs..tepak sem ale nemel, vozim ho az od zejtrka:) jo mam tam maxxisy 1.0 nabuseny na 7 baru a pevnou vidli:)

            0 0
            • biker007  

              jo a doplnim ze ty plaste nemaji na sobe oznaceni modelu, jen napis Maxxis, rozmer 1.0 a maximalni tlak 110PSI. Maji je v Heposu za 420kc/kus.

              0 0
      • senožrout  

        Nojo, no to jsem byl v zahraničí. Pokud se nepletu tak vloni se to jelo někdy v listopadu. Tak jsem se po tom pídil.

        0 0
        • biker007  

          tos musel bejt hodne daleko kdyz si nezachytil nasi propagacni kampan:)! loni se jelo urcite driv nez v listopadu, uz si nepamatuju presne kdy. mozna mam doma nejaky stary leteky taks e te podivam:)

          0 0
    •  

      Svitava je řeka řek!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.