• peg

    Chci se zeptat jestli jde každý nosič uchytit na každé auto. Nebo jak to funguje. Mám staršího Renaulta 5. A nevím jestli tam půjde nějaký dát. Poraďte. Díky.

    0 0
    • Volf  

      Asi si budeš muset sehnat příčníky, který jsou určený na tvý auto. No a na ně pak už nasadíš přímo držák na kolo, kterej už je univerzální.

      0 0
    • eisman  

      Pozor si akorat dej na to,aby sis nekoupil Thule nosic na kolo typ 510(s rychlou­pinakama) a zahradku Neumann.Neumann ma totiz jiny prumer pricniku a Thule 510 ho neobejme!!!!!Jinak co ja vim,tak by mela byt,u vsech ostatnich typu a znacek,jak nosicu,tak zahradek,kompa­tibilita zarucena.

      0 0
      • Daf  

        Jo jo to je presne muj pripad. Doma jsem musel narychlo sbastlit jine uchyty. Problem je u pricniku ktere maji ctvercovy pruzez. Thule se dela na obdelnikovy prurez s nizsim profilem. Jinak ten nosic 510 je uplne super.

        0 0
        • eisman  

          Potom co jsem asi 5let jezdil s nosicem za 200Kc jsem se rozhodl koupit tu 510 a je naprosto neuveritelne,kolik clovek usetri casu tou montazi na auto.Behem 2minut odjizdim s kolem na strese a nemusim se bat,ze dojedu bez kola:))navic smesny kolik daji lidi za kolo a nejsou ochotny dat 2500Kc za poradnej nosic,aby jim to kolo ze strechy neulitlo.Uz jsem jich par rozmlacenejch videl:(((((

          0 0
          • pitelboy  

            na aute mame pricniky pres hagusy a na ne tatik vyrobil male „obdelniky“ s osou. Sundame predni kola, biky přichytíme maticemi vel 17 a zadni kola reminkem a DRZI TO JAK PRIBITY """

            0 0
          • opičák  

            Tohle mi nedalo, protože mi eisman mluví z duše. Naprostý souhlas!!! Ve všem!!Staré nosiče s Bauhausu letěly do kontejneru.Při nakládání 4 kol je časová úspora dobře 45 minut včetně příčníků a to nemluvím o propoceném tričku,podřených prstech od šroubů, pošlapaných prazích u auta a pošramocených nervech!! Krvácel jsem,když jsem to platil,ale po roce používání nalituju ani koruny!A lidi – ta pohoda za jízdy – s klidem 140Km/hod.,žádné vrzání,stoprocentní spoleh,že mi kolo neulítne.Dřív jsem se bál zabrzdit! Vřele doporučuju !!!

            0 0
            • Martin  

              Sakra chlapi – to jste asi trošku ustřelili nebo mate absolutně volšový ruce. Mám již mnoho let nejlevnější nosiče na příčníky od Neumanna. Absolutně dobře drží, 4 kola na Feldu v poho. Vyrobil jsem dokonce nosič na 5 kol. s tím už je dost ******, ale určitě mi nandat 5 kol netrvá dýl jak 20min.!!! Takže jestli máš časovou úsporu na 4 kola 45 min=11 minut na 1 kolo, tak mi to přijde dost úchylný. Jak dlouho jsi je tam proboha dával???

              0 0
              • Pá-dlista1  

                To je mi taky divny. Mam nejlevnejsi nosice a obvykle nakladam 2 kola. Jestli mi to zabere 5 minut, tak jsem peknej louda. Do 10 minut se vejdu i s pridelanim zahradky a svacinou. Zas je pravda, ze drzaky mam uz na zahradce a nasadim ji celou.

                0 0
                • Martin  

                  Jo. taky. vlastním 2 zahrádky – příčníky. Na jedný jsou natrvalo nosiče na kola. Na druhý se vozí snowboardy a kajaky.

                  0 0
                  • Pá-dlista1  

                    Ja musim drzak na kajak pridelavat :( nemam dve zahradky. A snb obvykle vozim vevnitr.

                    0 0
                    • Volf  

                      Uf než jsem to dočetl tak jsem myslel, že zahrádku přiděláváš na kajak.

                      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.