• PT

    Kdybyste měli vybrat pro pomalé,neagresivní ježdění bez skoků, k jaké vidli byste se přiklonili a proč?Jde o Marzocchi MX Comp.Díky.

    0 0
    • PT  

      Jo a jaký je váhový rozdíl?

      0 0
    • Jogador  

      Já bych Ti doporučil ten menší, ale asi tu budu ukamenovaný, ale čim větší zdvih, tím víc se to rozhoupe v jízdě ve stoji.

      0 0
      • PT  

        No že jo?Já bych byl taky pro těch 80mm a i se mi více líbí nižší zdvih, i když to není tak důležité.

        0 0
        • p.b.s.  

          A neni nahodou pro ram RB CRX doporucen zdvih 100mm? Pokud to tak je asi k tomu maj duvod uz jenom kvuli geometrii

          0 0
          • raceface  

            To je jedna věc a druhá je, že Marzocchi se moc nehoupe (vzduchová verze), takže v případě CRX bych šel do stovky. Zkušenosti s tim ale nemám, je to jen můj názor! Ten rám je dělanej na stovku…

            0 0
        • TinkTink  

          Pri pomalem neagresivnim jezdeni jezdis ve stoje a vsimas si ? :o)))..myslim ze jestli chces jezdit na pohodu, tak 100mm bude lepsich uz jenom z duvodu vetsi kapacity zdvihu…kdyby neco, tak mas porad vetsi moznost neletet pres riditka :)

          0 0
    • Twisp  

      ja to jenom potvrdim CRX je pro 100vku

      0 0
    • kovar  

      120–130 mm

      0 0
    • vlk  

      kamoš m á crx tak vím o čem mluvím.Má na tom kole 95mm.Potřebovalo by spíše 120mm vidlu,Takže bych raději bral tu 105mm.S tou 80 by byl předek dost kolmo k zemi.I s tou 95mm co má ten kamoš je to z kopce docela blbý.Ale prý se dá na to zvyknou ale 85 určitě ne.Ber 105.

      0 0
      • vlk  

        jo ještě bych dodal crx má docela nízko střed klik a i s tou vidlí na 95 mm se někdy stává že chytne nohou o zem, s 85 by to bylo ještě horší.Porovnával jsem sklony a výšku s rock machine cps4-stejná geometrie jako RM Tsunami-mám u-turn vidli a těch 95na crx odpovídalo co se týká sklonu vidle a výšce středu nad zemí když jsem svoji vidli na RM snížil na 80 mm.Doporučuji 105 spíš 120mm vidlu.

        0 0
        • jakub  

          zrovna jsem toto chtel napsat RB CRX mam tez a urcite ne mensi zdvyh nez 100

          0 0
          • Cllaude  

            Bohužel musím souhlasit. Bohužel proto, že mam 80 mm a škrtám klikou o zem. Takže teď koukám po nový vidli ale nevím co… Marzochci Marathon, nebo snad Fox Vanilla …kdo mi poradi, Manitou Black nebo snad Pace :) C

            0 0
            • jakub  

              docela zkaces paty prez devaty Vanila, Maraton, Pace, ses asi prachac tak kup tu anti dive nebo jak se ten bazmek menuje…

              0 0
              • pitelboy  

                mx comp eta 120mm !

                0 0
                • jakub  

                  to uz ale jinde jsme, to je jina vesnice, ja proti marzoskam nic nemam ale furt to sem necpete uz me to neba, futr jenom Marzichi grrr

                  0 0
                  • PT  

                    Myslím, že „Marzichi“ tu ještě nebylo:))

                    0 0
              • Cllaude  

                Me to nepripada paty pres devaty…chci vidli , 100 mm do max 15 000, Marathon (SL nebo S), Vanilla (R x RL), Black platinum a o tech pace moc nevim ale ty levnejsi modely se cca kolem ty 15 pohybujou C

                0 0
              • Cllaude  

                …jo a jestli myslis anti-dive od USE tak je uz opravdu draha vecicka, nehlede k tomu ze chci vidli s cepama na V C

                0 0
                • jakub  

                  hmmm, tak vecka bas tam asi nedal to je pravda (((((-:

                  0 0
                  • vojtisek1  

                    K pevne vole

                    0 0
                    • jakub  

                      tak to sem trosku nepochopil, esli to jako melo byt me, tak se prober a pis srozumitlene

                      0 0
                  • Cllaude  

                    ted vazne…asi nejvetsi favorit je maratho sl ktera se da koupit na netu za cca 350 euro a proti tomu jde drazsi, asi trochu tezsi fox… C

                    0 0
    • PT  

      Tak vám děkuju, z reakcí jednoznačně vyplývá 105mm a tak to i bude.

      0 0
    •  

      Kočička! Haf!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.