• Jogador

    Ahoj, ve čtvrtek se na zemědělce v Suchdole ztratilo kolo: Mongoose Rockadile LTD 03, výbava SRAM x-7, kola mavic crosland, vepředu deorka 525, vzadu avid večka. Nejaktuálnější foto : www.bike-forum.cz/…se_biky.html?… . Kdyby jste ho někdo viděl někde v bazaru v Prazu, nebo vám ho někdo nabízel, napište mi meil, nebo napište na 736713159 Děkuji za pochopení, Jo a koho zajímaj detaili, ukradli i zámek…

    0 0
    • rasto  

      no to jsou ku.vy! asi nejaka zabehana parta, kdyz kradou i zamky… aby nebyli usvedceni typem kradeze :-/

      0 0
      • Jogador  

        Hm, uzavřená místnost ve škole určená pro kola… Ale jen to potvrzuje pravidlo, od kola ani na metr, nejradši bych si na něněkdy počkal, a zmaloval, …

        0 0
        • enjoy  

          na moji stredni hradili ztraty(kradeze) nad 200,– zkusil bych to uhrat na princip vyhrazenyho prostoru k tomu urcenymu a chtel bych to po skole. ja vim ze to zni jako blbost,ale doba je takova. kdyztak bych jim jeste vynadal ze nejsou pojisteny.na my stredni jim to ocividne potize nedelalo.

          0 0
          • Jogador  

            Na mý střední byli proti tomu, at tam jezdíme na kole, a ted na ČVUT ani nevim, že by byli někde nějaký stojany:) Ale zrovna v suchdole to maj,no:)

            0 0
            • enjoy  

              na CVUT,aspon strojni tusim byly stojany pred vchodem.akorat mi tam chybela cedule:prosim,zde si muze vzit kolo,staci si vybrat.

              0 0
              • Jogador  

                Před arch je lidi přidělávají různě k lampám a tak, ale takový kola, který bych nechtěl ani zadarmo:) Co kdybychom udělali nějaký sraz, nastražili někam tvoje kolo, a pak čekali, kdo si pro něj přijde:)

                0 0
                • enjoy  

                  a kdo by ho chtel?? ten kdo se vyzna vi ze je to plecka a kdo ne,ten ma radsi tesco biky,jsou takovy blejskaci..

                  0 0
                  • Radek Broz  

                    Jsem zrovna premejslel, jestli sem napsat „Kdo by ho chtel? – Vzdyt je cely modry“, radsi jsem nenapsal, mrknu zpatky na index a uz je tu novej prispevek;-)))

                    0 0
                  • Jogador  

                    Máš tam díly, které by se mi líbili, moc jich neni, ale ty doplňky Hope…

                    0 0
                    • Radek Broz  

                      Ale tak jako taky bych z toho asi neco ocesal;-)

                      0 0
                      • enjoy  

                        :-)))))

                        0 0
                      • Jogador  

                        Takl možná kliky, možná i vidlice by se hodila, možná i kola, ale rám bych tam teda rozhodně nechal:)

                        0 0
                        • enjoy  

                          kliky-jsou rady ze klikujou:-).vildice-no ja nevim,uz by asi chtela na servis.kola-takovy osmycky si nevidel:-). pokracuj dal,treba se k necemu doberem,co by se dalo:-))

                          0 0
                          • Jogador  

                            Co bys chtěl od XT:) Vidle by chtěla na servis, přítulka by chtěla květiny, rodiče abys víc uklízel, máš to na tom světě těžký,viď. A o osmičce, nejsou to ty crosmaxi, co se chlubí svou tuhostí? nem vlastně jen váhou:)

                            0 0
                            • enjoy  

                              a jeje,tak tim to bude.pritulka je skromna,rodice taky nic nechtej.. tak to pak ma ta vidle se mnou tezky,holt vychova. jj,jsou to ty crossmaxy.jenze kdyz jsem na ne od novoty nesahl.predpokladam ze po vycentrovani a dotazeni,to bude nadosmrti. ale i tak dobry,takhle to jenom vypada,jako kdyz hazi plast:-D

                              0 0
                        • Radek Broz  

                          Tak zrovna ty kliky bych ja nechtel… BTW: Kdyby tam dal RF a razeni vymenil za Sram… a vybral hezci barvu, tak by to bylo moooc pekny. Ja bych z toho ocesal vidli, Hope, Nokon a Fizika – enjoyi, nech ho nekde stat, my se s Jogadorem uz nejak domluvime;-)

                          0 0
                          • enjoy  

                            ok.bude stat u nas v predsini.

