• boruvek

    Ahoj, co rikate na tuhle nabidku kola pro sezonu 2005:

    Jake mate zkusenosti s akci Mobster, tzn. zaloha ted, kolo na jare + dres…

    Rozhoduju zda koupit ted ve sleve nejaky kolo nebo vyuzit tehle akce…tohle kolo s dresem se da poridit za 29.990 Kc…

    Jaky na to mate nazor?

    • ram Kinesium Premium Aluminium Superlite (1430g)
    • vidlice Maniout Skareb Super, remote lockout, blok. pruzeni
    • kliky Deore XT Hollowtech II
    • razeni Deore XT Dual Control
    • menic Deore XT
    • presmykac Deore LX
    • kazeta, rezet SRAM
    • brzdy Deore XT
    • kola Ritchey Girder XC Pro
    • plaste Maxxis Minotaur 1.9"
    • sedlovka KBIX PROC-Race Carbon
    • pedaly Wellgo M919
    • sedlo KBIX Ultraform Titanium

    hmotnost 11kg

    0 0
    • radek z BF  

      1/ zkusenosti nemam, jen kratkou lonskou prestrelku s panem Zavadilem tady na B-F, ktera skoncila ve vytracenu 2/ value for money mi pripada skvela, jen srovnej treba nabidku Authora na posledni strance noveho Vela (vybava o tridu horsi, cena o dost vyssi, vaha vyssi o 1,5 kg, coz je podle me priserne…) 3/ nemit nove XP 940, jdu do to 4/ jsem mentalne chrt, takze vaha kola je pro me dulezita :-)

      0 0
      • Volf  

        Ty prachy jsou dobrý. Horší je ten úvazek na absolvování závodů a taky to, že teď zaplatíš a na jaře jezdíš.

        0 0
        • boruvek  

          No zavody mi problem nedelaji, chci se prave par zavodu zucastnit…To s tema prachama ted a jezdenim na jare je holt dan za tu cenu…Kazdopadne aspon nebude trpet jezdenim pres zimu ;)

          0 0
        • Clodman  

          No tak s tou účastí na závodech mě to vždycky zajímalo, podel mě tě nikdo nekontroluje jestli na ty závody jezdíš nebo ne.Vem si, že to kolo si ibjedná dost lidí a aby každýho kontrolovali je docela nereálný.Si myslim, že je jedno jestli se s tim něčeho zúčastníš.Možná, že se maj věci jinak,ale já to vidim takhle, protože sem jiný info nesehnal

          0 0
          • boruvek  

            No je to „Cestne prohlaseni“, ze se zucastnis, takze to je spis otazkou tvoji cti…:-)

            0 0
            • Clodman  

              V týdle zemi se děje takový špíny, že todle je proti tomu nic

              0 0
        • jonti  

          podla mna keby to kontrolovali a robili s tym nieco tak by isli proti sebe. Je jasne ze na tej akcii az tak vela nezarobia, ale predovsetkym to ze na pretekoch bude mat kazdy treti kellys iste dost zlepsi image znacky. Zoberte kde bol kellys pred 5 rokmi a kde je teraz.

          0 0
          • johny  

            Mluvil jsem s jednim prodavačem u Kellys a prej se ta účast na závodech opravdu kontroluje.

            0 0
            • Volf  

              No já osobně bych si dával moc dobrej pozor co podepisuju, protože aby třeba ve smlouvě nebyla klausule, že pokud neodjedeš předepsaný počet závodů, tak budou soudně vymáhat doplatek ceny kola. Na přehnaně výhodný podmínky by si měl každej dát safra bacha. Ono se ne nadarmo říká první vyhrání z kapsy vyhání.

              0 0
              • jonti  

                Pokial viem nie jej tam ziadna takato klauzula. A keby to zacali vymahat alebo nieco take, tak ich to bude stat velmi vela namahy, a je to ta najlepsie antireklama aku si viem predstavit.

                0 0
                • Volf  

                  Posloucháš se co říkáš. Je tam čestné prohlášení, že se účastníš minimálně tří závodů. A celá dikuze se tady vede na téma, že to nikdo nebude kontrolovat. To potom a? jde celá ta značka ke všem čertům, protože je steně podrazácká jako ti co ji kupují a potom na ty závody nejedou.

                  0 0
    • lubos  

      Neco na tom bajku je neco shnilyho ale nevim co. 1430g ram, scareb, XT kliky, dual control, carbon sedlovka, sedlo titanium a vaha silenych 11kg. Za o neco vyssi cenu jsem kupoval 2 roky zpatky Meridu Matts Comp, ktera ma asi o 400g tezsi ram, 300g tezsi vidlicu a stejne to vazilo jenom o asi 3/4kila vic. Ledaze by vazil min, nez deklaruji. Mozna take brzdy jsou moc tezke (takovej Avid by byl lepsi :), a nevim co kola. Jinak nic proti tomuhle kolu, jenom me zarazi, ze je tak tezke, kdyz ma lehkej ram a vidlicu, hmm.

