Nezná někdo ceny Rock Shocků 2005?

23 nepřečtených
  • -jon-

    Nezná někdo ceny Rock Shocků 2005?

    0 0
    • Sun  

      Prej budou až 1.listopadu…

      0 0
    • vlk  

      Slováci je mají na těchto stránkách http://the.mtbiker.sk/index.php?… ale od našeho dovozce teda nevím jaké mají být.

      0 0
      • vlk  

        akorát je to divné na těch slovenských stránkách je že budou vyrábět duke jen sl a xc bez u-turnu a velo tvrdí že sl bez a xc s u-turn tak nevím co bude pravda.Ty ceny u reba se mi zdají docela vysoké.

        0 0
        • Air  

          no, jsou vysoke. I v zahranicnich shopech jsou pekne drahe. Budou stat odhadem tak od 12.000 nahoru (mozna jeste vic). Nevim, za ty prachy uz bych sel radsi do Foxe. Ale mozna konecne aspon budou dovazet Duke se vzduchem 100 mm.

          0 0
          • vlk  

            ja mám toho letošního duka xc u-turn a jsem s ním velice spokojen právě kvůli u-turn a pružině.Tak jsem ji plánoval na kolo co budu stavět přítelkyni příští rok, ale oni už ji vyrábět nebudou.Fox nebo marathonka se mi zdají dost drahé.Navíc na tu rebu bych musel ještě shánět kotouče.

            0 0
            • Air  

              no, to se me zdaji taky (pro me). ja jsem to ale myslel tak, ze kdybych mohl dat za vidlici vice nez 12000 ze bych radsi bral Fox nebo Marathon S.

              0 0
              • vlk  

                no já sehnal pro sebe duka xc u turn 04 za 8 400.A to je dost rozdíl oproti marathonce.Navíc když se mi zdají tyto vidle rovnocené.

                0 0
                • marapara  

                  Taky mám tuhle vidlici, měl jsem ji za 8600. Je suprová. Změnu zdvihu používám, normálně dávám 85mm, prudké kopce 70mm a sjezdy 108 mm. A to už je docela mazec. Nevíte jestli jde do pravé nohy koupit uzávěr s ventilkem na dofoukání vzduchu. Pokud jo, tak kde a za kolik?

                  0 0
              • cabbage  

                11250 za pevnej zdvih, 13600 za u-turn, to je o dost levnejsi nez maratonky… zvlast kdyz je to vahove srovnatelny

                0 0
                • Air  

                  a ma to 32mm nohy, takze i na kotouce IMHO vhodnejsi. i kdyz zivotnosti bude marathonka na tom asi lip.

                  0 0
    • -jon-  

      Takze nejake RS Reby se uz objevily tu …

      http://www.trinnity.cz/Default.asp?…

      0 0
      • jose  

        Na tu rebu jsem zvědavej, vypadají dost lákavě. Myslím, že konečně dobrej konkurent marathonek…

        0 0
        • marapara  

          Kámoš z cykla ji zkoušel na Sportlife a říkal, že je tuhá a chodí perfektně. Váha je taky super. Mít prachy a nemít letošního Duka XC, klidně do ní jdu.

          0 0
          • jose  

            Taky jsem jí na sportlifu zkoušel, jsem docela překvapenej, ale takle na trenažeru to člověk všechno nepozná, mám zní dobrý pocit…

            0 0
    • Geo  

      Takže takto by to mělo být- doporučená MOC v Kč , snad to bude srozumitelné a já jdu do Reby . Judy TT 3.150,– Judy XC 4.660,– Judy SL 6.200,– Pilot XC 6.750,– Pilot SL 7.650,– Pilot SL PopLock 8.750,– Duke XC 9.400,– Duke SL 11.700,– Reba SL 100 Int. Foodgate Adj 12.500,– Reba SL Air U-Turn Int. Floodgate Ad 14.800,– Reba Race 115 Ext. Floodgate Adj. 13.500,– Reba Race 115 PopLock Ext. Floodgate 15.000,– Reba Race Air U-Turn Ext. Floodgate 16.200,– Reba Team 100mm PopLock Adj. Ext. Floodgate 16.200,– Reba Team Air U-Turn Ext. Floodgate 16.800,– Reba Team Air U-Turn PopLock Ext. Floodgate 18.400,– SID Race 15.300,– SID Team 17.700,– SID Team PopLock 18.800,– SID World Cup 26.700,– Pike SL U-Turn Int. Floodgate Adj. Maxxle 13.700,– Pike Race U-Turn Ext. Floodgate Adj. Maxxle 15.300,– Pike Team U-Turn Ext. Floodgate Adj. Maxxle 16.200,– Pike Team U-Turn PopLock Ext. Floodgate 17.700,– PSYLO XC 11.000,– Boxxer Race 8" 20.300,– Boxxer Ride 22.650,– Boxxer Team 32.000,– Boxxer World Cup 41.500,–

      0 0
    • Thapsus  

      Letos by měl Rockshox dělat Rebu i pro „29“ Garyho Fishera.Nevíte někdo,jestli se budou k nám dovážet?

      0 0
      • -jon-  

        Nevite nekdo, jestli je nejaky zasadni rozdil mezi REBA verzemi SL, RACE, TEAM – krom hmotnosti? Predpokladam, ze vsechny verze se delaji jak s U-TURN AIR (plynule menitelny zdvih – vyssi hmotnost) tak i s DUAL AIR (fixne menitelny zdvih – nutno rozdelat – lehci varianta).

        Diky

        0 0
        • jpl  

          Je to popsany na www.rockshox.com. Ale v kostce:

          SL – zaklad – funkce stejne, jen interni FloodGate (mez prorazeni LockOutu), nastavovani pomoci imbusu Race – stejny material a funkce, jen FloodGate je nastavovan koleckem na noze Team – jako Race, jen lepsi material (tusim korunky), tzn. lehci. Jinak mam pocit, ze u vseho je mozny prikoupit PopLock.

          Myslim, ze dobre to maj rozdeleny na http://the.mtbiker.sk

          Samozrejme, vsechno je to teorie, vyctena z manualu (jde to v anglictine stahnout z netu, vcetne kompletniho servisu). Krom chybejicih navarku na rafkove brzdy to nema chybu. Ale alespon to urychli prechod na disk…

          0 0
        • -jon-  

          Ktery typ byste uprednostnili: U-Turn Air nebo Dual Air?

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.