                            0 0
                          • Jogador  

                            Koukm, že máš slabost i pro mé kolo, sram mám, kliky Evolve mám, hele, koukej po jeho, ne po mým:) Tak jo, já beru vidli, teď bereš Ty, jsi na řadě…

                            0 0
                            • Radek Broz  

                              Tim ale asi slabost pro APache konci, neboj:o)

                              0 0
                              • Jogador  

                                ještě mám vepředu Recona, víc asi nabídnout nemůžu:) Každopádně si prohířil ted jedno přání, tak ted zas beru já, tak já beru crosmaxi:)

                                0 0
                                • enjoy  

                                  nepoznas rozdil,od tvych crossridu.

                                  0 0
                                • kurýr na bajku  

                                  Ty Apache děsně praskaj, to se jistě přesvědčíš :-P Jinak koukám, že půlnoční sestava je v plném počtu ,–)

                                  0 0
                                  • enjoy  

                                    no ted uz jo:-)

                                    0 0
                                  • Jogador  

                                    Tak to neslyšim poprví, ale sázim na mojí mužší váhu:)

                                    0 0
                                    • kurýr na bajku  

                                      Eště sem se chtěl zeptat, jaxe to stalo. Bylo to kolo za nějakejma dveřma ? Bylo k něčemu přivázaný ? Stalo se to v noci ?

                                      0 0
                                      • Jogador  

                                        Přes den, normálně byl bve škole na přednášce. Já na temědělku nechodim, ale prej tam maj antzo speciální místnost, kam se ty kola dávaj, zamčená neni. Bylo uzamčený zámkem.

                                        0 0
                                        • kurýr na bajku  

                                          Co to bylo za zámek, ať můžu dělat chytrýho. Určo to nebyla ta moje skládačka vod Specialized, ani Abus že ?

                                          0 0
                                          • Jogador  

                                            Ne, skládačka to nebyla, a Abus taky ne, byl to normální vinutý zámek za 3 stovky, ale stejně to musel někdo přeštípnout, ve škole plný lidí…

                                            0 0
                                            • kurýr na bajku  

                                              Nechci se nějak dotknout tvýho kámoše, ale to se pak opravdu nesmí divit. Popravdě nechápu, jaxi vůbec někdo může něco takovýho koupit, i když musim sportovně uznat, že sem taky jedno lanko měl, ale je to věc, kterou si každej koupí jen jednou v životě :´-( fňuk

                                              0 0
                                              • Jogador  

                                                Asi ne každej čeká, že na vejšku chodí lidi se štípačkama:) Já sice mám podkovu, ale hlavně, já kolo nikdy neopustim dál než na metr, a i se dost bojim, že mi ho někdo ukradne za jízdy, proto ho mám pořád tak zabahněné:)

                                                0 0
                                  • Radek Broz  

                                    Praska vsechno… jinak dobry vecer;-)

                                    0 0
                    • enjoy  

                      neboj,vetsinu uz jsem „trosicku“ zmasakroval:-/

                      0 0
                • kurýr na bajku  

                  Mám lepší nápad, co tam přivázat www.bicy.cz/…e-detail.php?…

                  0 0
                  • enjoy  

                    no,jde o to,aby zlodej poznal,ze to je kolo.

                    0 0
                  • Radek Broz  

                    Jo, to uz vypada jako slusnej full z Tesca – jeste kdyby to bylo treba zluty s modrejma a cervenejma pruhama a byly na tom napisy jako „Shimano“ nebo „18 speed“, tak by to byl uplnej magnet:o) Ty Tune komponenty jsou krasny, ale nahodnyho zlodeje az tak moc jak nas asi neupoutaj.

                    0 0
                  • Radek Broz  

                    Ale tohle by treba imho nikdo neukradl: www.bicy.cz/…e-detail.php?…

                    0 0
    • Eva  

      Zjisti si zda je škola pojištěná,měla by být,myslím že je to jejich povinnost.Pokud jsi měl kolo v místě pro něj vyhrazené,což píšeš že to bylo v místnosti pro kola vyhrazené,zaplatí to ta pojišťovna,mne se to stalo v areálu VFU v Brně (kolo ve stojanu),přijela policie,zapsala a s protokolem jsem šla na pojišťovnu.V poho zaplatili.Ale neotálej s tou policii,bez nahlašení a protokolu od nich ti pojišťovna nic neda.

      0 0
    • McBlacky  

      hmm tak na Suchdole mi před 2 rokama taky štípli kolo :/ problém byl v tom, že bylo skládaný a ne od všeho jsem měl papíry, takže něco vymáhat bylo dost nereálný :(

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.