• mamlin

    Byl sem u nás v obchodě se sportem a chlápek mi nabízel Nowind bundu od sensoru za 2800,– je to dobrá cena???

    0 0
    • K2  

      Za NoWind normální až dobrá. Direct Alpine stojí obdobně, je poměrně úzká, prodloužená záda a má civilní střih s kapsami vpředu. Nelíbí se mi jednoúčelové věci. Kdo je trochu při tělě, tak Axon má nějakou bundu Wolf s odzip rukávama okolo 2 tis z obdobného materiálu.

      0 0
    • zwwak  

      Kalaš je levnější ( o trochu ). Nemá odepínací rukávy – to mi vyhovuje, nikdy jsem je neodepnul ( u jiných bund ) a zip a švy tvoří zbytečnou bakuli navíc. Má dobrý konce rukávů ( pružný náplety ) a nemá přílš dlouhý zadní šos ( lze použít i na běžky ). POZOR NEPRAT NA VÍC NEŽ 30 ! Jinak zlikvíduješ nepropustnost jako já.

      0 0
    • Jenda  

      koukni se na www.axonsport.cz na bundy Biemme myslim ze tam jsou s windstoprem a levnejsi.

      0 0
      • Jester  

        Biemme ma pro mne naprosto nevyhovujici strih (byla to nejaka hodne zateplena). Pripadal jsem si v ni jak ve sveraci kazajce. A to jsem spis hubenejsi. Takze vyzkouset.

        0 0
    • Honzin  

      jestli ma odepinaci rukavy tak tu mam taky a stala taky tak. Podle me cena prumerne dobra, bunda taky dobra.

      0 0
    • Paja  

      Nebo zkus ATEX – dela taky bundy z no-windu, mely by byt za o neco min penez.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.