      0 0
      • lubos  

        Nebo dokonce mela 11.5kg. Jinak ten 3/4 – 700g sice opticky sedi, ale mel jsem na mysli jeste ty dalsi veci. No nevim. A mozna uz sam nejsem celkem v poradku, kdyz se mi zda 11kg silena vaha, tak s rezervou brat prispevek pls. :o)

        0 0
    • RomanH  

      Pokud sneses napis Kellys a razeni dual control, nebudes chtit v nejblizsi dobe kotouce, je to dobra volba. Prestoze tvrdim, ze napis nejezdi, tak jedinej napis, kterej bych na kole nesnesl je Kellys (a navic ty priserne strakaty barvy). Dalsi vec je ta, ze bych nechtel ram, ktery vazi vcetne laku pod cca 1500g.

      0 0
      • wroum  

        nechtel sem to psat, ale s tim napisem kellys sme na tom stejne – opravdu neskousnu ani napis ani ten prisernej design. kolo bych klidne koupil, odstrojil a nechal udelat novy lak – treba u sterby

        0 0
        • rc1  

          mno s tim dezenem souhlasim, ale chtel sem se zeptat na kvalitu ramu… proc pod 1500g nebrat ??? nepraskaj ???

          0 0
          • wroum  

            to nevim. osobne mam nazor ze ram musi byt bytelnej, coz se o ramu ktery vazi 1500g rict asi neda. je teda ale fakt ze to posledni co u kola resim je vaha.

            0 0
          • RomanH  

            Netvrdim ze nevydrzi. Nejsem zavodnik a od kola ocekavam v prve rade spolehlivost. Proto tam mam komponenty jake mam a osobne bych mimo toho ramu jeste nechtel vidlici pod 1500g a riditka pod 140. Taky bych se vyhnul pochybnym firmam nabizejici karbonove komponenty za dobre ceny – proste se mam rad.

            0 0
            • rc1  

              no v obecny rovine souhlas, ale nechce se me verit tomu ram na sabotage ( 80t) mi bude praskat a nevydrzi .. to sami ty komponety… snad je to vyzkouseny a overeny… nevite jakou zaruku davej na ten ram mobster ??????????

              0 0
              • RomanH  

                Ty komponenty jsou vahove OK, ten ram Ti asi taky nepraskne, jen je to moc tenka a tlusta trubka – bacha na odletavajici sutry – udela to doliky. A bacha na to – to, ze neco stoji 80t jeste neznamena, ze je to neznicitelne, ale ze je to treba maximalne odlehcene a zamerene na vykon. Jinak opakuji, to kolo je za ty penize fajn, ale ja bych jej nechtel. Uz jsem dospel do stadia, ze treti kolo si chci postavit presne podle sveho. Za pomoci e-shopu a podzimnich slev to nebude az takovy financni rozdil a budu tam mit jen to, co chci.

                0 0
                • rc1  

                  naptrosto souhlasim.. vse otazka kompromisu.. ale nezda se mi, ze postavis kolo s podobnou vybavou skareb a xt za 30–35t videl bych to tak od 40t… ja taky nechci kolo na tri zavody nebo jednu sezonu, chci aby vydrzelo par let… proto se ptam na ten ram ..

                  0 0
          • foxhound  

            Videl jsem fotku, kde byla horni a dolni ramova trubka napul a jedine, co ty dve trubky drzeli pohromade byly bovdeny. Taky to bylo kolo od Kellysu z te akce ale uz to asi 2 roky. Treba to byla blba serie :)

            0 0
        • Meesha  

          Myslim, ze tenhle lak je opravdu lepsi… :-))

          0 0
    • cegyna  

      mam mobstera 03 a velika spokojenost ( az na to ze v nem porad neco krupe, ale na funkci se to neprojevuje) , jen lituju ze jsem nevydrzel a nekoupil jsem ho o rok pozdeji, protoze ma lepsi vybavu. Ten design mi zpocatku dost vadil, pak jsem si zvykl a ted uz se mi libi :-) Jinak odjel jsem 2 ze tri zavodu – chtel jsem i treti, ale neco mi do toho vlezlo – nikdo mne nekontroloval, ale je to fakt spis otazka cti… Jen ti na tech zavodech nesmi vadit, ze tretina lidi ma stejny kolo a dres jako ty – takze se pak nepoznas na fotkach :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.