• Siu

    Nevite nahodou nekdo vysledky?

    0 0
    • Veeteck  

      Ausbuher, Korinek, Hakl, Trunschka, Spesny (4. 5. misto nevim presne).

      0 0
    • Chlupatej Bobr  

      Mezi profíky vyhrál Ausbuher. O další místa to byl spurt a nějak jsem to nestačil pochytit. Fotka je z vyhlášení „amatérů“.

      0 0
    • Chlupatej Bobr  

      Ale byly to pěkný závody :-)

      0 0
      • Siu  

        Koukam ze jsi ale nekoukal po zavodnicich:-))) ja jsem prijela moc dlouho a nevidela jsem nic :-(

        0 0
        • Chlupatej Bobr  

          Néé, ona se mi tam připletla do záběru a rozostřila mě fotku :-) Jinak byla to moc pěkná podívaná, v hlavním závodě jeli všichní pořádnou kudlu, jen Svoradovi se asi moc nechtělo závodit.

          0 0
          • Siu  

            jo jo :-)) To jsem slysela, prej dostal 3 kola

            0 0
            • MlokCZ  

              No závodit se mu fakt nechtělo, ale 3 kola nedostal určitě. Co jsem sledoval, tak dostal 1 kolo + mu kus ještě ujeli (takže tak 1,5 kola).

              0 0
              • Siu  

                No vidis, informacni sum:-) Je ale fakt, ze od nej se ocekavalo vic:-)

                0 0
                • orca  

                  Nemyslím si že se od něj čekalo více , na startu jasně kroutil hlavou při prezentaci jako favorit . On tam byl hlavně jako „celebrita“ Kdo zná ten okruh tak ví že je to něco pro cyklokrosaře jako dělaná , brzdy + akcelerace . A tohle přeci jenom nemají silničáři . Ale jinak super závod defakto ještě 4 kola do cíle mělo na bednu zálusk cca 10 závodníků jeli stále vláček . Jsem rád že vyhrál Ausbuher (satisfakce za loni) ale můj tajnej favorit Lukeš to 3 kola před cílem zabalil … asi jako trénink mu to stačilo…

                  0 0
                  • Siu  

                    hm…mozna mas pravdu. Ja slzim ze jsem se tam nedostala, loni to bylo v desti a taky hodne dobry. Tak zase za rok…

                    0 0
                • orca  

                  Nemyslím si že se od něj čekalo více , na startu jasně kroutil hlavou při prezentaci jako favorit . On tam byl hlavně jako „celebrita“ Kdo zná ten okruh tak ví že je to něco pro cyklokrosaře jako dělaná , brzdy + akcelerace . A tohle přeci jenom nemají silničáři . Ale jinak super závod defakto ještě 4 kola do cíle mělo na bednu zálusk cca 10 závodníků jeli stále vláček . Jsem rád že vyhrál Ausbuher (satisfakce za loni) ale můj tajnej favorit Lukeš to 3 kola před cílem zabalil … asi jako trénink mu to stačilo…

                  0 0
      • MARIN  

        chtelo by to poladit delku toho bovdenu – zdy se mi moc dlouhy :)

        0 0
        • Chlupatej Bobr  

          Jo to je pravda, taky jsem se zaměřil na problematiku délky toho bovdenu. Příště až jí potkam, tak jí navrhnu, jestli by to nechtěla trochu poštelovat :-)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.