• PepikW

    Na „nový“ auto budu potřebovat vyřešit nosiče. Zatim jsem používal nosič na zadní dveře na 3 kola a 4-tý(20") do kufru. Na dovolenou jsem si půjčoval 4 střešní. Dětský kola letos nějak vyrostla, tak buď koupim 4ks nejlevnějších Thuláků, případně podobný a levný Mercury, a nebo nosič na kouli, ale ten jsem viděl jen na obrázku. Jestli to někdo používáte, napište zkušenosti, jak to drží za jízdy a na hrbolech – mám strach z váhy čtyř kol na takový páce (foto ze stránek www.nosic-kol.cz/). Ale jinak to musí být bezva – pohodlný a bez problémů s výškou (krytý parkoviště :o( ).

    0 0
    • RomanH  

      Kdyz se podivas po jizde v desti na zadek auta, mas jej nejvic spinavej. Ja bych tam kolo nedaval. Kdyz uz to nejde dovnitr, tak na strehu a Thule Pro Ride 591 (napr. www.trinnity.cz/DetailPage.asp?… )

      0 0
    • yetti  

      bacha na to, ze vetsina strech u naut ma povolenou nosnost 50kg a tomu taky vetsinou odpovida nosnost zahradek, ktere se na ne montujou. Oni se tam ty kola vejdou, ale aby te nekde cestou neulitli i s pricnikama od zahradky :-)

      0 0
    • rasto  

      hele sorry, ja by si nic na kouli nevesel!! i kdyz je fakt, ze mam jeste jednu… :-))

      0 0
    • Martinkaa  

      Koupil sis ten nosic nakonec? Docela by me zajimalo, jak jsi s nim spokojeny ;-).

      0 0
      • mato tope  

        Tak ,dejte někdo zkušenost,mám Scenika ten má střechu dost vysoko.

        0 0
      • Martinkaa  

        Dalsi vazny kandidat je www.tmk.cz Znam dva lidi, co maji tu nesklopnou variantu a jsou spokojeni. Zajimalo by me, jaka je ta sklopna varianta. Jestli s tim neni nejaka blba manipulace nebo jestli se to treba samo nesklopi za jizdy :-) A nebo se dela jeste neco podobneho od jine firmy www.piccolam.cz/indexn.php?… Tak nevim… :-)

        0 0
        • PepikW  

          Ze záhadných příčin :) jsem musel auto o rok odložit, takže i nosič. TMK už mám taky ve výběru (z fotek je vidět, že je to i na Xantii odzkoušený :)). Určitě potřebuju sklopný na 4 kola – trochu problém. Zatim sem nikdo svoje osobní zkušenosti nenapsal – škoda.

          0 0
          • Martinkaa  

            Asi tu maji vsichni tranzity, nebo nosice na strese ;-)

            0 0
            • kankrlicek  

              Jeli jsme spolu na Gardu – takže zkušenost máš :). 4 kola tam dám, ale jen bez blatníků, nosičů a podobných zhůvěřilostí :)

              0 0
              • Martinkaa  

                Jo jo, matne si neco o nejakych Dolomitech vzpominam… :-))) Me by spis zajimalo, jestli stoji za to, priplatit si za tu sklopnou verzi, nebo jestli je to zbytecne – sklapi se to za jizdy, i kdyz se to sklopi, stejne nejde otevrit kufr atd. :-D

                0 0
        • petryk  

          Měl jsem dva nebo tři roky ten Clipper na kouli, byl jsem s nim v Itálii na Gardě, v Rakousku, různě po republice po maratonech a na to, že stál 3000 peněz, byl fakt dost dobrej. Jen jsou trochu problém atypicky tvarované rámy – už třeba u GT to není ideální. Jinak jsem v tom neviděl v podstatě žádná negativa. Jednoduchá montáž, člověk po závodech nemusel nic zvedat na střechu, taky mi špinavý kola nezašpinily auto, když jsem s tim jel. S novým autem jsem koupil zahrádku + Thule ty nejlepší a taky to není zlý…

          0 0
    • Pavlos  

      www.nosic-kol.cz/

      hele jsou ok ty nosice kol na kouli?

      0 0
    • medved.m  

      Ja bych spis potreboval „nosic kouli na kolo“ (pardon za off-topic :-) No, zkusim to vyresit jinym sedlem…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.