• Seadat

    Toto tema sem zalozil za ucelem seznameni mnoha bikeru z Plzne a okoli, kteri nemaj skym pokecat a hlavne pro ty, co schanej poradnou bike-bandu na biking!!!

    0 0
    • Jogador  

      Co tu máte pořád s tou plzní? Nejdřív trasy, pak obchody, teď bratrstva. Ještě ktomu se mě včera opůlnoci zeptal jeden černoch jestli nejsem z Plzně. No, je jich tady víc, když se podíváš na příspěvky s Plzní, tak jich pár najdeš:)

      0 0
      • Seadat  

        No nak mi to napadlo dyz sem z Plzne a videl sem tu ty prispevky tak mi napadlo ze by se chtel nekdo pripojit!

        0 0
        • Doktor  

          Mě se zase ptala na Výstavišti v Holešovicích večer holka,jestli nejedu do Plzně.Ale já tam teď jdu studovat do čtvrtáku práva a tak budu shánět partu na bike,nechte tu nějaké maily,pokud to jde.Já tam jel jednou ČS 50 a super,už se tam těším.Zdárek Honza

          0 0
          • Seadat  

            No tak sme tu zatim zastupci „mlade generace“ ja ted chodim do tretaku tak to se nak domluvime mail sem!

            0 0
      • Beeda  

        Jogador vytahni uz bika a projed se, ses nakej podrazdej:-) Prazaci zas maj porad tready s nakymy srazy, vyjizdky, terory, bowlingy :-). No je ale fakt, ze plzen se dost cini az moc.. Caves B.

        0 0
        • orca  

          hm… jak to čtu tak věkem jsem out… a to jsem se chtěl přihlásit…

          0 0
          • Jogador  

            A proč se hlásíš knám Pražákům?:)

            0 0
            • Beeda  

              No tech prazku zas na srazu moc nebyva :-) Posledni pomer byl myslim 4:11:-)) B.

              0 0
          • Seadat  

            Ale pohoda chodim do tretaku Sš (stredni) Takze mi asi ujedes! Klidne se pripoj!

            0 0
        • Jogador  

          Sem dnes byl:) Tak od bahna jsem už dlouho nebyl, a to jsem se ani skoro nenatáh:) Mě, dostal včera ten černoch:)

          0 0
          • Beeda  

            Ja taky do Srbska a zpet, celou cestu ok, a pred Pha zacalo chcat… B. Nj, uz i cernosi jsou z Plzne:-)

            0 0
            • Jogador  

              No,ale na tom minulém, to bylo v poměru 15:20, když porovnávám poměr židle:lidi :) Je fakt, že se tak ukazovali i lidi mimopražští, dokonce i Plzeňačka:)

              0 0
    • Seadat  

      Chci vas asechny pozadat jestli nevite nakou stranku s cenama FOXů hodlam si poridit novou vidli a stale se rozhoduju mezi Skarebem nebo necim jinym jako nejlepsi konkurent se mi zda FOX, ale nemuzu na nej najit zadnou cenu!!! Dik za rady!!!

      0 0
    • kahi  

      poradna banda je bikesport plzen! ta je tak velka, ze se tam ani vsichni neznaji :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.