• Andrew

    Brňáci, kde kupujete věci od Kalase v Brně?

    0 0
    • mastihuba  

      Míval je Pavka.

      0 0
    • RomanH  

      To by me takz zajimalo – viz thread „Tristni situace v brnenskych obchodech“. Nicmene jsem psal do firmy Kalas, kde mi dali cislo na jejich OZ – Pavkla Camrdu a Daniela Balika. Prave ted jsem mluvil s Camrdou – pry by je meli mit v HP sportu na Stefanikove.

      0 0
      • Andrew  

        já jsem jim psal na mail a chovalo se to jako nedoručitelný. Možná jenom momentální situace.

        0 0
        • RomanH  

          Ja jsem jim psal v patek ve 14:30, dnes rano mi odpovedeli.

          0 0
    • Jester  

      Já jsem kupoval návleky v HaPe.

      0 0
    • RomanH  

      Zkouseli jste nekdo navleky na tretry Kalas Thermo ? Jde mi vylozene o zimu. V podstate se rozhoduji mezi temito, AXONY a UVEXY. Co radite ?

      0 0
    • henkok  

      Zkus to u Šírera, kupoval jsem tam návleky na ruce od Kalase.

      0 0
      • DyEm  

        u Šírera jsem taktéž kupoval letos, bohužel ze čtyř návleků se okamžitě rozpáraly dvoje.

        0 0
    • RomanH  

      Tak jsem vcera v HP sportu koupil ty navleky na kolena Kalas. Jen jsem trouchu zmateny – na igelitovem obalu byl oznace material jako Roubaix, uvnitr navleku je na stitku napsan Meryl + Lycra. Tak nevim, na strankach Kalase je u navleku pouzivan bud Roubaix nebo Elastan. Co tam mate uvedeno vy ?

      0 0
      • Jester  

        Mam ted v praci nezateplene a je tam napsano Polyamid + Elasthan. Takze ty zateplene by snad mohl byt ten Meryl + Lycra. Mam pocit, ze se tato kombinace nazyva Roubaix.

        0 0
        • RomanH  

          Hmmm, na jejich strankach maji Meryl i Roubaix uvedeny jako samostatne matrose. Je mi to celkem jedno, z ceho to je, hlavne kdyz to bude fungovat. Na dotek se mi to zda kapanek tenci nez puvodni Atexy, ktere jsou z nejakych jinych „no-name umelin“.

          0 0
          • Paja  

            A neoznacuji roubaix obecne elasticky material s „chlupem“ – zatepleny? Zatepleny kolena od Atexu – taky oznacena roubaix – mix. polyamid – vnejsi vrstva, thermastat – vnitrni zatepleni, elastan

            0 0
            • RomanH  

              U tech Atexu mam vybledly stitek, na kterem je akorat napsano procentuelni slozeni jednotlivych umelin. Ale ani si nepamatuji, jak to celkove nazyvali – mam jej jiz 3 roky. Po strance materialu byly super, ale obcas trochu sjizdeji, 2× mne podreli nohu a navic maji zcela nepochopitelne sev od shora dolu pres koleno po cele delce navleku. Proto jsem chtel manzelce koupit neco jineho. Kalas ji sedi, jen me zarazil ten rozdilny popis materialu a ze je to o kapanek tensi. No uvidime.

              0 0
              • Tomus  

                Podle me se nazvem Robaix (SuperRoubaix) znacuje material slozeny z materialu polyamid (kolem 85%) a elastan (kolem 15%). Ve Velu 11/2003 je test navleku, u Kalase je tam napsano: material Roubaix Lycra (85% polyamid,15% elastan).Atexy tam nejsou. Jeste jsou tam Axony – nezatepleny a tam je znaceni materialu:Lineltex (80% polyester,20% elastan). Ja mam doma zatepleny Roubaix Kelly's slozeni 80% polyamid,20% elastan.

                0 0
              • Paja  

                Tohle je opsany ze zateplenych Atexu, mam je taky dlouho, ale jeste to jde precist:) Taky mi obcas sjizdeji (dokud je noha sucha, kdyz se zpotis drzi lip). Sev mi nijak zasadne nevadi, ale kdyby vepredu nebyl, tak je to mozna jeste lepsi, ty od Kalase maji svy udelany jak?

                0 0
                • RomanH  

                  Ty Atexy maji dva svy – predni plochej a zadni klasickej, Kalase maji jen jeden zadni sev.

                  0 0
              • Paja  

                % jsou tam 45% PAD 42% thermastat(coz bude PES) a 13% elastan. Navleky se delaji i napr. z Polartec powerstretch, coz je taky kombinace PAD/PES a nejaka elasticka slozka (nejspis Lycra)

                0 0
                • RomanH  

                  Ty prene mam. Takze Atexy jsou podle vseho SuperRoubaix a Kalase Roubaix.

                  0 0
              • Andrew  

                na kolena mám zateplený atexy a taky sjíždějí. Viděl jsem etape a byly delší = můžou líp držet, ale zase ten matroš byl na omak poddajnější = budou líp držet?

                0 0
    • KaiYin  

      Zkusím obnovit skoro dvacet let staré téma, nemáte přehled kde v Brně prodávají dresy a kraťasy Kalas?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.