• alsyr

    Prosím o radu, v kolech se moc nevyznám. Myslíte si, že je dobrá koupě Mongoose Rockadile LTD. Chtěl bych ho na lehčí až středně těžké teréní ježdění.

    0 0
    • biker seli  

      Ja mam MONGOOSEpro Rockadile LED dva roky.Rám je super, ale trošku těžši.Byla tam špatna vidla (RST Gila TL)nedoporučuju a nic moc mechanicke kotoučovky (Promax).

      0 0
    • BH  

      zalezi na tom co myslis tim „stredne tezke tereni jezdeni“. Stavbou ramu je to freeride, vybava je zakladni(Alivio), rozhodne bych ti ho na CC nedporucil,jako kolo na „blbnuti“ za slusne penize, proc ne?

      0 0
    • giant  

      Před rokem jsem měl taky Mongoose,kolo je v pohodě jen do té doby něž zjistíš,že jsi propadl kolu.Stane se to co u mě že ho budeš vylepšovat a nakonec zjistíš že je lepší si koupit buď dražší hned a nebo po čase nové s lepší výbavou.Ale každopádně musím souhlasit s výše uvedeným že vidlice (viz.u Mongoosů tj.RST)jsou z velmi laciného kraje.Jinak jsem byl co se týče závad max.spokojený.

      0 0
    • norman  

      Tohle kolo si jdu vyzvednout v pondělí. Základ je ve SRAMu X7, což považuju za lepší volbu proti Deore. Mění se vidle ( za MX Comp ETA) a řidítka ( kolo má fakt blbě tvarovaný a úzký vlaštovky). Sakumprdum i s blatníkama budu platit asi 23 táců. Na dvě kila hmotnosti navrch nekoukej. Když je na tom kolem zhubneš, ušetřil jsi 10 táců.

      0 0
    • alsyr  

      Jakou si vybrat velikost, když měřím 175cm?

      0 0
      • norman  

        Sedni na to a uvidíš. Mě pasuje 20 ´ = L a měřím 183 cm. Jenže krom výšky záleží i na délce nohou a rukou, takže je to hodně individuální.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.