• kannon

    máte někdo zkušenosti. jaká je taktika, jak se jezdí, od začátku do konce natvrdo?

    0 0
    • ddd - andy  

      Jezdi se po intervalech a je dobry mit to najety abys znal to stoupani, zatacky atd. No a pak stojis na startu cekas na povel startera a az mavne praporkem seslepnes plyn a jedes co to da az do cile… :-)))

      0 0
    • RomanH  

      Na startu nasadis tempo, uprostred jeste zrychlis, vzaveru jdes do mrtva a jses na bedne :o)

      0 0
      • Thorn  

        To som urobil minule a bol som 51. :-))

        0 0
        • martt  

          nas Matus to tak spravil teraz v stredu a sice bol prvy ale usporiadatelia zmenili ktegoriu, zrazu bol z neho muz a nie dieta a stacilo to iba na sieste miesto.

          0 0
          • Thorn  

            Ved na Nestichu to je aj tak jedno. Cas je dolezity :-)

            0 0
    • Otto  

      Jak říká můj kamarád…začneš naplno a pak postupně přidáváš :o)

      0 0
    • Smazaný účet  

      co se myslí těma závodama do vrchu? To co už sem letos jel 3× a za týden počtvrtý? Jaká může být taktika… prostě dupat co to dá a pokud možno se poblít až nahoře, že jo. :o))

      0 0
    • xo  

      hlavne aby za tebou nestartovali chrti, to by ta dobehli na 1km a to je deprimujuce.

      0 0
      • lubos  

        Nie je. Toho roku za mnou na RCP nikto rychly nebol, tak som sa vliekol ako slimak. Minuly rok ma dobehol po prvom stupani nejaky chrt, tak ma to zdravo vyhecovalo, az som ho predbehol na nejaku chvilu :)

        0 0
    •  

      Zdravíme pozemšťany!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.