• ben54

    Chci koupit bundu využití: kolo,hory – túry jaro podzim jo a v té bundě bych chtěl jít třeba i do práce samo, že s membránou. Díky za názory a typy cena 5 – 6000 českejch

    0 0
    • K2  

      Nové bundy BIKER 1+2 od Axonu mají lepší odvětrání než loni, 2-ka má i kapuci a kapsy v předu – uvažuju o jedné z nich. Poměrně lehký materiál – vypadá jako POertex s nějakou slabší mebránou nebo zátěrem. Není to ta pláštěnka co loni. Nemá lepené švy a bude spíš do lehčího deště než na nějaký extrem. cena 1–1500/2–2000Kč Kolo a hory mají rozdílné nároky na bundu, lepší budou dvě.

      0 0
      • Tomus  

        Pred tydnem jsem koupil tu Biker I za 1400 Kc a celkem spokojenost,ne­profoukne a je celkem prodysna, ale ma cyklisticky strih, takze na noseni po horach bych to jako idealni taky nevidel.

        0 0
    • fousac  

      uz rok vozim/nosim 2F… http://www.bobosport2f.cz/index.php?… neprofuk/nepromok, odepinaci rukavy ⇒ super vesta na jaro a letni vecery… odvetrani na zadech a „odtokovych hranach“ rukavu… klidne ji vezmu i do „mesta“ (prahy)… jo a na zadech je kapsicka… ale univerzal kolo-turistika-hory se asi bude schanet tezko, kazdy to chce prece jenom neco jinyho…

      0 0
    • Žanek  

      Tenhle problém řeším taky. Obávám se, že bunda s membránou typu Gore-tex je sice perfektní na hory, ale na kolo nepoužitelná (málo prodyšná). Osobně půjdu do bundy Tilak Ogre Action (http://www.tilak.cz/rozdel.html) Zkoušel jsem si ji, je opravdu dobře ušitá skvěle mi padla. Je hodně úzká, tvarovaný rukávy, větrání pod pažema… Budou ji vyrábět i v jiných barvách, černá je na kolo dost nepraktická. Co se materiálu týká, o vlastnostech Windstopperu se asi rozepisovat nemusím…

      0 0
      • Dumbo  

        mne sa hrozne paci bunda:
        BIEMME MAJESTIC

        • zateplena cyklisticka bunda
        • wind stoper race- membrana
        • stahovani v pase
        • zadni kapsa na zip
        • reflexni prvky
        • S-Xo
        • cervena, modra, zluta
        • 3990kč

        zda sa byt kvalitna je dost pekna aj na nosenie po meste,skola, praca

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.